Karl goetze - ZVAB
- Všetky druhy výrobkov
- Knihy (146)
- Časopisy a periodiká
- komiks
- ročníky
- Umenie, grafika a plagáty
- Fotografie
- karty
- Rukopisy &
Starožitnosti z papiera (1)
- Všetky spôsoby platby
- Záloha (110)
- šek
- Bar (67)
- Inkaso (2)
- PayPal (94)
- Dobierka (4)
- Peňažný príkaz
- Bankový prevod (105)
- Faktúra (126)
- Všetci predajcovia
- a vyššie
- a viac (146)
- a viac (146)
- (116)

Goetze, Karl
Príspevky k otázke o vzdelávaní resp. správanie pentaglykóz v tele rastlín a zvierat. Inauguračná dizertačná práca z univerzity v Jene na získanie doktorátu.
Merseburg, tlačená Friedrichom Stollbergom, 1895
Nadpis, 1 hárok, 35 strán, zošitá orig. Názov je pečiatkovaný čisto. „. uvádza Karl Goetze z Berlína“ (názov), s tlačeným venovaním pre profesora Dr. Th. Pfeiffer. Číslo objednávky: 80694.

Goetze, Karl
Album pre kobercové záhradníctvo
Fines Mundi, Saarbrьcken, 2012
Originál publikoval Ludwig Mцller, Erfurt, 1897. 6 s. Predhovor; X; 252, s početnými textovými ilustráciami. Čerstvé od vydavateľa, bibliofilská faxová tlač, vytlačená na krásnom, odolnom proti starnutiu a bez obsahu kyselín, ktorý najlepšie reprodukuje pôvodný dojem. Zviazané ako robustná knižničná verzia v plnom plátne so zlatou razbou na zadnej strane. Z vydavateľstva Fines Mundi, Saarbrьcken. Dekoratívna originálna titulná strana bola vytiahnutá nahor na prednom obale. Formát: Štvorec (30,5 x 22,8), Písmo: Latinka (moderné písmo), Jazyk: Nemčina. Upozorňujeme: ponúkame tu faksimile pôvodného vydania, zviazané v tvrdej väzbe s originálnym obalom vpredu, vytlačené na bezkyslíkovom papieri, jemne sfarbené. Farebné tabuľky sú tlačené farebne, mapy sú zmenšené na 12 x 18 palcov. Naše viazanie je vyrobené ručne v rôznych štýloch. Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás. Číslo objednávky: KuA0018.

Goetze Karl (ed.)
História mesta Demmin
Stav: v použitom stave, dobrý stav, zo súkromného vlastníctva, drobné stopy po čítaní a skladovaní, drobné chyby podľa veku nie sú vždy uvedené osobitne., Faktúra s vykázanou DPH (ISBN 389557077X), vydavateľ: Steinke, vydanie z 1. januára 1997, obálka: Viazaná kniha, strany: 520, hmotnosť 950 g. Číslo objednávky: E224226.

Goetze, Karl (ed.):
Dejiny mesta Demmin upravované na základe archívov rady Demmin, Stollesche Chronik a ďalších prameňov. Nezmenená dotlač vydania z roku 1903.
XII, 520 str., Tmavočervený originálny obal Moleskin, 8 ° (21,5 * 15 cm), s veľkosťou 2 dvojkrídlov. Plány a 29 ilustrácií, obálka minimálne zafarbená. Článok č .: [Objednávka č. 26356].

Goetze, Karl Edmund: z Drážďan
De productione syllabarum suppletoria linguae latinae. dizertačná práca.
Priebežná brožúra. 48 str., 22 cm, obal morený a zaprášený, chrbát s lajzovaním. Goetze (1843-1920) Jazyk: prvé prvé vydanie. Nuž. Položka č .: 0322-130.

Goedeke, Karl; Goetze, Edmund; Jacob, Herbert.
Náčrt dejín nemeckej poézie zo zdrojov Karla Goedekeho.
2. znova upraviť 1. zväzok: Stredovek. 500 s. Polovica kože. S. mierne hnedé a líškové, chrbtica mierne vtieraná, ans. dobrý, primeraný veku. Postavenie. Jazyk: Germanu 1 000 gr. 2. Položka č .: 21645BB.

Edmund (Hrsg.) A Karl Drescher (Hrsg.), Goetze:
Všetky bájky a bájky Hansa Sachsa Zväzok 4: Bájky a bájky v majstrovských piesňach.
Hala a. S., Max Niemeyer, 1903
Brožovaná väzba Zahnutý papier, kniha nie je orezaná hladko z troch strán (zložený list zviazaný bez vonkajšej úpravy)/Bývalá kópia z knižnice s obvyklými značkami (napr. Čiarový kód a inventárne číslo); a zreteľne viditeľné známky používania (napr. zažltnutie, znečistenie alebo líška na výreze knihy, zlomený alebo posunutý blok knihy); zvyčajne fóliované (obálka zo samolepiacej fólie). Stav je viditeľne opotrebovaný alebo znečistený, ale chýbajúce alebo voľné strany. Denná, bezpečná a celosvetová preprava. Dodávame vždy s priloženou faktúrou. 941943.01 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 500. Prijateľné. Číslo objednávky: 442387.

GOETZE, Edmund (ed.) A Karl (ed.) DRESCHER:
Všetky bájky a príbehy Hansa Sachsa. Bájky a príbehy v majstrovských piesňach. Zväzok 6. In: Dotlače diel nemeckej literatúry XVI. a XVII. Storočia.
8 °, OBrosch. X, 386 S. Nestrihaný. Pekná kópia. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 0. 1. vydanie. Číslo artiklu: 173672.

Goetze, Edmund (ed.) A Karl Drescher (ed.):
Všetky bájky a bájky Hansa Sachsa Zväzok 4: Bájky a bájky v majstrovských piesňach.
Hala a. S., Max Niemeyer, 1903
XXXI, 526 strán (zlomenina, ozdobné iniciály). Edícia: Dotlače nemeckých literárnych diel XVI. a XVII. Storočie, č. 193-199. Ručne písaný záznam („Hans Sachs“) na zadnej strane, celkovo dobrý stav vzhľadom na jeho vek. Jazyk: nemčina Váha v gramoch: 450 brožovaná väzba (väčšinou v pôvodnom stave). 19 x 12 cm. Nuž. Číslo objednávky: 16651.

Goetze, Hans-Joachim Vetter, Karl Zobel, Martin:
Výpočty energie, výživovej hodnoty a stravy Nástroj na plánovanie stravovania pre tých, ktorí potrebujú výživu a zdravých ľudí
Fachbuchverlag Leipzig, 1989
Pevná väzba str. 13 * 20 cm. 188 strán, dobrý stav vzhľadom na jeho vek 200415689 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 200. Dobré. Číslo objednávky: 138532.

Karl Gotze
Geografické opakovania pre vyššie triedy
Brožovaná väzba Nový tovar - knihy stále patria k najdôležitejším kultúrnym úspechom ľudstva. So zavedením tlačiarenského lisu bol ich vynález rovnako dôležitý ako internet: Prvýkrát bolo možné odovzdať informácie v masovom meradle. Vzdelávanie, veda, výskum, ale aj zábava sa postavili na nový, technicky a obsahovo revolučný základ. Knihy dnes menia spoločnosť. Technické možnosti masovej tlače viedli k radikálnemu nárastu titulov v 18. a 19. storočí. Napriek tomu boli rámcové podmienky veľmi odlišné od súčasnosti: Tí, ktorí vtedy písali knihu, často písali celoživotné dielo. To sa odráža na vysokej kvalite starých kníh. Bohužiaľ, knihy starnú. Papier nie je vyrobený tak, aby vydržal. Preto sme si dali za cieľ uchovať vedomosti ľudstva, ktoré sa dostali ku knihám, a sprístupniť staré knihy v najvyššej možnej kvalite za nízke ceny. 140 strán nemecky. Nový. Produkt č .: 9783747719916.

Gotze, Karl
Otázky a úlohy z nižšej matematiky. Oddelenie I Book I Pre-Semester
Frauendorf, Bad Sulza, 1926
TB, 127 s., Kniha v dobrom stave súvisiacom s vekom, bez zadania mena, bez venovania, vekovo mierne známky opotrebenia, text veľmi dobrý, obsah veľmi dobrý, stav: 3, dobrý - použité, TB, Frauendorf, Bad Sulza, 1926 127 s. „Otázky a úlohy z nižšej matematiky. Oddelenie I Book I Pre-Semester, Gцtze, Karl. dobré - použité. Článok č .: BU084386.

Gotze, Karl .
Album škôlky kobercov a skupinovej výsadby.
Erfurt, Mцller, (asi 1905)., 1905
3. prepracované a zväčšené vydanie. 4to. 4 listy, X, 264 s. 306 konceptov so 406 ilustráciami a 973 informáciami o výsadbe. Polovičné plátno času. Pečiatka na prednej strane, titulná strana vzadu a posledná textová strana. Posledné dva listy sú voľné. Trochu zhnednutý kvôli papieru, inak dobrá kópia. Článok č .: 54083AB.

GÖTZE, KARL .
Album pre kobercové záhradníctvo a skupinové výsadby, prepracovali Paul Bцhme a Robert Engelhardt. Po tretie, znova upravte a zvýšené vydanie.
Kniha. Škatuľka. 4 °. okolo roku 1900. XII, 264 s. Obr. Ilustr. Oln 4 ° (opotrebované veľké písmená). Záhradníctvo, záhradná architektúra, umelecké záhrady, okrasné záhrady. Položka č .: 43329.

Gotze, Karl,
O úrazoch hrtana a priedušnice a spôsoboch ich liečby. U 28. 2914
Dizertačná práca. o. A. Originálna dizertačná práca! DOBRÝ stav, takmer žiadne známky skladovania. Na sklade máme stovky dizertačných prác známych osobností, stačí nás kontaktovať! Jazyk DSX BCX: nemčina Hmotnosť v gramoch: 330. Číslo položky: 1218023.

Götze, Karl .:
Album škôlky kobercov a skupinovej výsadby.
Erfurt, Mцller, 1905 um., 1905
Vydanie v pevnej väzbe. 252 s. Obal mierne pošúchaný a zaprášený a zafarbený, okraje mierne narazené, chrbtica knihy natrhnutá, väzba mierne uvoľnená, // GARTENARCHITKTUR, HARTENBAU L042 *. * Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1480. Číslo výrobku: 238969.

Götze, Karl:
Album pre škôlku a skupinovú výsadbu kobercov. S 287 návrhmi, 366 ilustráciami a 947 informáciami o výsadbe. 2. vydanie.
Erfurt, Ludwig Mцller, O.J. (okolo roku 1905). X. 252 strán. 2 ll. s farebnými obrázkami figúrok gnome. 4 °. Originálne ilustrované plátno so striebornou razbou (trochu ošúchané a narazené). - Ozdobné vnútorné veko. Koncový kryt slzou. Zachovaná kópia. Objednávky B1-20 sa uskutočňujú bez záruky a platia až po potvrdení dostupnosti. V prípade nedostupnosti sú nároky na náhradu škody vylúčené. Novým zákazníkom dodávame až po prijatí platby. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 2000. Číslo výrobku: 4873.

Götze, Karl:
Album pre škôlku a skupinovú výsadbu kobercov.
Erfurt, Ludwig Mцller, []., 1910
4., prepracovať. a prípadne 31 cm. XIX, 296 s. S 324 návrhmi, 436 ilustráciami a 1 024 informáciami o výsadbe. Zdobené plátno (tvrdá väzba), väzba so sponkami. Nuž. Kryt mierne narážal a bol na ňom škvrny od vlhkosti, najmä na zadnom kryte. V tejto oblasti je zrkadlo (predný papier) oddelené od krytu. To však nie je badateľné. Stránky mierne stmavené. Čiastočne slabo hnedé škvrny a minimálne zvlnené vlhkosťou v oblasti chodidiel. Novo upravil Otto Krauss, hlavný záhradník v Palmengarten vo Frankfurte nad Mohanom. Vďaka mnohým ilustráciám realizovaných návrhov (s podrobnými údajmi o lokalitách a klientovi) je kniha z hľadiska histórie záhrady veľmi zaujímavá. Takéto (záhradnícke) úsilie o pompéznosť a prezentáciu sa neskôr nikdy nepodarilo. S presnými botanickými podrobnosťami použitých rastlín. Jazyk: nemčina. Poznámka: Uvedené náklady na dopravu sa vzťahujú na prepravu ako knižná zásielka (do 1 kg). Ak kniha a obal vážia viac, náklady na prepravu v rámci Nemecka sú 5,00 eur. Pred odoslaním vás o tom budeme opäť informovať. Číslo objednávky: 17241AB.