Sprievodca - Výživa a strava - Versand-Antiquariat

Ahrens, Donald: Veľká kniha o zdravej výžive. Sprievodca po zdravej kuchyni pr .

Ahrens, Donald:
Veľká kniha o zdravom stravovaní. Sprievodca postupmi zdravej kuchyne.

výživa

Frankfurt/M., Berlín, Viedeň, Ullstein, 1992; 263 s., Brožovaná väzba; Ullstein zv. 34916, Ullsteinova kniha literatúry faktu; neskrátené vydanie; 18 cm; dobrý stav, žiadne známky opotrebovania, žiadne chyby; ISBN 3-548-34916-1

Pracovná skupina pre výskum výživy, (Ed.): Príprava obilia chutná a stráviteľná .

Pracovná skupina pre výskum výživy (ed.):
Príprava obilia chutná a ľahko stráviteľná. Recepty.

Bad Liebenzell-Unterlengenhardt, Pracovná skupina pre výskum výživy, 1992; 1. vydanie, 81 strán, brožovaná väzba; Ilustrácie; 21 cm; veľmi dobrý stav, žiadne známky opotrebovania, žiadne chyby; ISBN 978-3-922290-15-5

Bankhofer, Hademar: Zdravý a fit s pôžitkom z chleba. Stojí za to vedieť, zaujímavé a zábavné .

Bankhofer, Hademar:
Zdravé a vhodné k pôžitku z chleba. Stojí za to vedieť, zaujímavé a zábavné o našom najdôležitejšom jedle s mnohými receptami a 7-dňovou chlebovou stravou.

Ladenburg, Bäko, nedatované; 52 s., Originálna lepenka, ilustrované; s početnými farebnými ilustráciami; veľmi dobrý stav, žiadne známky opotrebovania, žiadne chyby;

Birus, Thomas: Čím je mrazená pizza chrumkavá? Úžasné prísady moderného .

Birus, Thomas:
Čo robí mrazenú pizzu chrumkavou? Zázračné prísady modernej kuchyne.

Frankfurt nad Mohanom, Fischer, 1999; 224 s., Brožovaná väzba; Fischer, zv. 14017; Bibliografia s. 220-224; s sprievodcom výživou od Iny Marie Schulzeovej; Bibliografia s. 220-224; Ilustrácie; 19 cm; veľmi dobrý stav, žiadne známky opotrebovania, žiadne chyby; ISBN 3-596-14017-X

Bredenkamp, ​​Andreas: Systém výživy pre kondíciu a zdravie. Praktická otázka .

Bredenkamp, ​​Andreas:
Výživový systém pre kondíciu a zdravie. Praktický sprievodca s receptami.

Bünde, Fitness-Contur-Verl., 1992; 2., zásadne zmeniť. a erg. vydanie, 319 strán, OPpbd.illustr.; Súdy: Karen Ignatius; Ilustrácie; 22 cm; veľmi dobrý stav, zadanie mena do predného papiera; ISBN 3-928148-03-6

Buchanan, Caroline a Sedgbeer, Sandra: Sladké bremeno - sladké potešenie. Kniha proti diéte. .

Buchanan, Caroline; Sedgbeer, Sandra:
Sladké bremeno - sladké potešenie. Kniha proti diéte.

Frankfurt/M., Berlín, Viedeň, Ullstein, 1990; 223 s., Brožovaná väzba; Ullsteinova literatúra faktu, ročník 34690; Originálny názov: The sensuous shimmer.; preložila z angličtiny Annemarie Arnold-Kubina; 18 cm; dobrý stav, bez známok opotrebenia, priemerne ako návratnosť. označené; ISBN 3548346901

Carper, Jean: Jedlo je najlepší liek. Senzačné znalosti o liečivej látke .

Carper, Jean:
Jedlo je najlepší liek. Senzačné znalosti o liečivých látkach v našich potravinách.

Düsseldorf, Econ, 1998; 23. vydanie, 391 strán, pôv. Lepenková páska, ilustrovaná; Špecialna edícia; Originálny názov: The food pharmacy.; preložil Dietlind Kaiser; Bibliografia s. 370 - 388; 22 cm; dobrý stav, drobné známky opotrebovania; ISBN 3-430-11734-8

Cramm, Dagmar von: Tehotenstvo a dojčenie. Jedzte teraz správnu vec. Chutné recepty .

Cramm, Dagmar od:
Tehotenstvo a dojčenie. Jedzte teraz správnu vec. Chutné recepty, praktické rady a odpovede na otázky Čo kedy jem .

Mníchov, Graefe a Unzer, 1987; 1. vydanie, 71 strán, brožovaná väzba; Séria: GU kuchynský sprievodca; ilustrované; 20 cm; dobrý stav, bez známok opotrebenia, pečiatka v prednom papieri, obal mierne poškodený; ISBN 3-7742-1424-7

D'Adamo, Peter J. a Whitney, Catherine: 4 krvné typy - 4 stratégie pre zdravý život .

D'Adamo, Peter J.; Whitney, Catherine:
4 krvné skupiny - 4 stratégie pre zdravý život.

Mníchov, Piper, 1998; 8. vydanie, 379 strán, pôv. Kartónová páska s prachovým plášťom; Originálny názov: Jedzte správne pre svoj typ.; od Američana Michael Benthack a kol.; Bibliografia s. 367 - 373; 22 cm; dobrý stav, drobné známky opotrebenia, bez závad; ISBN 978-3-492-03970-3

Evans, Diana R.: Pekné jedlo! Ortomolekulárna výživa záruka úspechu. .

Evans, Diana R.:
Jedzte pekne! Ortomolekulárna výživa záruka úspechu.

Ženeva, Ariston, 1993; 263 s., Pôv. Lepenková páska, ilustrovaná; 21 cm; veľmi dobrý stav, žiadne známky opotrebovania, žiadne chyby; ISBN 3-7205-1709-8

Fahrenkamp, ​​Sibylle: Umenie byť fit a nebyť tučný. Cesta bludiskom de .

Fahrenkamp, ​​Sibylle:
Umenie byť fit a nebyť tučný. Cesta bludiskom kultov štíhlosti. Limity a príležitosti diétnych programov.

Mníchov, Goldmann, 1986; 340 strán, brožovaná kniha; Zväzok poradcov Goldmann 10991; Ilustrácie, grafické znázornenia; 18 cm; dobrý stav, bez známok opotrebenia, dolný roh predného krytu je mierne pokrčený; ISBN 3442109914

Gergely, Stefan M.: Strava - ale ako? Od Atkinsovej diéty po zenovú makrobiotiku. Krit .

Gergely, Stefan M.:
Strava - ale ako? Od Atkinsovej diéty po zenovú makrobiotiku. Kritický sprievodca pre výživu.

Mníchov, Piper, 1984; 238 s., Brožovaná väzba; Bibliografia s. 229 - 232; 22 cm; dobrý stav, rohy mierne narazené; ISBN 3-492-02748-2

Gregor, Hans: Moderné zdravé jedlo. Príručka pre každodenné použitie novej stravy .

Gregor, Hans:
Moderné zdravé jedlo. Príručka pre každodenné použitie novej teórie výživy.

Rudolfstadt, Zdravý životný štýl, nedatované; 2. vydanie, 104 s., Brožovaná väzba;

Grillparzer, Marion: Spaľovač tukov. Tuk sa tak ľahko roztopí. Potraviny, ktoré obsahujú tuk v .

Grillparzer, Marion:
Spaľovač tukov. Tuk sa tak ľahko roztopí. Potraviny, ktoré spaľujú tuky. Chudnutie: životne dôležité látky, bielkoviny, enzýmy. Extra: Strava z organických látok - 5 kíl za 10 dní.

Mníchov, Gräfe a Unzer, 2004; 9. vydanie, 96 strán, brožovaná väzba; Recepty: Martina Kittler; Ilustrácie; 22 cm; BEZ 'tabuľky na vloženie'; dobrý stav, drobné známky opotrebovania; ISBN 3-7742-1591-X

Haas, Robert: Dr Haasova najlepšia strava pre úspech a osobný rekord. .

Haas, Robert:
Dr Haas, špičková strava pre úspech a osobné úspechy.

Mníchov, BLV, 1986; 287 s., Originálna lepenka s prebalom; Originálny názov: Eat to succeed - the Haas maximum performance program.; Preložili a nemecky upravili Ingeborg Andreas-Hoole a Ursula Matzke; Bibliografia s. 264 - 282; 21 cm; dobrý stav, drobné známky opotrebovania; ISBN 3-405-13287-8

Hamm, Michael a Boberg, Jutta a Mühleib, Friedhelm: Krása a vzhľad pre dobrý vzhľad, .

Hamm, Michael; Boberg, Jutta; Mühleib, Friedhelm:
Krása diéta pre dobrý vzhľad, zdravie a pohodu.

Mníchov, Mosaik, 1993; 142 S., OPpbd.illustr.; početné ilustrácie; 22 cm; veľmi dobrý stav; ISBN 3-576-10082-2

Hamm, Michael: Fitness výživa. Sprievodca športovou praxou. .

Hamm, Michael:
Fitness diéta. Sprievodca športovou praxou.

Reinbek blízko Hamburgu, Rowohlt, 1990; 204 strán, brožovaná kniha; rororo Zv. 8648: rororo Sport; Ilustrácie, grafické znázornenia; 19 cm; dobrý stav, žiadne známky opotrebovania, žiadne chyby; ISBN 3-499-18648-9

Hamm, Michael: Ukončite stres v strave! .

Hamm, Michael:
Už žiadny stres z diéty!

Mníchov, Humboldt, 1992; 176 s., Brožovaná väzba; 674, ilustrácie, grafické znázornenia, 18 cm; dobrý stav, mierne zafarbený rez; ISBN 358166674X

Heseker, Beate a Heseker, Helmut: Aktuálna tabuľka potravín pre tehotenstvo .

Heseker, Beate; Heseker, Helmut:
Aktuálna tabuľka potravín pre tehotenstvo.

Frankfurt nad Mohanom, Umschau, 1996; 95 s., Brožovaná väzba; 15 cm; dobrý stav, bez známok opotrebenia; ISBN 3-524-71041-7

Hofmann, Inge: Štíhla od 40. Úspešný program. Ako skutočne funguje chudnutie. Takže .

Hofmann, Inge:
Štíhla od 40. Úspešný program. Ako skutočne funguje chudnutie. Ako posilniť svoje štíhle hormóny. Extra: Ideálny fitnes program od 40.

Mníchov, Gräfe a Unzer, 2003; 2. vydanie, 128 s., Brožovaná väzba; Zdravotné poradenstvo GU; Ilustrácie; 22 cm; veľmi dobrý stav; ISBN 3-7742-5566-0

Hubert, Annie a Thé, Guy de: Jedzte defenzívne. Správna strava proti osobnej .

Hubert, Annie; Thé, Guy de:
Jesť obranne. Správna strava proti riziku rakoviny.

Ženeva, Ariston, 1993; 171 s., Pôv. Lepenková páska, ilustrovaná; Originálny názov: Le manger juste.; z Francúzska Hanna Neves; 21 cm; Hlava rezaná mierne zaprášená, inak veľmi dobrý stav, bez známok opotrebenia, bez chýb; ISBN 3-7205-1743-8

Karsenti, Gérard: Prečo strava? Ži dobre! Opierajte sa o kultúru zdravého stravovania. .

Karsenti, Gérard:
Preco dieta? Ži dobre! Opierajte sa o kultúru zdravého stravovania.

Viedeň, Zsolnay, 1988; 282 s., Brožovaná väzba; Originálny názov: Mince alors.; z Francúzska Annette Lallemand; 20 cm; dobrý stav, vyrazené v dolnom reze, drobné známky opotrebenia; ISBN 3-552-04010-2

Kowalski, Robert E.: Kuchárska kniha o 8-týždňovej liečbe cholesterolom. S viac ako 200 receptami. .

Kowalski, Robert E.:
Kuchárska kniha o 8-týždňovej liečbe cholesterolom. S viac ako 200 receptami.

Düsseldorf, Econ, 1996; 2. Von., 351 s., Pôv. Lepenková páska, ilustrovaná; Originálny názov: 8-týždňová kuchárska kniha o liečbe cholesterolom.; od Američana Erika Ifang; Ilustrácie; 22 cm; dobrý stav, žiadne známky opotrebovania, žiadne chyby; ISBN 978-3-430-15645-5

Krusen, Felix: Jedzte a žite! Diéta bez strachu a povier. .

Krusen, Felix:
Jesť a žiť! Diéta bez strachu a povier.

Mníchov, Olzog, 1985; 116 s., Brožovaná väzba; Analyses and Perspectives, zväzok 21; 20 cm; dobrý stav, bez známok opotrebenia; ISBN 3789272590