Geiger, prvé vydanie - ZVAB
- Všetky
- Nový
- Antikvariát/použitý
- Všetky spôsoby platby
- Platba vopred (414)
- Bankové zmenky (13)
- Bar (250)
- Inkaso (12)
- PayPal (365)
- Dobierka (29)
- Peňažný poukaz (33)
- Bankový prevod (353)
- Faktúra (370)
- Všetci predajcovia
- a vyššie
- a vyššie
- a viac (463)
- (342)

Geiger, Ingrid:
Päť detí a pes/Ingrid Geiger/pEb
60 strán; 19 cm.Mierne známky skladovania, inak dobrý stav. EE1211 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 440 viazaných. Masívny kartónový obal bez prachového plášťa. 1. vyd. Dobré. Číslo objednávky: 101290.

Geiger, Arno:
Nezabudni na Annu.
Mníchov: Nemecké brožované vydavateľstvo, 2009
Farba. ilustr. Orig. Krabica 8 °. 249 strán Dobrá kópia prvého vydania TB. dtv TB 13785. Rýchle dodanie na účet (platba vopred vyhradená). Poštovné poštou alebo DHL (dodacia lehota: D približne 3 - 5 dní, EÚ približne 5 - 12 dní). Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 400. Dobré. Číslo objednávky: 14329.

Babette, huslistka:
Špičková polievková diéta: Lyžice na chudnutie - úspešný 14-dňový plán chudnutia
Pabel-Moewig Verlag KG, 2007
Brožovaná väzba 96 strán Preprava v rámci Nemecka, v závislosti od veľkosti/hmotnosti, ako veľkého listu, kníh a tovaru poštou alebo DHL. Faktúry s IČ DPH sú súčasťou každej dodávky. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 100. 1., Aufl. Gut. Číslo položky: 658297.

Huslistka, Nina
Klenot: Roman
Verlagsgruppe Droemer Weltbild, München, Nemecko, 1997
Brožovaná väzba. Das Prachtstьck: Roman (ISBN: 3426651289) Geiger, Nina Popis knihy: Broschur. Stav knihy: veľmi dobrý. Brožovaná väzba Veľmi dobre. Brožovaná väzba 223 s., Nové stránky --- Mladá vdova Linda Becker ide so svojou dcérou z Hessenu do Mníchova. Tam sa stretne s dobre vyzerajúcou realitnou agentkou Robbie, ktorá čoskoro nájde dobrý vzťah nielen s malou dcérou. Robbie to má však všetko za ušami. Linda myslí na pomstu a podporuje ju jej nová priateľka Sofie, ktorá práve našla svojho očarujúceho princa. Tieto dve ženy majú vynikajúci plán pomsty. 1 vydanie tohto vydania. Veľmi dobre. Číslo objednávky: 3134945199.

Geiger, Anneliese:
Cereálie, trávy, kvety
Brožovaná väzba 48 strán OD 1996: V Nemecku, v závislosti od veľkosti/hmotnosti, ako veľké písmeno, knihy a tovar poštou alebo DHL. Faktúry s IČ DPH sú súčasťou každej dodávky. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 118. 1. vyd. Dobré. Číslo objednávky: 785111.

Geiger, Franz:
Farmár. román.
232 strán. Kartónová páska s prachovým plášťom. Protiprachová bunda so známkami opotrebenia. (Román o bavorskom farmárovi, ktorý vstupuje do nehnuteľností.) Jazyk: Nemčina. Článok č .: 81810DB.

Huslistka, Nina:
Divokí anjeli
Brožovaná väzba 224 strán, fólia-laminovaná kópia z externej knižnice s obvyklými pečiatkami/podpismi, okraje mierne narazené, žlté škvrny, silné hnedé bočné zafarbenie papiera /// Umiestnenie Wimregal STE-56231 ISBN 9783426608357 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 190. 1. vydanie. Položka č .: 238900.

Geiger, Max:
Bonhoeffer. Svedok v cirkvi a vo svete. S obrázkom, životopisnými a bibliografickými informáciami.
OKart. (Brožovaná väzba); 44 strán: 1 titulný obrázok; 8 °, zadanie mena, inak veľmi dobré./lager2 0002 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 200. [1. - 4. tisíc]. Nuž. Číslo objednávky: 75664.

Geiger, Arno
Starý kráľ v jeho exile
Mäkký obal. Brožovaná kniha - veľmi dobrá. 1. vydanie. Veľmi dobre. Číslo objednávky: 017402.

Geiger, Susanne:
Zátišie s ľuďmi.
Tübingen, Verlag Klцpfer & Meyer., 1995
Opbd s OU. 270 s. Krycie rohy mierne stmavené, inak dobrý stav. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 900. 1. vydanie. Číslo artiklu: 18626.

Geiger, Friedrich:
Učebné osnovy pre strednú školu v Bavorsku s vysvetleniami a písomnými podkladmi - Príručka a učebnica pre strednú školu: Zväzok 3.
Brožovaná väzba 378 strán; Tu ponúkaná kniha pochádza z čiastočne rozpustenej vedeckej knižnice a je na nej príslušné označenie (zadný štítok, pečiatka ústavu); ľahké zhnednutie papiera v dôsledku veku; kniha je inak v dobrom stave a v dobrom stave na svoj vek. Okraje krytu sú mierne narazené. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 700. 1. vydanie Dobré. Číslo objednávky: 1714862.

Geiger, Heinz
Odpor a spoluúčasť: O nemeckej dráme od Brechta po Weissa (Literatúra v spoločnosti, zväzok 9) (nemecké vydanie)
Bertelsmann Universitatsverlag, Dьsseldorf, 1973
Mäkký obal. Samostatná kópia knižnice s podpisom, pečiatky. Dobre zachované. Stále ideálne pre štúdium. S90 V nemčine. 202 strán. 15,5x22,5cm. 1. vydanie. Uspokojivé. Číslo objednávky: 002564.

Geiger, Arno:
Nezabudni na Annu
Carl Hanser Verlag GmbH & Co. KG, 2007
Čistá kniha o 256 stranách, zdá sa dosť neprečítaná, platby PayPal si urobte sami! Prihláste sa do služby PayPal. Tam kliknite na „Poslať peniaze“. Moja adresa PayPal buchmars na gmail com. Veľká vďaka! Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 419 13,4 x 2,6 x 20,8 cm, pevná väzba. Veľmi dobre. Číslo objednávky: 1106040.

Huslista. - Menuhin. -
Yehudi Menuhin. Prejavy pri príležitosti udelenia ceny mieru nemeckého knižného obchodu
Bцrsenverein des Deutschen Buchhandels e.V., Frankfurt a. M., 1979
8 °, 47 strán, 1979, 45 obrázkov na doske OKt-11 riadkov s anotáciou. červenou farbou, 1 ks., 80 gramov - prvé vydanie. - Laudácia: Pierre Berteaux a texty Y. Menuhina „Was ist Friede?“, Rolf Keller, Walter Wallmann. - Hot z tlače. Článok č: 6130B.

Huslista, Willi:
Ľudské práva a obraz človeka v ústavách Švédska, Nemecka a Rakúska. Etické zásady a praktické závery.
23 x 15 cm. 101 strán. Mäkký obal. Originálna brožovaná väzba. Štítok chrbtice knižnice s páskou na spodnej časti chrbtice. Okraje a rohy mierne obrusované alebo narazené. Dolný roh s malým záhybom. Kópia z knižnice s obvyklými pečiatkami a záznamami z knižnice. Vo vnútri čisté, dobrý stav. Bočný rez s tromi červenými čiarami. Právny štát v skúšobnej dobe Zväzok 13. B10-03-01C | A25 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 180. 1. vydanie. Nuž. Číslo položky: 36997.
Huslistka, Ingrid
Nebeská priateľka/Ingrid Geigerová
Engelbert Verlag, Balve, 1991
Mäkký obal. 19 cm prvé vydanie, v dobrom stave, mierne narazené, mierne znečistené. (DD758). Ako sa volá František? Odkedy sa tento chlapec so zvláštnym menom a dlhými blonďatými kučeravými vlasmi presunul na ihrisko v horskej osade, dejú sa nevysvetliteľné veci. 300 gramov. 1. vydanie. Číslo produktu: 108075800.
Huslistka, Ingrid
Nebeská priateľka/Ingrid Geigerová
Engelbert Verlag, Balve, 1991
Mäkký obal. 19 cm Prvé vydanie, dobrý stav. (AE1051). Ako sa volá František? Odkedy sa tento chlapec so zvláštnym menom a dlhými, kučeravými blond vlasmi presunul na ihrisko v horskej osade, diali sa nevysvetliteľné veci. 300 gramov. 1. vydanie. Číslo objednávky: 31105100.
Huslistka, Ingrid
Nebeská priateľka/Ingrid Geigerová
Engelbert Verlag, Balve, 1991
Mäkký obal. 19 cm prvé vydanie, v dobrom stave, mierne narazené, mierne znečistené, zakryť malú škvrnu. (DD1425). Ako sa volá František? Odkedy sa tento chlapec so zvláštnym menom a dlhými, kučeravými blond vlasmi presunul na ihrisko v horskej osade, diali sa nevysvetliteľné veci. 300 gramov. 1. vydanie. Číslo objednávky: 108142500.

Geiger, Siegfried:
Spoznajte a vyberte si. Kybernetický model.
Köln, Berlín: Kiepenheuer & Witsch, 1970
veľkosť 8 °, pôv. Brožovaná väzba; 243 s; Protiprachová bunda so škrabancami, inak dobrá./h0008a Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 750. EA;. Nuž. Číslo objednávky: 34605.

huslista, kormidlo
banková politika.
Verlag W. Kohlhammer, Stuttgart, 1975
Pevná väzba. oktávová viazaná kniha. velmi dobry priklad. neprečítané, ako nové, čiernou pečiatkou originálne prádlo s prebalom, 194 strán. 800 gramov. Prvé vydanie. Veľmi dobre. Číslo objednávky: 037255.

Geiger, Irmgard:
Je vojna liečiteľná? Návrhy na pochopenie politiky inšpirované hĺbkovou psychológiou
Veda a prax, 1998
Brožovaná väzba 232 strán mierne narazené, inak čisté, svetlé strany, pevné väzby Vekové hodnotenie FSK od 0 rokov Platby PayPal uskutočňujte sami! Prihláste sa do služby PayPal. Tam kliknite na „Poslať peniaze“. Moja adresa PayPal buchmars na gmail com. Veľká vďaka! Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 280. Dobré. Číslo objednávky: 1052850.
Geiger, Günther:
Ulica Marata Roman z Ruska
Lepenková páska, veľmi dobrý stav Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 450, 126 S. S., Ill .; 21 cm EA str. Dobré. Číslo objednávky: 218063.
Geiger, Günther:
Ulica Marata Roman z Ruska
Lepenková páska, obrázky, dobrý stav Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 550, prvé vydanie, EA, 126 strán, 21 cm EA strana Č. Položka č .: 222700.

Geiger, Paul
Nemecký folklór v mravoch a zvykoch

Geiger, Susanne:
Nomádi, južania. Alebo detská pravda.
Tübingen: Klцpfer a Meyer, 1997
Čerstvé od vydavateľa, stále zabalené./literature g ISBN: 3931402134 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 400 139 strán, 21 cm, zviazané, originálna lepenka s originálnym prebalom, dobré. Číslo objednávky: 80579.

Geiger, Stephan
Bunker a Beethoven - môj pokojný rok
Kniha. Viazaný. Viazaný. 1. vydanie. Ako nový. Č. D'article: 10654165.

Geiger, Stefanie:
Ľadový princ. román.
[Mníchov]: C.H. Beck Verlag, 2008