Helga peter - ZVAB
- Všetky druhy výrobkov
- Knihy (230)
- Časopisy a periodiká
- komiks
- ročníky
- Umenie, grafika a plagáty
- Fotografie
- karty
- Rukopisy &
Starožitnosti z papiera
- Všetky
- Nový
- Antikvariát/použitý
- Všetky spôsoby platby
- Platba vopred (173)
- Bankové zmenky (5)
- Bar (85)
- Inkaso (12)
- PayPal (151)
- Dobierka (5)
- Peňažný poukaz (4)
- Bankový prevod (169)
- Faktúra (173)
- Všetci predajcovia
- a vyššie
- a vyššie (229)
- a vyššie (226)
- (179)

Peter, Helga
Výpočet obrazu 2
Georg Westermann Verlag, 2012
Uspokojivé/dobré: Kniha alebo ochranný obal v priemernom stave so stopami používania, ale úplné strany./Opisuje priemernú knihu NOSENÁ alebo prebal, na ktorej sú všetky stránky. Bohnstedt, Antje. Číslo objednávky: M03867233438-G.

Peter, Helga
Kto - kde - čo - kde?
Georg Westermann Verlag, 2004
Uspokojivé/dobré: Kniha alebo ochranný obal v priemernom stave so stopami používania, ale úplné strany./Opisuje priemernú knihu NOSENÁ alebo prebal, na ktorej sú všetky stránky. Meyer, Rebecca. Číslo objednávky: M03898917495-G.

Peter, Helga
Zľava - doprava - zhora - dole?: Kopírovanie šablón pre priestorovú orientáciu
Uspokojivé/dobré: Kniha alebo ochranný obal v priemernom stave so stopami používania, ale úplné strany./Opisuje priemernú knihu NOSENÁ alebo prebal, na ktorej sú všetky stránky. Číslo objednávky: M03898911837-G.

Peter, Helga
Zľava - doprava - zhora - dole?: Kopírovanie šablón pre priestorovú orientáciu
Črevá/Veľmi dobré: Kniha alebo ochranný obal s niekoľkými známkami opotrebenia na obale, na ochrannom obale alebo na stranách./Opisuje knihu alebo prebal, ktorý vykazuje určité známky opotrebenia buď na väzbe, na prebale alebo na stránkach. Objednávkové číslo: M03898911837-V.

Kuhse, Helga; Spevák, Peter
Jednotlivci, ľudia, osoby: otázky života a smrti
Uspokojivé/dobré: Kniha alebo ochranný obal v priemernom stave so stopami používania, ale úplné strany./Opisuje priemernú knihu NOSENÁ alebo prebal, na ktorej sú všetky stránky. Číslo objednávky: M03896650963-G.

Peter, Vojtěch; Rusche, Helga
Duchovné čítanie., 3: Knihy Zefanja, Nahum a Habakuk + 4: Prorok Amos (2 KNIHY)
Patmos-Verl, Düsseldorf, 1972
Bielizeň. 20 cm 187 strán; 147 strán; + Sekera. (7 s.). Ľan (červená bielizeň). Stav: dobrý až veľmi dobrý, mierne nahnedlý (zvnútra); Vonkajší kryt má drobné známky opotrebovania; Výrez uvedený vyššie je mierne hnedo sfarbený; Protiprachová bunda (má mierne známky opotrebovania); Náklady na prepravu v mimoeurópskych krajinách (nie v EÚ) sa zvyšujú, ak je to hmotnosť viac ako 1 kg a najmä hmotnosť viac ako 2 kg. 580 gramov. 1. vydanie Dobré. Číslo objednávky: 840719.

Rankoff, Peter; Karamischewa, Helga
Slovník "nemčina-bulharčina". 2 stopy. 1.) Peter Rankoff: Vreckový slovník nemecko-bulharský. VEB Verlag Enzyklopдdie Leipzig 1981 2.) Helga Karamischewa: Encyklopédia - sprievodca cestovným jazykom nemčina bulharčina
VEB Verlag Encyclopedia Leipzig
1.) Peter Rankoff: Vreckový slovník nemecko-bulharský. VEB Verlag Enzyklopдdie Leipzig 1981, 10., nezmenené vydanie, 315 strán, biely kartónový obal, v dobrom stave. 2.) Helga Karamischewa: Encyklopédia - sprievodca cestovným jazykom nemecky bulharsky, VEB Verlag Enzyklopдdie Leipzig 1987, 3., nezmenené vydanie, lepenkové veko, v dobrom stave, ako je uvedené. Položka č .: BA-0989.

Scholl, Helga/(Lacroix, Peter):
Peter Lacroix. Kláštorný bongard.
nepaginované, cca 20 strán, početné ilustrácie DOPRAVNÉ NÁKLADY do ďalších krajín EÚ do 1 kg: 13,00 EUR./Do 1 kg do iných krajín: 17 EUR -. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 120 OBr., Zadný steh, dobrý stav. Číslo objednávky: 50514.

Kuhse, Helga, Singer, Peter
Bioetika: Antológia
Blackwell Publishers., Oxford
Kniha. Brožovaná väzba Brožovaná kniha, minimálne známky opotrebenia. Dotlač. Veľmi dobre. Č. Článok: 10678095.

Gross, Helga/Märthesheimer, Peter:
Na otázku politického vedomia študentského orgánu.
Frankfurt a.M. o.J., New Critique
8 s. 8 °, OBrosch. Špeciálna príloha v časopise New Criticism pre socialistickú teóriu a politiku. Vydáva Spolková rada Socialistickej nemeckej študentskej únie (SDS). S potlačou na krycom liste: Dôverné - interný pracovný materiál KBÚ - vytlačené ako rukopis - v žiadnej forme určené na publikáciu, diskusiu a podobne. Prehnite sa slzou dlhou 1 cm. 200 g. Číslo produktu: 30393.

Kuhse, Helga/spevák, Peter
Musí toto dieťa zostať nažive?: Problém vážne poškodených novorodencov
Erlangen: Fischer 1993, 317 strán, 21 cm, kart.; Dobrý stav, zvonka trochu otieraný, drobné nečistoty, zvnútra tendencia byť veľmi dobrý. Číslo produktu: sa-m08-1803-1109.

Schicktanz, Helga/Stöger, Peter
Dve trojky
Schardt Vlg., Oldenburg, 2005
napr. 8 ° Opbd. de 352 s. 1. vydanie. Položka č .: 2013166.

Rentsch, Peter/Weißflog, Helga:
Bratia teraz v jednej ruke. Príspevok k histórii organizácie pracovnej skupiny SED VEB Filmfabrik Wolfen 1945-1949. (= Z histórie filmovej továrne Wolfen, číslo 53).
Wolfen, archív spoločnosti d. VEB Filmfabrik Wolfen, Fotochemisches Kombinat, 1984
71 s., Fotografie, faksimile. NÁKLADY NA DOPRAVU do ďalších krajín EÚ do 1 kg: 13, - EUR./Do 1 kg do iných krajín: 17 EUR -. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 114 OBr., Zadné prešívanie, mierne zaprášené, mierne zatmavené. Položka č .: 38716.

Ensberg, Peter; Schreckberger, Helga
Gerhard Roth - Umenie ako vzbura proti bytiu
Bezchybná kópia v mäkkej väzbe, 1. vydanie (= Stauffenberg Colloquium, zväzok 31). Zriedkavé. 204 (str.) 4 °. Článok č .: BN5655.

Capellmann, Peter/Helga Capellmann,
Súkromne,
Prvé vydanie, 8 °, 34 s. S čiernobielymi ilustráciami, originálny levanduľový ľanový obal so zlatým krycím písmom, veľmi pekná, čistá kópia (Li 7 - A). Ak váha vašej objednávky presahuje 1 kg, budeme vás musieť upozorniť, aby sme prepočítali náklady na prepravu. (= Ak vaša objednávka váži viac ako 1 kg, náklady na poštovné by museli byť upravené, dostanete e-mailovú žiadosť vopred.). Článok č .: 2391CB.

Helga Kuhse a Peter Singer
Príspevky k aplikovanej etike I. Jednotlivci, ľudia, osoby. Otázky života a smrti
Brožovaná väzba Informácie o stave podľa veku. Okamžitá preprava z Nemecka. Hmotnosť položky je maximálne 500 g. Kryt odfarbený. 194 strán. veľmi dobre. Číslo produktu: 5468597 js.

Helga Kuhse, Peter Singer
Musí toto dieťa zostať nažive? Problém vážne poškodených novorodencov.
Brožovaná väzba Informácie o stave podľa veku. Okamžitá preprava z Nemecka. Hmotnosť položky je maximálne 500 g. 317 strán. Kryt s miernymi známkami opotrebenia. Dobre. Číslo položky: 5513349 wi.
Mösle Helga, jazdec Peter
A nikto nepočuje moje výkriky: Žena trpí dramatickými následkami nesprávneho lekárskeho ošetrenia
Stav: v použitom stave, dobrý stav, zo súkromného vlastníctva, mierne stopy po čítaní a skladovaní, drobné chyby podľa veku nie sú vždy uvedené osobitne., Faktúra s deklarovanou DPH (ISBN 3000146032), vydavateľ: Mцsle, Helga, vydanie z 1. januára 2004, Väzba: brožovaná, strany: 218, hmotnosť 320 g. Číslo produktu: E562723.

Wolfe, Peter a Helga Bösselmann:
Lexikón zvodcov
Brožovaná väzba 175 strán Preprava v rámci Nemecka, v závislosti od veľkosti/hmotnosti, ako veľkého listu, kníh a tovaru poštou alebo DHL. Faktúry s IČ DPH sú súčasťou každej dodávky. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 500. Dobré. Číslo produktu: 687232.

Wolfe, Peter a Helga Bösselmann:
Lexikón zvodcov - pre spravodlivé pohlavie v Anglicku, Nemecku, Francúzsku, Taliansku a Španielsku -
[Frankfurt a.M.]: Bдrmeier a Nikel, 1967
18 x 13 cm, strany: 175 - brožovaná väzba, obálka mierne odretá, inak v poriadku, rôzne životné situácie preložené do rôznych jazykov, s ilustráciami, číslo článku: 4322.
Schicktanz, Helga a Peter Stöger:
Dve trio: Roman
Mäkká väzba/brožovaná kniha. 352 strán so záhybom na čítanie na obale SL03 9783898411844 *. * Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 470. 1. vydanie. Číslo artiklu: 111278.

Kuhse, Helga a Peter Singer:
Jednotlivci, ľudia, osoby: otázky života a smrti (príspevky k aplikovanej etike).
192 strán, veľmi dobrý stav. ISBN: 9783896650962 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 319 15,1 x 1,5 x 21,0 cm, brožovaná väzba. Veľmi dobre. Číslo položky: 56217.

Molt, Peter a Helga Dickow,
Porovnanie kultúr a konfliktov. Porovnanie kultúr a konfliktov: Festschrift pre Theodora Hanfa
Vydanie v pevnej väzbe. 946 strán kniha vo veľmi dobrom stave. S minimálnymi skladovými značkami. 9783832924003 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1225. 1. Položka č .: 977763.

Peter, Haller a Haller Helga:
Juhozápadná kuchárska kniha. Zbierka juhozápadných afrických receptov.
Swakopmund: Petrove starožitnosti, 1997
Brožovaná väzba 123 s.: Ill .; 21 cm mediálne články od Book Broker Berlin sú vždy v použiteľnom a upratanom stave. Tento článok má nasledujúce charakteristiky: Rok vydania:. 2017. 6. vydanie. Svetlé/čisté stránky v pevnej väzbe. Mierne známky opotrebenia. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 150. Nové vydanie, 3. vydanie, veľmi dobré. Číslo objednávky: 660694155.

Capellmann, Peter a Helga Capellmann:
Súkromne.
Orig. Bielizeň. Nejaký zápach z pivnice! Sotva stopy používania. nepaginované, nemecké 200g. Položka č.: 26294.

Stöger, Peter a Helga Schicktanzovci:
Peregrinus - úvod.
Viedeň, Rakúsko Vydavateľ umenia a kultúry, 1998
311 strán s početnými ilustráciami, číslo 93/300 obálky limitovanej edície s menšími stopami, inak veľmi dobrý a čistý stav 9783854371731 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1550 4 °, tvrdá väzba/kartónový obal v drevenom obale. 1. vydanie,. Číslo objednávky: 131696.

Stöger, Peter a Helga Schicketanz:
Peregrinus úvod
Viedeň, rakúske vydavateľstvo umenia a kultúry, 1998
4 °, pevná väzba/kartónový obal. Peter Stцger, Peregrinus úvod, vyd. Österreichischer Kunst- und Kulturverlag, Viedeň, 1998, 4 °, OPpbd, 311 S s mnohými ilustráciami, špeciálne vydanie č. 245 z 300 výtlačkov, signované; Zakryte trochu trením a mierne najlepšie. inak dobrý-veľmi dobrý stav Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1 500 EA podpísaných a očíslovaných (č. 245 z 300 výtlačkov). Číslo objednávky: 30679.

Castellanos, Helga/Peter Schultze-Kraft.
Zatmenie Slnka a ďalšie príbehy zo Strednej Ameriky
Erdmann, Tübingen; Bazilej, 1969
Bielizeň. Okamžité odoslanie na účet, pekná, čistá kópia, zvonka len malé známky skladovania. 380 s. 8 ° v nemčine. Číslo objednávky: 130910b28a.
Peter Böhning, Helga Jung-Paarmann
Revolúcie. Nemecká roľnícka vojna - Francúzska revolúcia - Ruská revolúcia - Kubánska revolúcia, zväzok 3
Verlag Ferdinand Schцningh, 1989
Brožovaná väzba Použité - dobrý neprečítaný, veľmi dobrý stav; Faktúra s DPH; nepoužité/neprečítané, veľmi dobrý stav; - 1. O význame revolúcií v dejinách - 2. Reformácia a roľnícka vojna - Prvá revolúcia v Nemecku - 3. Francúzska revolúcia: buržoázia sa usiluje o moc - 4. Ruská revolúcia: socialistický otras - 5. Kubánska revolúcia Revolúcia - 6. Otázky teoretickej diskusie o revolúciách 0 strán Nemecky. Z druhej ruky. Číslo produktu: INF1100406375.