Horst hufnagel - AbeBooks
- Všetky druhy výrobkov
- Knihy (23)
- Časopisy a periodiká (1)
- komiks
- ročníky
- Umenie, grafika a plagáty
- Fotografie
- karty
- Rukopisy &
Starožitnosti z papiera
- Prvé vydanie (2)
- Podpísané (1)
- Prachová bunda (1)
- Foto ponuky (15)
- Žiadna tlač na požiadanie
- Všetci predajcovia
- a vyššie
- a vyššie
- a vyššie (23)
- (22)

Z našej doby: 7 rozprávačov. Horst Bienek, Karl Gьnther Hufnagel, Hermann Lenz, Paul Schallьck, Reinhold Schneider, Georg Thьrer, Robert Walser. V mene d. Volksbundes f. Seal (Scheffelbund) vyd. Reinhold Siegrist/Volksbund za poéziu: darček členom Volksbund za poéziu; 40
Siegrist, Reinhold (prispievateľ):
Vydal Karlsruhe: Volksbund f. Seal (Scheffelbund), (1965)
Popis: Karlsruhe: Volksbund f. Seal (Scheffelbund), 1965. kart. Stav: dobrý. 176 strán .; 20 cm 1l3k Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 195. Skladové číslo predajcu 210169
Základné vedomosti z politiky. [Kapitola 1: Gerhard Hufnagel; Kapitola 2: Jьrgen Feck; Kapitola 3: Horst Becker; Kapitola 4: Paul Ackermann; Kapitola 5: Herbert Uhl].
Mьller, Gьnter [upraviť.]:
Publikované Klettom (1983)., Stuttgart: (1983)
Popis: Klett (1983)., Stuttgart:, 1983. mäkký obal. 219 strán, flexibilné O.Kst. dobrý stav. Inventárne číslo predajcu 30417-D5Po
Nemecko, Nemecko - 47 autorov z NSR a NDR píše o svojej krajine
Jung, Jochen;
Vydal Reinbek bei Hamburg, Rowohlt Taschenbuch Verlag GmbH, (1981)
Autor: Antiquariat Ardelt (GroЯrдschen, Nemecko)
Literárny časopis 9. Nový iracionalizmus. Redaktori: Nicolas Born, Jьrgen Manthey, Delf Schmidt.
Vydal Hamburg: Rowohlt Taschenbuch Verlag, (1978). (1978)
Popis: Hamburg: Rowohlt Taschenbuch Verlag, (1978)., 1978. Orig.-box. 8 °. 336, (16) s. Prvé vydanie. - nová kniha: Zväzok 100. - Príspevky Jean Amйry, HCArtmann, Lothar Baier, Hans Christoph Buch, Lucio Colletti, Ludwig Fels, Andrй Glucksmann, Wilfried Gollschalch, Karl G. Hufnagel, Otto Jдgersberg, Leo Kreutzer, Rudolf Langer, Bernard-Henri Lйvy, Herbert Marcuse, Ernst Meister, Oskar Negt, Jьrgen Peters, Elisabeth Plessen, Peter Rьhmkorf, Michael Rutschky, Hans J. Schдdlich, Dieter Schlesak, Peter M. Stephan, Horst Ulbricht, Guntram Vesper, Martin Walser, Karl A. Mraky a Peter P. Zahl. - Dobrá kópia. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 500. Skladové číslo predajcu 17483
Architektúra NDR 2/1976.
Publikované v Berlíne, VEB Verlag für Bauwesen, (1976)
Popis: Berlin, VEB Verlag für Bauwesen, 1976. Štandardná obálka. cca 62 strán Dobrý stav. OBSAH: 7. kongres združenia architektov riešil úlohy pre IX. Zjazd strany. Pozdrav ústredného výboru SED 7. kongresu BdA NDR. Odpoveď od 7. federálneho kongresu Federácie architektov ústrednému výboru SED. Okresná nemocnica Dr. Salvador Allende vo Schwedte, Egon Eichler. Nemocnica Halle-Neustadt - klinika Krцllwitz, Horst Letzel. Patologický ústav v okresnej nemocnici v Hoyerswerde, Herbert Westphal. Po práci a opatrovateľskom dome v Cottbus-Sandow Hans-Georg Vollmar. Vekové apartmány v Cottbus-Sandow, Werner Fichte. Veková bytová výstavba v mestách Karl-Marx-Stadt, Moritz Schunk a Heinz Weller. Po práci domov vo Frankfurte nad Odrou Paul Teichmann. Nové domy po práci v NDR - analýza ich úžitkovej hodnoty, Gerhart Schцnfeld. Termofyzikálne základy pre obývané interiéry, Erich Dahms. Urbanistické základy a koncepcie rozvoja bazénov v NDR, Horst Hufnagel. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 478. Skladové číslo predajcu 56240
Sedem rozprávačov. Upravil Reinhold Siegrist. Karlsruhe 1965. 176 S. Or.-Kart. (Volksbund pre poéziu, 40. darček).
Z našej doby.
Autor: Jьrgen Patzer (Konstanz, Nemecko)
Popis: Diela prózy Paul Schallьck, Horst Bienek, Hermann Lenz, Karl Gьnther Hufnagel, Reinhold Schneider, Georg Thьrer a Robert Walser. Inventárne číslo predajcu 113688
Ortuť. Nemecký časopis pre európske myslenie. Redaktori: Joachim Moras, Hans Paeschke. Číslo 151.
Vydal Stuttgart: Deutsche Verlags-Anstalt, september 1960. (1960)
Popis: Stuttgart: Deutsche Verlags-Anstalt, september 1960., 1960. Orig. Brožúra. 8 °. Fischer/Dietzel 737. - Príspevky Ernsta Forsthoffa (Nemecká spolková republika. Náčrtky skutočnej analýzy), Edoarda Cacciatora (Básne. Úvod a prenos: Gustav Renský Hocke), Gustava Hillarda (Arthur Schopenhauer. Metafyzik skúseností), Adolfa Portmanna (Problémy) evolučná teória), Wolfgang Hдdecke (básne), Italo Calvino (posledný príde havran. Príbeh), Karl Gьnther Hufnagel (spravodlivý. Z nového románu), Theodor Eschenburg (Theodor Heuss ako politický spisovateľ), Herbert von Borch (zlyhanie americkej utópie a realita), Johannes Holthusen (ruský formalizmus. Skrytá škola modernej literárnej teórie - Victor Erlich), Karl August Horst (Vášeň pre dejiny - Louis Aragon), Werner Hofmann (Vášeň pre úsporné opatrenia - Oskar Schlemmer), Gustav Hillard (O súboroch Hofmannsthal's Collected Works). - Dobrá kópia. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 350. Skladové číslo predajcu 30737
Program GEWITTER od Alexandra N. Ostrowskij Premiéra 14. mája 1994 Residenztheater, sezóna č. 13, sezóna 1993/94
Bavorské štátne divadlo, Eberhard Witt, Guido Huller
Vydal Gцtz Druck, München, 1994 (1994)
Od: Programmhefte24 (Gцrlitz, Nemecko)
Popis: Gцtz Druck, Mьnchen, 1994, 1994. Stav: dobrý. originálna brožúra, menší formát, nep paginované, rôzne ukážkové fotografie. Stav: dobrý Produkcia: Amelie Niermeyer. Scénický návrh: Heinz Hauser. Kostýmy: Margit Koppendorfer. Prispievatelia: Horst Sachtleben, Kai Hufnagel, Eva Rieck, Timo Dierkes, Christiane RoЯbach, Natali Seelig, i.a. deu. Inventárne číslo predajcu 702390
Programová brožúra GEWITTER. Činohra Alexandra N. Ostrowskij číslo 13, sezóna 1993/94
Bavorské štátne divadlo, Residenztheater, Eberhard Witt, Guido Huller, Erika Fernschild (fotografie)
Vydal Gцtz Druck, München, 1994 (1994)
Od: Programmhefte24 (Gцrlitz, Nemecko)
Popis: Gцtz Druck, Mьnchen, 1994, 1994. Stav: dobrý. originálna brožúra, 36 strán. Stav: dobrý. Premiéra 14. mája 1994 v Residenztheatre. Produkcia: Amelie Niermeyer. Scénický návrh: Heinz Hauser. Kostýmy: Margit Koppendorfer. Prispievatelia: Horst Sachtleben, Kai Hufnagel, Eva Rieck, Timo Dierkes, Christiane RoЯbach, Natali Seelig, i.a. deu. Inventárne číslo predajcu 700070
Programová brožúra Alexander N. Ostrowskij GEWITTER premiéra 14. mája 1994 Sezóna Residenztheater 1993/94 číslo 13
Bavorské štátne divadlo, Eberhard Witt, Guido Huller, Erika Fernschild (fotografia)
Vydal Gцtz Druck, München, 1994 (1994)
Od: Programmhefte24 (Gцrlitz, Nemecko)
Popis: Gцtz Druck, Mьnchen, 1994, 1994. Stav: veľmi dobrý. originálna brožúra, 36 strán, niekoľko fotografií scény. Stav: veľmi dobrá dráma v piatich dejstvách. Nový preklad: Andrea Clemen, produkcia: Amelie Niermeyer. Fáza: Heinz Hauser. Kostýmy: Margit Koppendorfer. Hudba: Klaus Buhlert. Prispievatelia: Horst Sachtleben, Kai Hufnagel, Eva Rieck, Timo Dierkes, Christane RoЯbach a ďalší. angl. Inventárne číslo predajcu 771074
Príklady. Dvanásť príbehov od desiatich autorov.
Vydal Stuttgart, DVA (1962)
Autor: Antiquariat Neue Critique (Frankfurt nad Mohanom, Nemecko)
Popis: Stuttgart, DVA, 1962. 8 °, chor. Originálna brožúra. Stav: dobrý. 154 strán. Príspevky Piontek, Bobrowski, Walter Helmut Fritz, Hufnagel, Meckel a ďalší (meno nemeckého spisovateľa Horsta Bingela/1933-2008). Dobrý stav. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 450. Skladové číslo predajcu 26126
81. Nové nemecké čísla. Upravil Joachim Gьnther.
Adorno, Theodor W. (okrem iných):
Vydavateľ: Mohn Verlag; Gьtersloh, (1961)
Napíš, ako chceme žiť: almanach. [Nová spoločnosť pre literatúru (NGL). Vyd.: Isolde Arnold.]/Ex Libris: Exlibris; 1981.
Arnold, Isolda (ed.):
Publikované v Berlíne: NGL, (1981)
Popis: Berlín: NGL, 1981. kart. Stav: dobrý. 175 s .: Ill .; 21 cm; Dobrá kópia - Autori: Anders, Richard ---- Barnick, Helmut ---- Beckelmann, Jьrgen ---- Bergmann, Alfred ---- Bisinger, Gerald ---- Bredel, Claus ---- Cцster, Oskar ---- Donnelly, Elfie ---- Drewitz, Ingeborg ---- Dьrr, Rolf ---- Erwin, Thomas ---- Fabich, Peter J ---- Feraru, Peter ---- Guhde, Christel ---- Gustas, Aldona ---- Haffner, Sarah ---- Hдrder, Natalie ---- Hilsenrath, Edgar ---- Hilsing, Werner ---- Hirschfelder, Hans Ulrich ---- Hцcker, Karla ---- Hoffmann, Gerhardt ---- Hofmann, Claudio ---- Hufnagel, Karl-Gьnther ---- Jaeggi, Urs ---- Jonas, Anna ---- Kammrad, Horst ---- Karsunke, Yaak ---- Klefinghaus, Sibylle ---- Koetzle, Michael ---- Kraft, Gisela ---- Lehnert, Tilman ---- Leist, Otmar ---- Liebchen, Wilfried ---- Markert, Radosť ---- Masuhr, Dieter ---- Matthies, Frank-Wolf ---- Meckel, Christoph ---- Meyer, Detlev ---- Meyer-Wehlack, Benno ---- Momber, Eckhardt --- - Mom'kovд, Libuse ---- Neuburger, Kurt ---- Nico ---- (atď.) ISBN 9783922510079 Jazyk: nemčina Váha t v gramoch: 253. Inventárne číslo predajcu 1133918
Ortuť. Nemecký časopis pre európske myslenie. Redaktori: Joachim Moras, Hans Paeschke. Číslo 132.
Vydal Stuttgart: Deutsche Verlags-Anstalt, február 1959. (1959)
Popis: Stuttgart: Deutsche Verlags-Anstalt, február 1959., 1959. Orig. Brožúra. 8 °. Fischer/Dietzel 737. - Články Ericha Kдstnera (o dramaturgii drámy a dramaturgickej dráme. Poznámky pri koncipovaní hry), Hans Magnus Enzensberger (básne), Erwin Reisner (Sukiya. Symbolický jazyk japonskej čajovne), Franz Tumler (Druhá banka. Poznámky o rakúskej krajine), Carlo Emilio Gadda (Strašné vianočné darčeky na ulici Via Merulana. Úvod: Pietro Citati), Karl Gьnther Hufnagel (slová o uliciach. Príbeh), Hans Paeschke (Morália literatúry: Wladimir Weidlй ), Rudolf Pannwitz (nové vydanie Stefana Georga), Jьrgen von Kempski (norma a situácia v právnej teórii: Carl Schmitt a kol.), Curt Hohoff (dvojitá tvár Pruska: HJSchoeps, Eberhard Kessel), Astrid Claes (umenie umenia Vergessens), Karl August Horst (Hrozná krása: Gregor von Rezzori), Werner Hofmann (empirizmus a poézia stavby: Nikolaus Pevsner, Jürgen Joedicke, Le Corbusier), Peter Heller (Psychoanalytický utopizmus: Jej bert Marcuse). - Dobrá kópia. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 400. Skladové číslo predajcu 31497
Polohlasný vchod. Básne.
Mraky, Karl Alfred:
Vydal Stuttgart, Deutsche Verlags-Anstalt, (1960)
Autor: Antiquariat Neue Critique (Frankfurt nad Mohanom, Nemecko)
Popis: Stuttgart, nemecké vydavateľstvo, 1960. chor. OP páska. Stav: dobrý. 72 strán. Zápis mena Horsta Bingela (nemecký spisovateľ 1933-2008). Dobrý stav. Priložená reklama pre DVA (noví autori, vrátane Chr. Meckela a K.G. Hufnagela) ako leporello a 1 hárok pre básnickú zbierku Wolkens Wortwechsel Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 450. Skladové číslo predajcu 31284
Architektúra NDR. 25. ročník 2/1976.
Krenz, Gerhard (červený):
Vydal Berlin: Verlag fьr Bauwesen, (1976)
Osoba (Siegerland): Okresný administrátor (okres Siegen-Wittgenstein), Osoba (Kreuztal), Osoba (Siegen), Peter Paul Rubens, Friedrich Flick (Brožovaná kniha)
Zdroj Wikipedia
Vydal Books LLC, Wiki Series, USA (2011)
Autor: Úschovňa kníh je ťažké nájsť (Londýn, Spojené kráľovstvo)
Grenzgnge (r): Príspevky k politike, kultúre a náboženstvu. vyd. autori: Sigrid Barlinghorst a Ingo Broer.
Baringhorst, Sigrid [Vyd.]:
Vydal Siegen: Univ.-Verl. Universi, (2004)
Nemecká architektúra. Číslo 6. 1966. XVI. ročník.
Krenz, Gerhard (red.) A ďalší:
Vydavateľ: Berlín; Nemecká stavebná akadémia a Zväz nemeckých architektov (vyd.), (1966)
All Wetter - autori malého westernového mestečka
Katalóg výstav
Odchod do Reviera Odchod do Európy 100 rokov Hoesch Aktiengesellschaft 1871-1971 a s textami, obrázkami a dokumentmi Horst Mцnnich pre svojich čitateľov v roku 1962 pokrýva ročné vydanie továrenského časopisu Werk und Wir der Hoesch AG.
Mčnnich, Horst
Vydal Verlag Mensch und Arbeit, Mьnchen (1971)
Slová o uliciach. Príbehy.
Hufnagel, Karl Gьnther:
Vydal Stuttgart, Deutsche Verlags-Anstalt, (1961)
Autor: Antiquariat Neue Critique (Frankfurt nad Mohanom, Nemecko)
Popis: Stuttgart, Deutsche Verlags-Anstalt, 1961. Stav: dobrý. 171 strán. Zápis mena Horsta Bingela do názvu. Dobrý stav. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 450 OLeine stuha s chor. Protiprachová bunda. Inventárne číslo predajcu 29564
Lexikón humanitných vied: technické výrazy - disciplíny - ľudia
Peter J Brenner, Helmut Reinalter, Eric Achermann, Emiliano Acosta, Josef Christian Aigner, Thomas Anz, Jorg Appelhans, Stefanie Arend, Jan Assmann, Dirk Baecker, Christian Berg, Oskar Batschmann, Hans Erich Bodeker, Horst Bredekamp, Eike Bohlken, Manuel Bremer, Dunja Brotz, Gunilla Budde, Justus Cobet, Dietrich Busse, Bernadette Collenberg-Plotnikov, Christoph Cornelissen, Tom Denter, Jens Dreisbach, Heike Drotbohm, Gert Dressel, Hubert Christian Ehalt, Ralf ELM, Wolfgang Eismann, Christine Engel, Nicola Erny, Werner Faulstich, Michael W Fischer, Monika Fink, Daniel Fulda, Gottfried Gabriel, Jurgen Funke-Wieneke, Hans-Martin Gerlach, Renate Giacomuzzi-Putz, Bettina Gruber, Klemens Gruber, Solveig Haring, Klaus-Jurgen Grun, Arno Heller, Andreas Heyer, Otfried Hoffe, Werner Hofmann, Paul Hoyningen-Huene, Johann Holzner, Theo Hug, Erwin Hufnagel, Friedrich Jaeger, Christoph Jamme, Martin Jandl, Uwe Jochum, Michael Jeske, Jennifer Jordan, Klaus E Kaehler, Peter Kampits, Bernulf Kani.
Vydal Bohlau Verlag 2011-10-03 (2011)
Autor: Chiron Media (Wallingford, Spojené kráľovstvo)
Popis: Bohlau Verlag 2011-10-03, 2011. Viazaná kniha. Stav: Nový. Inventárne číslo predajcu 6666-LBR-9783205785408
Výnimočná autogramiáda s 84 stranami. Album poézie, s vlastnoručnými podpismi.
Autogramy. - Operní speváci, herci atď. Operní speváci, tanečníci atď.
Vydavateľ: (Mьnchen, Berlín u. A.) Sammalbum, 1953. (1953)
Autor: Augusta-Antiquariat GbR (Diedorf OT Biburg, Nemecko)