Bez stravy ide z prášku - ZVAB
- Všetky druhy výrobkov
- Knihy (38)
- Časopisy a periodiká
- komiks
- ročníky
- Umenie, grafika a plagáty
- Fotografie
- karty
- Rukopisy &
Starožitnosti z papiera
- Všetky
- Nový
- Antikvariát/použitý
- Všetky spôsoby platby
- Záloha (22)
- šek
- Bar (21)
- Inkaso
- PayPal (23)
- Platba na dobierku
- Peňažný príkaz
- Bankový prevod (28)
- Faktúra (34)
- Všetci predajcovia
- a vyššie
- a vyššie
- a vyššie
- (29)

Powter, Susan:
Môžete to urobiť bez stravy!
„Bertelsmann Club; 1994“, 1994
Pevná väzba, lepenka, vonkajší obal: použité svetlo Pásy, ochranný plášť: málo používaný Ochranný plášť Traces: málo používaný Stopy Jazyk: nemčina Váha v gramoch: 750 pevná väzba, škatuľka, vonkajší obal: slabo použité. Pásy, ochranný plášť: málo používaný Stopy. Položka č .: 41776.

Powter, Susan:
Môžete tiež robiť bez stravy
Viedenský knižný klub Donauland Kremayr & Scheriau, 1994
Vydanie v pevnej väzbe. 367 strán Club Premiere RS-JFC8-2JPO Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 721. Dobré. Položka č.: 226404.
Powter Susan:
Môžete to urobiť bez stravy
Zabert Sandmann, 2001, 2001
Brožovaná kniha, menšie stopy. 448 strán, brožovaná väzba, drobné stopy Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 600. Číslo položky: 84161.

Powter, Susan.:
Môžete to urobiť bez stravy!
Viedeň, knižný klub. 1994
Kartónová obrázková kniha. Dobre uchovaná použitá/antikvariátna kópia. Dobrý stav vzhľadom na vek. Najnovšia, bezpečná a celosvetová preprava. Dodávame vždy s priloženou faktúrou. 904302.01 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 500. Dobré. Položka č .: 415719.

Susan Powter:
Môžete to urobiť bez stravy!
Klubové vreckové knihy, 1994, 1994
Brožovaná väzba 448 strán brožovaná kniha Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 450. Číslo položky: 103295.

Powter, Susan:
Susan Powter: Môžete sa zaobísť bez diéty!
Gьtersloh, Bertelsmann, 1994
Vydanie v pevnej väzbe. Článok pochádza z nefajčiarskej domácnosti! DM1337 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 500. Prijateľné. Číslo položky: 627365.

Powter, Susan a Eric D. Lombert;
Môžete to urobiť bez stravy!
Knižný klub Viedeň, Donanland Kremajr a Scheriau, 1994
24 cm, pevná väzba/kartónový obal. 367 strán, obálky s hrboľmi, kniha je v dobrom, použitom stave. Táto kniha vysvetľuje, prečo zlyháva 98 percent všetkých diét, prečo počítanie kalórií nič nerobí, prečo sa nedostanete do fitnes, ak to necháte na fitnes, prečo Váš neúspech je predprogramovaný, prečo Ja s novou diétou nechudnete. Ukáže vám, aké ľahké je robiť rozhodnutia, vďaka ktorým budete vyzerať a cítiť sa lepšie, ako jesť viac a menej vážiť, ako cvičiť bez ohľadu na vašu váhu, vek alebo úroveň kondície - ako lepšie jesť, dýchať a pohybovať sa, ako prestať s dráždením príznakov a ako trvale riešiť problémy. (z obálky) 4q1a Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 750. Číslo položky: 41415.

Susan Powter
Môžete to urobiť bez stravy; Kondícia, dýchanie, stravovanie
Mníchov, Heyne; 1998; 5. vydanie, 1998
hmotnosť v gramoch: 500 448 strán, 8 °/brožovaná, použité - dobrý stav, hrany odštiepené. Článok č .: 12139L.

Powterová, Susan
Bez stravy to funguje! Kondícia, dýchanie, stravovanie
Heyne Verlag, miesto vydania: Mьnchen, 1993
Brožovaná väzba Brožovaná obálka. ISBN 3453122518 - brožovaná brožovaná kniha dobrý stav - rok vydania: 1993 - brožovaná kniha so 440 stranami. Index: 166 0,0. Stav knihy: dobrý. Číslo objednávky: 143834.

Powterová, Susan
Môžete sa zaobísť bez diéty - fitnes, dýchania, stravovania
Heyne Verlag, miesto vydania: Mьnchen, 1997
Brožovaná väzba Brožovaná obálka. ISBN 3453122518 - brožovaná brožovaná kniha dobrý stav - rok vydania: 1997 - brožovaná verzia so 445 stranami. Index: 166 0,0. Stav knihy: dobrý. Číslo objednávky: 153448.

Powterová, Susan
Zaobídete sa aj bez diéty! - Fitness, dýchanie, jedlo
Jazyk: nemčina Váha v gramoch: 500 448 strán, brožovaná licencia od knižného klubu Donauland Kremayr & Scheriau, Viedeň, Bertelsmann Club, Rheda-Wiedenbrьck a pridružených knižných klubov Ill.; 18 cm dobrý stav. Vydanie brožovanej licencie 0. Položka č .: 1033057.

Powter, Susan:
Zaobídete sa aj bez diéty! Preložil Eric Lombert.
Gьtersloh, Bertelsmann, (c) 1994., 1994
24 cm, viazaná strana, SU. Ill., 367 s., SU a trochu rezaný nie čerstvý, inak dobrý stav. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 850. Licenčné vydanie. Číslo položky: 49675.

Powter, Susan:
Bez stravy to funguje! Preložil Eric D. Lombert.
Gьtersloh: Bertelsmann klub; Viedeň: knižný klub Donauland Kremayr a Scheriau; Stuttgart: Dt, 1994
OU, kartónový obal. P. 367 S .: Ill .; 24 cm klubová premiéra. Mierne známky opotrebenia. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 706. Číslo výrobku: 4051.

Powter, Susan:
Jedzme: 150 receptov na úspešnú knihu „Dá sa to aj bez diéty“.
tvrdá väzba, tvrdá väzba. P. 192; Il. Čiara a číslo na prednom výreze, inak v dobrom stave. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 560 Kompletné licenčné vydanie knižného klubu. Nuž. Položka č.: 229950.

Powter, Susan:
Jedzme - 150 receptov na úspešnú knihu: Dá sa to aj bez diéty
Zabert Sandmann Verlag, 1998
mierne stopy po použití a čítaní, jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 536 21,8 x 15,8 x 2,0 cm, pevná väzba. Nuž. Číslo položky: 51305.

Powter, Susan:
Jedzme - 150 receptov na úspešnú knihu: Dá sa to aj bez diéty
Zabert Sandmann Verlag, 1998
Pevná väzba/lepenková páska. 192 strán Zabert & Sandmann Verlag 1998, pevné dosky, 192 strán, vnútorné strany: mierne zvlnenie vlhkosti, posledné dve strany so značkou ľahkej vlhkosti v dolnej časti, textové stránky príležitostne s miernymi známkami používania, kniha vyrezaná s malými známkami používania/skladovania, obálka stále vo veľmi dobrom stave, - (interné: 29E/jedlo a pitie/biele/pevná väzba/hmotnosť: približne 630 g) Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 550. Dobré. Číslo objednávky: 10403.
Powter, Susan:
Poďme jesť! 150 receptov na knihu o úspechu> Môžete sa zaobísť bez diéty 9783924678555
192 strán rohy mierne narazené, rozrezané a stránky mierne zhnednuté, inak v dobrom stave ISBN: 9783924678555 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 562 21,8 x 15,8 x 2,0 cm, pevná väzba. 1. vydanie. Nuž. Číslo objednávky: 701997.
Powter, Susan:
Bez stravy to funguje! Heyne knihy: 08, Heyne rady; 5120
Lepenková páska, prebal, dobrý stav Jazyk: nemčina Váha v gramoch: 1100 Názov: Zastavte šialenstvo! Fitness, dýchanie, stravovanie; ako zhodila Susan Powterová cez 100 libier. Ill., Prvé vydanie, EA, 367 s., 4 ° OU EA. Nuž. Č. Článok: 211047.

Powter, Susan:
Zvládnete to aj bez diéty! (Fitness, dýchanie, stravovanie) - Heyne-Ratgeber 08/5120)
443 strán tela je svätý odev, v ňom vstupujeme do života a v ňom zanechávame život, malo by sa k nemu vždy pristupovať s hrôzou, tučnosťou - koncom šialenstva. Vychutnajte si zmeny v prílohe: Obsah tuku v potravinách Me 20510 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 550 8 ° TB., Ill. Väzba, nová kópia. 5. vydanie. Položka č .: 19917.

Powter, Susan:
Zaobídete sa aj bez diéty! Preložil Eric D. Lombert/klubová premiéra.
Gьtersloh: Bertelsmann Club - Viedeň: Knižná asociácia Donauland Kremayr a Scheriau - Stuttgart: Nemecká knižná asociácia [okrem iného], 1994
367 s .: Ilustrácie; 24 cm x 16,5 cm. Stav: veľmi dobrý, mierne známky opotrebenia. 40c Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 715 Pevná väzba/kartónový obal, pevná väzba, obal na prach. Položka č .: 43292.

Susan Powter
Jedzme - 150 receptov na knihu o úspechu: zaobídete sa aj bez diéty
Vydanie v pevnej väzbe. Okamžitá preprava z Nemecka. Hmotnosť položky je maximálne 1 000 g. Veľmi dobre. Číslo produktu: 3367844 bv.

Susan Powter:
Jedzme: 150 receptov na knihu o úspechu: zaobídete sa bez stravy;.
22 cm pevná väzba, obálka mierne narazená a odretá, inak vo veľmi dobrom stave, 192 strán; Nemecké 558g. Článok č .: 216681.

Powter, Susan:
Poďme jesť! 150 receptov na úspešnú knihu „Zvládnete to aj bez diéty.“
Mníchov, Verlag Zabert Sandmann, 1997
Veľkosť 8 °, pevná väzba/kartónový obal. 192 strán s ilustráciami. Predná strana obálky s dvoma veľmi malými záhybmi, inak dobrá kópia. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 600. 2. vydanie. Číslo objednávky: 126820.

Powter, Susan:
Zaobídete sa aj bez diéty! Zastavte šialenstvo! Preložil Eric D. Lombert
Gьtersloh: Bertelsmann Club; Viedeň: knižný klub Donauland Kremayr a Scheriau; Stuttgart: Dt. Bucherbund [et al.], 1994
Tvrdá väzba/kartónový obal. 367 s.: Ill .; 24 cm Kniha je vo veľmi dobrom stave. Z obsahu: Šialenstvo - obrázky tela, tučnota, vystupujem, 2. časť - ukončite šialenstvo - správne jedzte, dýchajte správne, správne sa pohybujte, tešte sa zo zmien, 3. časť zdravie - môj život sa mení Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 550. Položka č .: 8989.

Powterová, Susan
Jedzme - 150 receptov na úspešnú knihu: Powter, Susan
Pevná väzba. Bertelsmann, pevné dosky, Používa: Veľmi dobré. Číslo objednávky: 0624QBHLNNF.

Powterová, Susan
Bez stravy to funguje! - Fitness, dýchanie, stravovanie - Ako Susan Powterová zhodila viac ako 100 libier
Zabert Sandmann Mníchov, 1995
8 ° pevná väzba; OSU; dobrý stav; čistý jazyk: de 800 gr. Číslo výrobku: 21295.

Powter, Susan:
Bez stravy to funguje!: Fitness, dýchanie, stravovanie; ako Susan Powter zhodila cez 100 libier;.
Viedeň: Knižná komunita Donaulanda Kremayra a Scheriau, 1994
Protiprachová bunda mierne narazená a odretá, inak vo veľmi dobrom stave, 367 strán; Nemec 708g 24 cm Geb.Iusg. s bundou, č. výrobku: 214798.

Powter, Susan:
Bez stravy to funguje!: Fitness, dýchanie, stravovanie; ako Susan Powter zhodila cez 100 libier;.
Viedeň: Knižná komunita Donaulanda Kremayra a Scheriau, 1994
Protiprachová bunda mierne narazená a odretá, inak vo veľmi dobrom stave, 367 strán; Nemecké 720 g 24 cm Geb.Iusg. S plášťom, položka č .: 219162.

PRÁŠOK, SUSAN -
Môžete to urobiť bez stravy. Kondícia, dýchanie, stravovanie. Ako sa S. Powter zbavil viac ako 100 libier. Sprievodca Heyne 5120.
Heyne, Mníchov 1994. 448 S. OKart., 1994
* Minimálne známky skladovania a opotrebenia. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 450. Číslo položky: 18437.

Powterová, Susan
Môžete tiež robiť bez stravy! - Stravovanie - Dýchanie - Fitness - Ako sa Susan Powter zbavila viac ako 100 libier/Susan Powter. Preložil Eric D. Lombert
Bertelsmann Club; Viedeň: knižný klub Donauland Kremayr a Scheriau; Stuttgart: Dt, Gьtersloh, 1994
Lepenková páska. 24 cm 191 strán. Ilustrovaný kartónový obal. iba nepatrné známky opotrebenia a skladovania. (AP1180). „Táto kniha vám hovorí, prečo zlyháva 98 percent všetkých diét? prečo nefunguje počítanie kalórií? prečo sa nenadobudnúť fitnes a nechať to na fitnes? prečo sa určite stane vaše zlyhanie? Prečo pri diéte neschudnete Ukáže vám, aké ľahké je robiť rozhodnutia, vďaka ktorým budete vyzerať a cítiť sa lepšie. Ako jesť viac a stále menej vážiť. Ako cvičiť bez ohľadu na vašu váhu, vek alebo úroveň kondície. Ako sa zbaviť telesného tuku a zlepšiť svoju kardiovaskulárnu odolnosť. Ako lepšie jesť, dýchať a pohybovať sa. Ako prestať hrať s príznakmi a trvale riešiť problémy. „z edície Ou Wiener-Verlag recepty Susan Powtersovej na úspech. Lahodné. Nekomplikovaný. Svetlo. Konečne! „Výňatky z knihy 800 gramov. Položka č .: 42118000.