Jazyky - knihy na AbeBooks

Hľadajte v katalógu

„Jazyky“

Prejdite si katalóg

„Jazyky“

Spresnenie vyhľadávania

  • Vlastnosti knihy (9)
    • Nový
    • Antikvariát/použitý
    • Prvá edícia
    • Podpísané
    • Protiprachová bunda
    • Ponuka foto
    • Žiadna tlač na požiadanie
    • Pevná väzba
    • Mäkký obal
  • Krajina poskytovateľa (0)
    • Toto vyhľadávanie nebolo zdokonalené.
  • Hodnotenie predajcu (4)
    • 2 hviezdičky a vyššie
    • 3 hviezdičky a vyššie
    • 4 hviezdičky a vyššie
    • 5 hviezdiciek

Zadajte inzerát - dopyt

Povedzte nám, aký titul hľadáte. O vhodných ponukách vás budeme informovať.

Popis položky

Popis položky: Ostdeutsche Verlagsanstalt und Buchhandlung Breslau, Nemecko 1939, 1939. Viazaná kniha. Protiprachová bunda. Oroschur/brožovaná kniha v dobrom stave s chor., Drobné poškodenie vodou, menej cm pri spodnom okraji, ťažko na obale, nepokračuje; Skladové číslo predajcu hlos270S99

Popis položky: Deutsche Welle Cologne, Nemecko 1986, 1986. Mäkká väzba. Brožovaná kniha + dobrý stav + podobný veľkoformát. A4, späť. Kolenný kryt, dobre zachovaný, zvonka ťažko poškriabaný; vo vnútri čisté a bez farby.! Príspevky Wei Junyi; Joseph S.M. Lau; Rovnako ako Chiao: Helmut Martin; Thomas Harnisch; Anne Wedell-Wedellsborg; David S. Goodman, Lutz Bieg, koza Koei Lang-tan a Roderich Ptak, Jean Philippe Beja, Tienchi Martin-Liao; Cheng Yingxiang Barbara Spielmann, Michel Bonnin, Liamg Yong, Wolfgang Kubin, Nelly Ma, Susanne Posborg, Ida Bucher a ďalší (c) 1986; 442 s., Čiastočne v angličtine, čiastočne v nemčine, posledné 3 stránky sú v čínštine (čínskymi znakmi). Inventárne číslo predajcu lmloap2853

Popis položky: O.W. Barth, München, Nemecko, 1994. Škatuľka. Stav: uspokojivý stav (spravodlivý). 119 strán. Inventárne číslo predávajúceho ggg34017

Popis položky: Heidelberg. F.H.Kerle Verlag 1948, 1948. Viazaná kniha. Úpravy textu a adresáre mien v. Karl Preisendanz. Inlet v. Karl Meister. Heidelberg. F. H. Kerle Verlag 1948 (Heidelberg, Trizone). 256 strán/str., Polovičná bielizeň, mierne stlačená, na celej čistej, líštenej línii, pripevnená žltá (Heidelberger Texte - LATEINISCHE REIHE; zodpovední redaktori: prof. Dr. K. Meister a prof. Dr. E. vierneisel, Zväzok 4), licencia č. 22, autorské práva 1946 5000 jún 1948, 2. rozšírené vydanie vydané včas pre zavedenie DM a Berlínskej blokády, Dr. Preisendanz, narodený 22. júla 1883 v Ellmendingene neďaleko Pforzheimu, čestný profesor 1937 (paleografia, papyrológia). Inventárne číslo predávajúceho Latin

Popis položky: Berlín, Nemecko 1974, 1974. Mäkká väzba. OBroschur/brožovaná kniha, v dobrom stave katalóg s chor., 44 str., Malý. Vzadu Esesohr. Veko vo veľmi dobrom stave. Inventárne číslo predajcu rsc2800D6

Popis položky: Petrohrad/Leningrad/Svätý Peterburg: Izdatelstvo "Aletejja", 1997, 1997. Viazaná kniha. Pevný obal/zviazaný. Ako nový = ako nový; Nouveau. Prvé vydanie/Prvé vydanie. 157 strán Vkljutschaja Ukazatelja. vrátane registračnej knihy v ruštine, pôvodný jazyk: ruština; Citát: s poznámkami pod čiarou, čiastočne so zapnutými gréckymi písmenami, vytlačené v Rusku, vytlačené v Russ. Federácie. Inventárne číslo predajcu 3927629901

Popis položky: Akademische Verlagsgesellschaft Wiesbaden 1980, 1980. Mäkká väzba. Brožúrka/O brožúra v dobrom stave „Systematic Political Science“, vyd. v. G. Erb, A. Gцrlitz, P. Graf Kielmansegg, ročník 14, veľmi dobrý stav s niekoľkými maľbami, čistá kópia, 292 strán/s. Inventárne číslo predajcu rgliap2985

Popis položky: Ministerstvo hospodárstva a technológií Bádensko-Württembersko, Spolková republika Nemecko/PR Čína 1987, 1987. Mäkká väzba. Brožovaná/brožúrka O, dobrý stav, vyd. v kontexte d. Spolupráca s d. Čínska ľudová republika v oblasti d. odborného vzdelávania, a drobné vady, dvojjazyčné! Dvojjazyčné, 158 strán/s. Inventárne číslo predajcu intwap2942

Popis položky: Weltarchiv GmbH Hamburg, Nemecko, Spolková republika 1981, 1981. Mäkká väzba. Brožovaná kniha, brožovaná, dobrý stav, úplne nová, zo série „Publikácie Inštitútu pre ekonomický výskum HWWA v Hamburgu“, s tabuľkami a grafmi, 124 strán/str. Kvalita mäty. Inventárne číslo predajcu lfrpe29W56

Popis položky: Wuppertal, Nemecko: Wuppertal: Brockhaus, 1997, Wuppertal, Nemecko, 1997. Brožovaná väzba/OBroschur. Prvé vydanie/Prvé vydanie. Brožúra o brožovanej a obchodnej brožúre. Prvé vydanie/Prvé vydanie. 8vo - (viac ako 7ѕ - 9ѕ). Formát: oktáva. ISBN341720867X. 176 s., Takto si nový pobyt v Afrike nepredstavoval Hannes Kaminski alias F. Pawelzik: bol náhle zvolený za šéfa. To je dosť reprezentatívna kancelária, ale minimálne! Predstavte si, že by bol práve zvolený Ghančan (okresný) starosta v Hannoveri po tom, čo práve strávil svoju dovolenku na vodítku, potom by ste o tom napísali knihu, však? Klein8 Táto kniha bola vytlačená na 100% recyklovanom papieri! trochu zvlnené; čitateľné. Zriedkavé. Inventárne číslo predajcu 885

Popis položky: Volk und Reich Verlag Praha - Amsterdam - Berlín, Nemecko, Nemecko - Viedeň 1942, 1942. Mäkká väzba. Brožovaná kniha dobrý stav + VG (dobrý +) 2. vylepšené vydanie, 1942 Volk and Reich Verlag, Praha, čistá kópia s bezvýznamným Randlдs. a - ohyb 36 str. Akciové číslo predajcu PPppap2990

Popis položky: Vagrius Moskau, RuЯland/Moskva, Rusko/Moskwa, RF (Ruská federácia, Ruská federácia) 1999, 1999. Viazaná kniha. Gebunden (pevná väzba, pevná väzba, tvrdý obal) dobrý stav 301 strán/S. Inventárne číslo predajcu exvleb2977

Popis položky: Moskwa, Rusko: Russkij Jazyk/Russky Yazyk Publishers, 1985, 1985. Viazaná kniha. Pevný obal/zviazaný. Fajn. 4 - viac ako 9ѕ - 12 palcov. Nová kniha cca 55 000 nadpisov, GF, 765 strán, SW: Jazykoveda, ruština, v ruštine a podobne. Ruský jazyk/Russky Yazyk Publishers. Inventárne číslo predajcu 453

Popis položky: Medellin, Interprint Editores Limitada, 1980, 1980. Mäkká väzba. Brožovaná kniha o obchode. Veľmi dobre. 2.A. November 1980, 2a Edicnon: Espagnol Ingles - Noviembre 1980, 8.02.-Varia vlastný Medellin.-Dobrý stav., Angličtina - španielčina. (Dvojjazyčné anglicky - španielsky) Veľmi poučná ilustrovaná kniha s množstvom čiernobielych fotografií z minulosti a mnohými farebnými fotografiami zo súčasnosti. "Medellin de ayer a hoy" = "Med. Od včera do dnes --por Ignaco Arizmendi Posada" 6 strán. Rozpätie. + 5 strán. Anglické skladové číslo predajcu ABE-151885714

Popis položky: Berlin-Information Neustдdtische KirchstraЯe 3, Berlin, 1080-GDR, 1080. televízna veža v Berlíne v Nemecku nie je rozhlasovou vežou a je v štvrti Mitte. Aj keď sa tak volá a je v centre Berlína, dlho patril k východu a NDR prijímala rozhodnutia o vývoji okrem iného aj pre tento vysielač s vyhliadkovou vežou. (Z hľadiska medzinárodného práva Berlín nepatril vôbec k NDR.) Zberateľský predmet so skutočnými fotografiami alebo obrázkami NDR na 35 stranách, v zásade v dobrom stave, ale s etiketami. som ob Kap., malá fl. na posledných dvoch stranách kl. Strata povrchového papiera tam v rozmedzí mm. Formát A5 3-7442-0051-5 3744200515. Inventárne číslo dodávateľa 3-7442-0051-5

Popis položky: Izdatelstvo Nauka, Sibirskoe otdelenie (Sibírske oddelenie) Novosibirsk, Rusko/RuЯland, RF 1984, 1984. Mäkká väzba. OBroschur/Brožovaná kniha dobrý stav v ruskom jazyku (v ruskom jazyku), 133 strán. Skladové číslo predajcu Abiro30N42

Popis položky: Residenz Verlag Salzburg - Viedeň, Rakúsko 1998, 1998. Mäkká väzba. OBroschur/brožovaná väzba nové brožované nové vydanie, s ilustráciami, 90 s. Inventárne číslo predajcu Cьnro32H76

Popis položky: Mníchov, Nemecká spolková republika: dodávka vydavateľstva Heyne, 1990. Mäkká väzba. Stav: dobrý až veľmi dobrý. 1. vydanie. Nemecké prvé vydanie, (Heyneratgeber Esoterik 08/9547) copyright = copyright d. Napísané v roku 1985, nemecké vydanie, 1990, 349 strán, pekná kópia. Vadná kópia pečiatky, ale v skutočnosti bez chýb, v peknom, veľmi dobrom stave. (Odstránením cenovky sa čiastočne odstránil povrch čiarového kódu EAN vytlačeného na zadnej strane. Ťažko viditeľný. Nie je to dôležité.) Ilustrované, 3-453-03770-7. Inventárne číslo predajcu 453037707

Popis položky: Shangwu Yinshuguan svw. Handelsbuchdruckerei Peking (Peking), Čínska ľudová republika 1996, 1996. Viazaná kniha. Zviazané (pevná väzba, pevná väzba) rovnako dobré ako nové 1164 stránok/str. Čínština (skratky, tradičné znaky v zátvorkách, pchin-jin Hanyu) - nemčina. Nadváha, poštovné. „Veľký červený“ slovník. UPLNE NOVINKA. Ako nové. Vylepšené vydanie 1996. So strojovo čitateľným čiarovým kódom v záhlaví, áno. Má toľko strán ako 1985, ale je viditeľné, ak nie oveľa tenšie. pravdepodobne súvisiaci s papierom.). Inventárne číslo predajcu Nsun320X25

Popis položky: Berlín, Nemecko: Egmont Ehapa Verlag GmbH, 1986, 1986. Viazaná kniha. dobre zachované, Ehapa. Formát Quarto, umelá koža v cestovnom kufríku, farebné a čiernobiele ilustrácie a kresby, francúzske originálne vydanie a nemecké vydanie autorských práv (autorské práva) 1985, originálny názov „UDERZO-de Flamberge a Asterix“, 262 strán. Inventárne číslo predajcu 770407008

Popis položky: Philipp Reclam jun. Verlag Leipzig, Nemecko n.d. Brožovaná/malá brožovaná kniha v dobrom stave Rekultivuje Univerzálna knižnica Zväzok č. 2211, Frakturtype, zvlnená kvôli poškodeniu vodou, preložená a autorským prepisom Justus Mцsers. v. DR. Heinrich Simon, tlačený na bezdrevnom papieri, (reklama. UB prof. Dr. Georg Witkowki), kl. Chýba aRь., Preto je čitateľné iba „iedrich“ namiesto Friedricha, priradenie na poličku je možné! 94 S. Inventárne číslo dodávateľa ieerap3396

Popis položky: Izdatelstvo Nauka, Sibirskoe otdelenie (Sibírske ministerstvo) Novosibirsk, Rusko/RuЯland, RF 1987, 1987. Viazaná kniha. Pevná väzba nová kniha nová (nová) v ruskom jazyku (v ruskom jazyku), (modrá, zdobená pevná väzba so zlatým písmom), 321 strán. Inventárne číslo predajcu Ntsrd34B96

Popis položky: Izdatelstvo Nauka, Sibirskoe otdelenie (Sibírske ministerstvo) Novosibirsk, Rusko/RuЯland, RF 1993, 1993. Viazaná kniha. Pevná väzba nová kniha nová (novinka) v ruskom jazyku (v ruskom jazyku), (bordó-červený obal s bielym písmom), 352 strán. Inventárne číslo predajcu Antrd34S15

Popis položky: Izdatelstvo Nauka, Sibirskoe otdelenie (Sibírske ministerstvo) Novosibirsk, Rusko/RuЯland, RF 1995, 1995. Viazaná kniha. Pevná väzba nová kniha nová (nová) v ruskom jazyku (v ruskom jazyku), ilustrácie (čierna obálka väčšieho formátu so zlatým písmom), 240 strán. Inventárne číslo predajcu Vherd34A92

Popis položky: Izdatelstvo Nauka Vostochnaya literatura RAN Inštitút etnológie a antropológie Moskva, RuЯland/Moskva, Rusko/Moskwa, RF 1993, 1993. Viazaná kniha. Pevná väzba nová kniha nová (novinka) v ruskom jazyku (v ruskom jazyku), súhrn v anglickom jazyku, články o oficiálnych a ľudových kalendároch Mongolov, sibírskych národov, Japoncov a Balijcov; pôvod kalendára; raný kalendár Slovanov Keltov a Nemcov; liturgický kruh kresťanského kalendára (S UPLATNENOU MAPOU KALENDÁRA), ilustrácie, 272 strán. Skladové číslo predajcu Llerd34N85

Popis položky: Columbia University Press New York, NY, USA 1980, 1980. Viazaná kniha. Protiprachová bunda. plátno s bundou/ľan s prachovým plášťom dobrý stav preložené z čínštiny Jean Mulligan, 1980 Columbia University Press, VG/veľtrh; 317 s., JZ: čínska dráma; Pipa nástroj. Inventárne číslo predajcu oeth340K31

Popis položky: Medellin, Interprint Editores Limitada, 1978, 1978. Viazaná kniha. Protiprachová bunda. Pevný obal/zviazaný. Veľmi dobré/veľmi dobré. 1.A. 1978 8. februára. správne. Medellin., dobrý stav. Anglicky španielsky. (Dvojjazyčné anglicky - španielsky) Veľmi poučná ilustrovaná kniha s množstvom čiernobielych fotografií z minulosti a mnohými farebnými fotografiami zo súčasnosti. podrobnejší text ako 2. vydanie (paparback): Prologo: Juan Zuleta Ferrer: Director del diario E Colombiano; HISTÓRIA: E. Livardo Ospina (Escritor y periodista); EL URBANISMO: Nel Rodriguez, Arquitecto urbanista; EL COMERCIO: Tomáš Santamaria A. Pres de la Cadena de Almacenes Ley; La Industria: Fabio Echeverri C., Pres d.a.Asoc.Nac.de Indutriales; LA CULTURA: Marta Botero de Leiva, Periodista; EL TURISMO; Helena Baraya de Ospina: Directora d.a. Oficina de Convenciones; Med. Ayer; PROLOG, História, urbanizmus, obchod, priemysel, kultúra, cestovný ruch. Inventárne číslo predajcu ABE-151885734

Popis položky: Eulenspiegel Verlag Berlin, Nemecko 1955, 1955. Viazaná kniha. Polo-plátno (Tkanina, pevná väzba) v dobrom stave s chor., Bývalý, riadne zahodený, poškodený exemplár knižnice, Ex-knižnica, „hlúpy, nič si sa nenaučil, najlepšie zo všetkého, pošleme ťa do krajiny, 123 s. Skladové číslo predajcu riueal3689