Moje 4. narodeniny - ZVAB

  • Všetky druhy výrobkov
  • Knihy (26)
  • Časopisy a periodiká
  • komiks
  • ročníky
  • Umenie, grafika a plagáty
  • Fotografie
  • karty
  • Rukopisy &
    Starožitnosti z papiera

  • Všetky spôsoby platby
  • Záloha (21)
  • šek
  • Bar (16)
  • Inkaso (1)
  • PayPal (19)
  • Dobierka (1)
  • Peňažný príkaz
  • Bankový prevod (20)
  • Faktúra (22)

  • Všetci predajcovia
  • a vyššie
  • a vyššie
  • a vyššie
  • (23)

moje

Schneider, Antonie;

Moje 4. narodeniny

Ravensburger Buchverlag Otto Maier GmbH, Ravensburg, 1997

Stav: dobrý; Brožovaná väzba; 1. vydanie; ilustrované; Formát: 15,0 x 15,0 cm; Séria: Malý Ravensburger Malý Ravensburger farebné narodeninové príbehy; VEĽKÁ TLAČ; nepaginovaný; 16 strán; farebný dizajn obálky a početné, čiastočne celostránkové, farebné ilustrácie textu od Jutty Timm; Rohy a okraje krytu sa trochu narazili, kryt a jeden roh sa pokrčili, vzadu bola malá slza, nalepená; Stránky veľmi dobrá detská kniha, príbeh pre deti. dobrý stav. Číslo položky: 39208.

moje

Schneider, Antonie a Jutta Timm:

Moje 4. narodeniny

Ravensburger Buchverlag, 1998

Brožovaná väzba Použitý stav, rohy a hrany mierne narazené, dobré. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 63. Číslo položky: 61621.

narodeniny

Antonie Schneider

Moje 4. narodeniny

Brožovaná väzba Okamžitá preprava z Nemecka. Hmotnosť položky je maximálne 500 g. Malý formát. Vydanie 2005. Dobré. Číslo produktu: 3305093 ah.

narodeniny

Jutta Timm; Antonie (Ill.) Schneider

Moje 4. narodeniny - zábava s obrázkom Maxi

Ravensburger Buchverlag, Ravensburg, 1998

Mäkký obal. Moje 4. narodeniny - Maxi BilderspaЯ: Narodeniny sa oslavujú v materskej škole narodeninovou piesňou, koláčom a džúsom. A na narodeninové dieťa stále čaká veľmi zvláštne prekvapenie! Pravopis je v súlade s pravidlami nového pravopisu, 20 strán, mierne známky opotrebenia, ilustrácie. Bez prachového plášťa. Nuž. Článok č .: BN7633.

narodeniny

Schneider, Antonie (text)/Ilustrácie: Jutta Timm

Moje 4. narodeniny. Maxi obrazová zábava

[Ravensburg]: Ravensburger Buchverlag (maximálna obrázková kniha), 1998

Číslo [20] s .; Rozšírené vydanie 19x19 cm; (Skrz farebné obrázky); Z vonkajšej strany trochu starnutý a zafarbený; inak v dobrom stave. (Kľúčové slová: štvrté narodeniny) Nemčina 150g. Položka č .: 12000.

narodeniny

Lena Greiner

Odložte nemecké dielo, narodeniny majú môjho syna !, 4 zvukové disky CD: Od rodičov vrtuľníka a prémiových detí

Audio Media Verlag, október 2017, 2017

Audio CD. Nový tovar - pomoc, rodičia vrtuľníka! Ste ambiciózni, bojazliví - a ste stále tam. Niektorí opatrovníci môžu svojim deťom a zvyšku sveta urobiť zo života peklo. Príliš motivovaní rodičia nevynechajú žiadnu fázu svojho života: od plodu až po syna študenta sa sleduje všetko. V zábavných anekdotách pôrodné asistentky, pedagógovia, učitelia, tréneri, profesori a akademickí poradcovia informujú o svojich najbizarnejších skúsenostiach. Rozmarná, groteskná - a bohužiaľ pravdivá. Nemecky. Nový. Číslo produktu: 9783956392955.

Tschumi, Otto:

Autoportréty a texty. Môj rodný list je lož [zverejnený k 80. narodeninám Otta Tschumiho 4. dňa. August 1984].

cez-8 °. [približne. 130] s., Čiernobiele ilustrácie, lepenková páska (v dobrom stave). Číslo produktu: 65933BB.

Raab, Dorothee:

Moje narodeniny: farebná hracia a zábavná kniha pre ručné práce, maľovanie a učenie od 4 rokov. S lll. Sigrid Leberer a nápady Marianne Kelm.

4 °, brožovaná väzba. 24 s., Lll. Použité: dobrý a čistý stav. O knihe: Deti sú zvedavé. Milujú sa hrať a učiť sa. V tejto farebnej knihe zamestnaní pre deti od 4 rokov sa hravou formou podporujú prvé dôležité zručnosti. Rôznorodé úlohy na kombinovanie a priraďovanie, na počítanie, rozpoznávanie, maľovanie, strihanie a lepenie prebúdzajú chuť učiť sa. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 135. Dobré. Článok č .: 72030.

narodeniny

Boehme, Julia:

Môj priateľ, zväzok 4

22 cm, tvrdá väzba, obálka mierne narazená a odretá, mierne stopy po čítaní, inak vo veľmi dobrom stave, 92 strán, nemčina 260g. Číslo objednávky: 174419.

zvab

Boehme, Julia:

Môj priateľ Conni; 4. časť, Conniho narodeniny

92 s .: Početné Il. 22 cm, kópia v dobrom stave, ale so stopami používania, 15363 ISBN 9783551552846 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 252 8 °, viazané vydanie, tvrdá väzba/kartónový obal. Nuž. Číslo objednávky: 5066400.

zvab

Julia a Albrecht Boehme:

Conni oslavuje svoje narodeniny. Môj priateľ Conni. Zväzok 4 .

S. 92 s. Veľmi zachovalý jazyk: nemčina hmotnosť v gramoch: 550. 15. vydanie. Číslo artiklu: 14599.

narodeniny

Johannes Volker Schmidt

Príčina, za ktorou stojí môj život. “Štúdie o živote a diele viedenského skladateľa Hansa Rotta: Správa o sympóziu k jeho 150. narodeninám od 2. do 4. októbra 2008 vo Viedni, štúdie a materiály o muzikológii 83

Georg Verlag AG Olms sep 2014, 2014

moje

Biehler. - Biehler, Sepp.

Môj denník študijnej cesty so Seppom Weberom a Ernstom Aicherom do Grécka a Malej Ázie. Vydal Heinz Oettinger (k 60. narodeninám 30. mája 1967; nápis na zadnej strane). O.O., self-publishing, 1967. S početnými ilustráciami. 4 listy, 129 strán, 1 list Or.-kart.; Voľný knižný blok ako celok.

Spomienky na rozsiahlu „študijnú cestu“, ktorú traja mladíci podnikli v roku 1934, sú ilustrované v celom texte. Číslo objednávky: 142249.

narodeniny

Wegemann, Georg.

Správa o činnosti pri príležitosti mojich 84. narodenín. Strojopis. Detmold, self-publishing, 1960. 2 nn. Ll., 9 ll. Nadpis s mont. Portrétna fotografia. 4 °. OBrosch.

Wegemann bol profesorom na Geografickom ústave univerzity v Kieli - titul s pečiatkou „odovzdané autorom“. Hmotnosť v gramoch: 500,0. Č. Položky: 69742.

zvab

Paul, Jean

„Jean Paul“ veľa. 6 skladieb. 1.) Jean Paul: Sutiny manželského zrkadla, O Weibe a Stutzerovi, so 16 farebnými listami od Wolfganga Henna, vyd. a opatrený doslovom Wolfganga Hartwiga 2.) Jean Paul: Demaskovanie žien Jean Paul spolu s niektorými pravdami o láske a manželstve z jeho diel v prospech a zbožnosť oboch pohlaví, zostavené jedným, ktorý nepomohol 3.) „Ach, to was a man ", Jean Paul 2013: Horné Fransko oslavuje 250. narodeniny svojho básnika 4.)" Vzdialené svetlá počasia. Jean Paul našiel svoj životopis. Stále hľadá svoje publikum ", článok Klausa Bellina (Neues Deutschland z 20. marca 2013). 5.) "Poštekli mi mozog! Básnik Jean Paul miloval jačmenný džús - jeden

Kunstverlag Anton Schroll Vienna, vydavateľ kníh Der Morgen Berlin

narodeniny

Hutter, Karen a Landau, Sara:

Veľa 4 kníh so suvenírmi: 1. Všetko najlepšie k narodeninám mojej priateľky./2. Bavte sa pre moju priateľku./3. Zdravím priateľa./4. Malé poďakovanie za priateľa.

Vydavateľstvo Kiefel/Gьtersloher, 2003

Veľa 4 kníh so suvenírmi. 8 °, každá asi 20 strán s číslom Obr., Farebný ilustr. OPbd. - Veľmi dobrý stav, ako nový! - 2003. c70567 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 650. Číslo položky: 97000.

narodeniny

Hutter, Karen a Landau, Sara:

Veľa 4 kníh so suvenírmi: 1. Všetko najlepšie k narodeninám môjmu priateľovi./2. Bavte sa pre moju priateľku./3. Zdravím priateľa./4. Malé poďakovanie za priateľa.

Vydavateľstvo Kiefel/Gьtersloher, 2003

Veľa 4 kníh so suvenírmi. 8 °, každá asi 20 strán s číslom Obr., Farebný ilustr. OPbd. - Veľmi dobrý stav, ako nový! - 2003. c70568 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 650. Číslo položky: 97001.

narodeniny

Hutter, Karen a Landau, Sara:

Veľa 4 kníh so suvenírmi: 1. Všetko najlepšie k narodeninám mojej priateľky./2. Bavte sa pre moju priateľku./3. Zdravím priateľa./4. Malé poďakovanie za priateľa.

Vydavateľstvo Kiefel/Gьtersloher, 2003

Veľa 4 kníh so suvenírmi. 8 °, každá asi 20 strán s číslom Obr., Farebný ilustr. OPbd. - Veľmi dobrý stav, ako nový! - 2003. c70569 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 650. Číslo položky: 97002.

narodeniny

Bernhard, Julia (ed.):

O. E. Hasse. [Výstava „Odpadky z môjho života - O. E. Hasse k 100. narodeninám“, 4. Augusta až 30. septembra 2003, Akademie der Künste]. Archív nadácie Akadémie umení. [Červená. Julia Bernhard; Sylvia Rebbelmund]

Berlín: Archív nadácie Akadémie umení, 2003

kart. 111 s .: Početné Ill .; 23 cm Dobrá kópia, minimálne známky veku a opotrebenia. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 230. Číslo výrobku: 208486.

narodeniny

Zmiešané veľa 6 zväzkov! 1. Malá knižka priateľstva. 2. Všetko dobré pre vás. 3. Pre môjho miláčika. 4 Malý spoločník pre búrlivé časy. 5. Narodeniny pre teba. 6. Všetko najlepšie k narodeninám.

nepaginované, približne 50 strán na zväzok, s mnohými farebnými ilustráciami, farebná ilustrácia. Originál Lepenkové zväzky - veľmi dobrý stav - 6 zväzkov, 2005 až 2009. Knihy HK 2937 sa dodávajú z Nemecka. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 520. Veľmi dobré. Číslo objednávky: 37391.

zvab

Janosch:

Mixovaný balík/balíček 24 titulov od autora: 1. Ako sa tiger učí počítať./2. Som veľký chlpatý medveď. 3 lupiči a 1 havraní kráľ./3. No tak, nájdeme poklad./4. Dobré popoludnie prasiatko./5. Moja drahá líška./6. Malý muž v krabičke na cigarety./7. Matka hovorí, kto robí deti./8. Púpava a hodvábna labka./9. Tiger a medveď v premávke./10. Rasa medzi zajacom a ježkom./11. Narodeniny má Kasper Mütze./12. Zajačik hop./13. Pán Wuzzel. Zampano Bear Circus./14. Schnuddel stavia oblačný dom./15. Kasper Mütze poráža obra a krokodíla./16. Babičkina drahá rozprávková krabička./17. Odvážny malý krajčír. Žabí princ./18. Medvedie príbehy. Skvelá kniha otca Rasputina./19. Fiddle cvrček a krtko. Starec a medveď./20. Schnuddel Hasenmotor nestojí nič./21. Schnuddels rozprávky na dobrú noc./22. Hasičský a dažďový automobil./23. Leon a kúzelná blcha./24. Kasper Spoon a jeho

Rôzne Vydavateľstvá (Diogenes, Bassermann, Beltz & Gelberg, Mosaik, Isis atď.),

STAV: Niektoré s normálnymi známkami opotrebenia, väčšinou veľmi dobré. Prajeme vám pohodové hodiny čítania aj napriek veľmi ťažkému obdobiu, zostaňte ZDRAVÍ! Jazyk: nemčina Váha v gramoch: 6500 Rôzne Formáty, takmer všetko ilustrované. Orig. Kartónové zväzky, zviazané, s titulom na zadnej strane a obalom. Číslo produktu: 32621.

narodeniny

Hutter, Karen a Landau, Sara:

Veľa 6 kníh so suvenírmi: 1. Prajem ti malé ostrovy priateľstva./2. Prajem ti.Malé ostrovy šťastia./3. Všetko najlepšie k narodeninám mojej priateľky./4. Veľa radosti pre moju priateľku./5. Zdravím priateľa./6. Malé ďakujem za môjho priateľa.

Vydavateľstvo Kiefel/Gьtersloher, 2003

Veľa 6 kníh so suvenírmi. 8 °, každá asi 20 strán s číslom Obr., Farebný ilustr. OPbd. - Veľmi dobrý stav, ako nový! - 2003. c70565 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 850. Číslo položky: 96995.

moje

Balík 5 brožúr z vydania Rainbow Edition a vydavateľstva Rauhen Haus Hamburg: - 1. Klaudia Busch-Wermeyer: Darujte úsmev; - 2. Fanny Dethloff-Schimmer: Božie požehnanie pre vás; - 3. Steven Häusinger: Nezabudnite sa diviť. Pozdrav k narodeninám; - 4. miesto Axel Stellmann: Kroky. Šťastné narodeniny; - 5. mája Masslich: Anjeli sú na mojej ceste.

Stuttgart, Nemecká biblická spoločnosť, dúhové vydanie (1 - 2); Hamburg, Agentur des Rauhen Haus (3-5)., 2000-2002., 2000

16 s. (1 - 4) a 22 s. (5) s farebnými ilustráciami a textami. Stav: dobrý až veľmi dobrý. Prajeme vám pohodové hodiny čítania aj napriek veľmi ťažkému obdobiu, zostaňte ZDRAVÍ! Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 420 21x14,5cm, ilustr. OBROBURZY. Článok č: 7951.

moje

Heinrich Schipperges a Johannes Schlemmer (Eds.)

MEDICUS POETA. Gerhard Vescovi k 65. narodeninám. Redakcia: Heinrich Schipperges a Johannes Schlemmer. Vydanie Medicine 4. // Autor nechal na úvodnej strane krátke venovanie + podpis: Mojim drahým kolegom Dr. (?) Ursel Ramm (?) S pozdravom Gerhard Vescovi 22.XI.1987 // O Rökanovi, Skilpinovi a Tiovalonovi vás budeme pravidelne informovať. Predstavujeme vám tento zväzok ako malý literárny príspevok. Medicína a literatúra by mali byť vždy dobrými partnermi. ZOBRAZENÉ S PORTRÉTOM VÝROČIA NA ZAČIATKU KNIHY A NIEKTORÝCH ĎALŠÍCH ILUSTRÁCIÍ V POKROKU!

Mäkký obal. asi 8 °, 163 s., chor. OPbd. so zadnou/titulnou stranou - zadná strana nad kl. Poškodenie rohu, inak vážne. narazený/mini. pravá dolná predná časť vpravo, interiér v poriadku, stav primeraný veku so známkami používania a skladovania Váha v gramoch: 1 000 vnútorná: SIG, podpísaná, podpis, podpísaná kniha, podpísané knihy, venovanie, podpísaná autorom, podpísaná autorom, Gerhard Vescovi, Festschrift, Jubileum, Firemné písmo, firemná reklama, životná cesta, stanice, lekár ako vzor. Podpísané autorom. dostatočné. Položka č .: A6607.