Nová diéta od dr - ZVAB
- Všetky druhy výrobkov
- Knihy (26)
- Časopisy a periodiká
- komiks
- ročníky
- Umenie, grafika a plagáty
- Fotografie
- karty
- Rukopisy &
Starožitnosti z papiera
- Všetky spôsoby platby
- Záloha (22)
- šek
- Bar (14)
- Inkaso
- PayPal (18)
- Platba na dobierku
- Peňažný príkaz
- Bankový prevod (21)
- Faktúra (17)
- Všetci predajcovia
- a vyššie
- a vyššie
- a vyššie

Hyman, Dr. Značka:
Megabolická diéta. 100 nových receptov
Goldmann Verlag, 16. augusta 2010., 2010
256 nových stránok ako nové ISBN: 9783442171774 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 320 182000363241472.0 x 124000244072448.0 x 20000039501824.0 cm, brožovaná väzba. Ako nový. Číslo objednávky: 8506313.
DR. Strunz, Ulrich:
Nová diéta. Fit a štíhly vďaka metabolickej sile
Brožovaná väzba 1Q51R507 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 780. Dobré. Č. Článok: 294794.
DR. Strunz, Ulrich:
Nová diéta. Fit a štíhly vďaka metabolickej sile
Brožovaná väzba 3Q3R416 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 780. Veľmi dobré. Číslo objednávky: 273157.

DR. Mark Hyman
Megabolická diéta. 100 nových receptov: Automaticky štíhly s energetickým metabolizmom -
Mäkký obal. Čistá kópia s iba malými stopami po prečítaní - preprava každý pracovný deň - faktúra s DPH bude zaslaná automaticky e-mailom! 322 gramov. Dobré. Číslo výrobku: 291019 Hyman TB weis + GRUN.

DR. Mark, Hyman,:
Megabolická diéta. 100 nových receptov: Automaticky chudne s energetickým metabolizmom -
Brožovaná väzba 256 strán; 216984M Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 320. Dobré. Č. Článok: 349617.
Markert, Dr. med. Dieter
Nový program úspechu Markert. Štíhla, zdravá a krásna vďaka revolúcii v strave Markert.
Mníchov, Th. Knaur Nachf., 2000
Pôvodné vydanie, Gr 8 °, 121 s. Ilustrovaný obal z lepenky, obal trochu poškriabaný, niekoľko záhybov v obale, hlava a predok rezaných trochu zafarbených, dobrý stav. Knaur # 68000. Číslo položky: 358CB.

Edelstein, Dr. Barbory
Nová strava pre ženy
Meyster Verlag, Viedeň-Mníchov, 1979
Pevná väzba. DR. Barbara Edelsteinґs- Neue Diéta pre ženy pevná väzba, 1979, Meyster Verlag, 1. vydanie, dobrý stav, mierne známky opotrebenia, trochu opotrebovaná bunda. Ženy potrebujú špeciálnu diétu. Hmotnosť: 460 g. 1. vydanie. Nuž. Položka č .: 032715.

Markert, Dr. med. Dieter:
Markertova diéta. Konečne ukončenie jojo efektu. Navždy štíhly so senzačným turbom programom./Nový program úspechu Markert. Štíhla, zdravá a krásna vďaka revolúcii v strave Markert.
Mníchov, Goldmann/Knaur, 1996/200., 1996
8 °, brožované vydanie. 2 knihy, 125/121 strán, kresby, grafika, tabuľky, obsah, ilustrované obaly. Táto diéta je založená na skutočnosti, že štítna žľaza - zodpovedná hlavne za metabolizmus a spaľovanie - sa aktivuje tak udržateľne po niekoľkých dňoch, aby telo jedlo využívalo optimálne a raz stratený tuk sa už nikdy nepriberie. Prvá diéta, pri ktorej je vypnutý jo-jo efekt, teda obávané priberanie na váhe po diéte. Lekársky zdravá turbo diéta, ktorá vedie k trvalému úspechu v krátkom čase./DR. Dieter Markert ďalej rozvíjal svoju úspešnú stravu. Efektívne a medicínsky podložené, teraz môžete dosiahnuť svoju osobnú váhu ešte ľahšie, a teda v ešte viac mozaike 13911/Knaur 77530. Metabolizmus sa zvyšuje zvýšenou aktiváciou štítnej žľazy, takže telo nevracia tuk späť, keď sa stratil. Ukázalo sa, že program úspechu Markert je kráľovskou cestou k trvalému dlhodobému úspechu bez jojo efektu. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 310 pôvodných vydaní, 13. prepracované a rozšírené vydanie. Nuž. Číslo objednávky: 70187.
DR. Barbara Edelstein
DR. Nová diéta pre ženy Barbary Edelsteinovej. Pevná väzba s prebalom
Meyster Verlag, Mníchov, 1979
460 g. Preklad od Američana Rolf Jurkeit. Nemecky 191 strán. Pevná väzba, originálny obal na prach. Ako nový. 1. vydanie. AKO NOVÝ. Položka č .: J-14927.

Schuhbeck, Alfons, Dr. med. Michael Adolph a Dr. med. Marc Martignoni:
Schuhbeckova diéta. Jedzte chudé, s vysokým obsahom energie a nízkym obsahom kalórií. Nový vzorec na chudnutie zdravý a vyvážený. Sprevádzané vedcami. ľahké a chutné recepty.
München, Zabert & Sandmann, 2013
4 ° (štvorcový), tvrdá väzba. 168 strán, farebné fotografie, ilustrovaná obálka, ešte stále originálne zabalená. Môžem naozaj hodovať - a schudnúť pri tom? Áno! Ako to funguje, ukazuje šéfkuchár celebrít Alfons Schuhbeck. Spolu s dvoma odborníkmi na výživu vyvinul koncept „energetickej kvality“. Jeho recept na úspech: najlepšie, nízkokalorické jedlo, ľahké, lahodné recepty, najvyššia chuť - chudnutie s potešením a bez vzdania sa. Čím je Schubeckova strava taká jedinečná: Je veľmi zdravá, mimoriadne chutná, absolútne vhodná na každodenné použitie a vždy vás zasýti. Stredný cieľ: o šesť kíl menej za šesť mesiacov, aby sa zabránilo obávanému jojo efektu. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 850. 1. vydanie. Nuž. Číslo položky: 65505.

DR. med. Dieter Markert
Markertova diéta. Konečne ukončenie jojo efektu. Diétny bestseller bol úplne prepracovaný. TB
Mozaika vo Wilhelme Goldmann Verlag, Mníchov, 1996
Mäkký obal. 180 g. S senzačným turbom programom vždy štíhle. Pôvodné vydanie. Nemčina 126 strán. AKO NOVÝ. Položka č .: A-11985.

DR. med. James, Anderson:
DR. Andersonova FKR diéta. Nový spôsob s vysokým obsahom vlákniny a nízkym obsahom cholesterolu, ako zostať štíhlym a zdravým
Verlag Orac Wien, 1985, 1985
Brožovaná väzba Dobre uchovaná použitá/antikvariátna kópia. Dobrý stav vzhľadom na vek. Najnovšia, bezpečná a celosvetová preprava. Dodávame vždy s priloženou faktúrou. 817730.01 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 500. Dobré. Číslo položky: 354829.

Stunz, Dr. med. urlrich
Dieta/spaľovanie vitálnych tukov - viac ako 100 intervalových receptov - chudnutie s novo vyvinutým 3-krokovým programom
Mníchov, RM Kniha a mediálna distribúcia, 2002

Strunz, Dr. med. Ulrich
Strava. Vitálne spaľovanie tukov. Vyše 100 intervalových receptov. Schudnite pomocou novo vyvinutého 3-krokového programu.
432 s., 8 °, licenčné vydanie, s početnými Farba. Obr., OPPbd., Dobrá kópia. Číslo objednávky: 21898.

DR. med. Ulrich Strunz
Diéta: Vitálne spaľovanie tukov/Viac ako 100 intervalových receptov/Zaručený žiadny jo-jo efekt/Schudnite pomocou novo vyvinutého 3-krokového programu
Kniha RM a mediálna licencia Heyne Verlag, 2002
Pevná väzba, 432 strán. Formát: 24 * 17,5. Dve malé poškodenia na obale. Dobrý, čistý stav. Článok č .: HJ57.

Kretschmer-Dehnhardt, Liselotte a Anemueller, Dr. Helmut
Nové celozrnné stravovacie recepty pre pacientov s kardiovaskulárnym ochorením - s prílohami k mäsu a rybám
OBr. Mierne zafarbený strih, kniha inak v poriadku, nemčina 40 strán. 8. 3. dobre. Číslo objednávky: 118964.

DR. med. B. Müller;
Nové lekárske predpisy. Lekárska príručka osvedčených receptov a predpisov na liečbu chorôb podľa najnovších liečebných metód alopatie, homeopatie, komplexnej homeopatie, biochémie, naturopatie so zvláštnym zreteľom a popisom liečivých bylín, aplikácií vody, žiarenia, gymnastiky, ako aj podrobných pokynov o strave a varení. - s albumom.
Juhonemecký vydavateľský ústav Julius Mьller, Mníchov, 1941
Publikované: 1941 --- Polopriadza, 348 strán, formát: 165 x 245 mm --- Špeciálne: S 8 čiernymi a 24 farebnými doskami a albumom: Ľudské telo v modeloch, ktoré je možné rozobrať. --- Stav: prikrytý a vyrezaný s malými stopami opotrebenia. Viazané pevne. Stránky, panely a demontovateľné modely sú čisté. V dobrom stave. Číslo objednávky: 16498.
Heimbach-Biesinger, J. a prof. Dr. med. Karl Kötschau (predhovor):
Nová reformná kuchárska kniha. Recepty, kompilácie jedál a stravovacie príručky.
Helfer-Verlag E. Schwabe, Bad Homburg, 1961
8 °, farba zle. OKarton. 96 s., Niekoľko čiernobielych ilustrácií, predhovor Prof. Dr. med. Karl Kцtschau. S početnými Reklamy potravinárskeho priemyslu. Viazanie a predné konce minimálne zafarbené, inak 2/2+, žiadne vstupy. +++++ Upozornenie: Doručenie až po zaplatení vopred. Na požiadanie dodávame s faktúrou do kníhkupectiev, antikvariátov, úradov, verejných knižníc, univerzít a múzeí. +++++ Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 900. 1. A. Číslo položky: 27728.

Liselotte Kretschmer-Dehnhardt a Dr. med. H. Anemueller:
Nové celozrnné stravovacie recepty s prílohami k mäsu a rybám. Pre diabetikov. Zväzok 5 série.
Bad Homburg, Helfer-Verlag E. Schwabe um, 1970
49 strán, farebné ilustr. Orig. Škatuľa - dobrý stav - 1970. K 10447 Knihy sú odosielané z Nemecka. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 100. 10. vydanie. Nuž. Číslo produktu: 24051.

Prof. Dr. Thomas Kurscheid (text); Bettina Matthaei (recepty)
Low Carb - najnovšia verzia: Chudnite zdravo a bohaté na vlákninu s Low Carb HiFi - Low Carb - High Fiber - 28-dňová diéta s keto boosterom - viac ako 60 jednoduchých receptov (Zdravé kuchárske knihy BJVV)
Becker Joest Volk Verlag, 2018
Črevá/Veľmi dobré: Kniha alebo ochranný obal s niekoľkými známkami opotrebenia na obale, na ochrannom obale alebo na stranách./Opisuje knihu alebo prebal, ktorý vykazuje určité známky opotrebenia buď na väzbe, na prebale alebo na stránkach. Číslo produktu: M03954531615-V.