Recepty na použitie - ZVAB

  • Všetky druhy výrobkov
  • Knihy (31)
  • Časopisy a periodiká
  • komiks
  • ročníky
  • Umenie, grafika a plagáty
  • Fotografie
  • karty
  • Rukopisy &
    Starožitnosti z papiera

  • Všetky spôsoby platby
  • Záloha (26)
  • šek
  • Bar (16)
  • Inkaso
  • PayPal (23)
  • Platba na dobierku
  • Peňažný príkaz
  • Bankový prevod (26)
  • Faktúra (25)

  • Všetci predajcovia
  • a vyššie
  • a vyššie
  • a vyššie
  • (27)

použitie

Neumeyer, Gьnther; Rautenberg, Ruth

Pokyny týkajúce sa stravovania a recepty na používanie celozrnných výrobkov Kölln

Kцllnflockenwerke Kцlln, Elmshorn/Holst, 1964

Mäkký obal. 8 ° ([1964]). Známky používania. (AB417). 75 gramov. Číslo položky: 28041700.

použitie

YEAST BAND (Ed.)

Recepty na použitie droždia v domácnosti (5. kniha)

Berlín, Hefeverband GmbH, nedatované, asi 1920, 1920

Mäkký obal. Brožúra, 8 °, 24 str., Obsah: polievky, dipy a zelenina - koláče v plechovkách - koláče na táckach - bravčové pečivo - droždie - rôzna brožúra vľavo hore vyrazená niťou na zavesenie, vo vnútri svetle zafarbená. Nuž. Číslo objednávky: 17947.

recepty

Najnovšie recepty a tipy na používanie mrazenej paradajkovej pasty,

Brožovaná väzba Nemecké cisárstvo, výživa, varenie, recept, varenie kuchárskej knihy, jedlo, upratovanie domácnosti cca 21 x 15 cm; Všetky druhy receptov na varenie s použitím paradajkovej pasty; od paradajkovej omáčky po paradajkovú kapustu až po vyprážané slede s paradajkovou omáčkou a bielymi fazuľami ako v Bretónsku; Návrh na varenie/recept; bez odkazov na vydavateľa a rok vydania; pravdepodobne okolo roku 1930; mierne známky opotrebovania; Celkový dobrý stav 4 strany bez ilustrácií Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 105. Číslo artiklu: 24242.

recepty

Monika Zilliken:

Skvelá bylinná kniha o kuchyni, zdraví a kráse. Kultivácia - použitie - recepty .

Kцln, Naumann & Gцbel Verlagsgesellschaft, 2007

4 °, 160 strán s nespočetnými farebnými ilustráciami, farebná ilustrácia. Orig. Lepenková páska - veľmi dobrý stav - 2007. Knihy HS 1791 sú dodávané z Nemecka. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 800. Veľmi dobré. Položka č .: 40144.

Hmotnosť gramoch

Maurer, Raymond (šéfredaktor)

Švajčiarsky atlas na bylinky a korenie. Pôvod, použitie, recepty, tipy na výlety

Kniha. OBr. 73 s. S početnými ilustráciami Rozmer: 22,5x16 cm. Prvá edícia. Ako nový. Číslo objednávky: 016801.

Hmotnosť gramoch

Monika Zilliken

Skvelá bylinná kniha o kuchyni, zdraví a kráse. Kultivácia - použitie - recepty .

Vydanie v pevnej väzbe. Okamžitá preprava z Nemecka. Hmotnosť položky je maximálne 1 000 g. Dobre. Číslo produktu: 3250222 el.

zvab

Zilliken Monika

Skvelá kniha o pestovaní, použití, bylinách, receptoch na kuchyňu, zdravie a krásu

160 S, 28 cm, chor. Pbd, so 4 vreckami so semenami, strany mierne zvlnené dole, čisté strany. Položka č .: 13230 Gs.

Hmotnosť gramoch

ekonomické združenie nemeckého kvasinkového priemyslu (vyd.)

varenie a pečenie s droždím. recepty na použitie droždia v domácnosti.

gutenbergovský tlak, magdeburg, 1937

Brožovaná väzba oktávová brožovaná väzba. velmi dobry priklad. bezchybná, farebne ilustrovaná originálna brožúra, 34 strán s prílohou (ďalšie recepty), s originálnou perforáciou a bielo-modrou šnúrkou v hornom zadnom rohu, vydanie 1937/38 100 gramov. Veľmi dobre. Č. Článok: 059563.

zvab

Kolektív autorov:

Varenie a pečenie s kváskom, recepty na používanie kvásku v domácnosti,

hospodárske združenie nemeckého kvasinkového priemyslu Berlín, cca 1935., 1935

35 S., veľmi vzácna stará originálna kópia! ---------------------- Staronemecké písmo, poznámky na niekoľkých stranách, kópia s výraznými znakmi opotrebenia a vekovými škvrnami, inak v poriadku. O. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 100 brožovaných zošitov, štandardný knižný formát, pravdepodobne prvé vydanie. Prijateľné. Číslo objednávky: 274203.

recepty

Norman, Jill

Byliny a korenie: pôvod, chuť, použitie: S receptami na marinády, dipy a ďalšie.

Dorling Kindersley Verlag, 2016

Črevá/Veľmi dobré: Kniha alebo ochranný obal s niekoľkými známkami opotrebenia na obale, na ochrannom obale alebo na stranách./Opisuje knihu alebo prebal, ktorý vykazuje určité známky opotrebenia buď na väzbe, na prebale alebo na stránkach. Číslo objednávky: M03831029474-V.

zvab

Jill Norman

Byliny a korenie: pôvod, chuť, použitie: S receptami na marinády, dipy a spol.

Dorling Kindersley Verlag január 2016, 2016

Kniha. Nový tovar - To, čo odlišuje veľké kuchyne na svete, sú predovšetkým použité bylinky a koreniny. Ako chutia, odkiaľ pochádzajú, na čo sa v kuchyni používajú a s ktorým pokrmom sa im najlepšie darí? Odpovede na všetky tieto otázky poskytuje toto poučné a nádherne ilustrované referenčné dielo o 120 bylinkách a koreniach z celého sveta. Okrem informácií o chuti, pôvode a použití v kuchyni dostane čitateľ aj pokyny pre typické koreniace zmesi, základy spracovania korenia a bylín ako aj medzinárodné základné recepty na omáčky, marinády, polievky, ryby, mäso, zeleninu, cestoviny, dezerty a nápoje. 336 s. Nemčina. Nový. Číslo objednávky: 9783831029471.

recepty

Recepty na pečenie pre domácnosť! Pečieme s KVASINOU. Recepty na použitie droždia v domácnosti

Ackermann & Wulff., Hamburg., 1927

8 ° kl. 20 S. Ill. OBrosch. Zvonka mierne hrboľatý, zvnútra veľmi dobrý stav. . Jazyk: de. Položka č .: 04423.

recepty

Recepty na použitie droždia v domácnosti. Piata [5.] kniha. Zhromaždené a publikované spoločnosťou Hefeverband GmbH.

Združenie kvasiniek G.m.b.H. o. J. (približne 1930), Berlín, 1930

24 s. Originálna brožúra. - Kryt na zadnom záhybe slzami; Knižný blok perforovaný na hornom kapitáli. Papier zhnedol kvôli veku. Ručne písané záznamy na prednom zrkadle; inak vo vnútri čisté. Slušná kópia. Článok č .: 062038.

použitie

Kircher, Nora:

Zdravie pre všetkých

Zürich: Oesch Verlag, 2002

21 cm, brožovaná väzba, 1. vydanie, 1. vydanie 2002, bývalá knižničná kniha s obvyklými pečiatkami na predpone a/alebo prípone, zviazaná priehľadnou fóliou, obálka mierne narazená a vtieraná, strany veľmi dobré, stopy čítania, 109 s., Nemčina 192 g. Číslo objednávky: 105273.

Hmotnosť gramoch

BRUNFAUT Gustav.:

Zvyšky kuchyne. Praktické využitie zvyškov jedla. 559 osvedčených receptov na skladovanie a prepracovanie všetkých druhov zvyškov na chutné a atraktívne pokrmy pre komerčné i súkromné ​​kuchyne.

Nordhausen am Harz. Heinrich Killinger Verlag. (Bez roku. 1920)., 1920

(4), 186, (2) strán. Originálny červený poťah z polovice plátna. (Drobné známky používania). 19x13 cm * Kochkunst-Bibliothek Jazyk: nemecký Hmotnosť v gramoch: 300. Číslo výrobku: 7274.

zvab

Nemec SьЯstoff-Gesellschaft m. B. H., Berlín, [redaktor]:

100 osvedčených receptov pre modernú domácnosť, sprievodca správnym používaním sladidiel v kuchyni, vyskúšaný školou varenia spolku berlínskych gazdiniek z roku 1878

Berlin, self-publishing by the Deutsche SьЯstoff-Gesellschaft m.b.H, 1939

Brožovaná väzba 36 s. Obal trochu ošúchaný a poprášený // Kuchárska kniha, recepty, sladidlo G1000c *. * Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 140. Číslo výrobku: 198913.

zvab

COOKBOOKY. - BEBLER, Henri:

Cukráreň v domácnosti. Kniha receptov na sladké jedlá na slávnostné príležitosti, vhodné recepty najmä pre gazdinku. S prílohou: Využitie všetkých druhov zvyškov jedla a výroba všetkých druhov vín v domácnosti.

Meiringen (Loepthien), 1918., 1918

Hmotnosť: 500 g. 2. vydanie Kl. 8 °. 146 s. OLn. horný plášť narazený, vo vnútri čiastočne sfarbený do hneda. Zbierka 400 receptov. Článok č .: 55251AB.

použitie

Pani lesná marie močiare

praktická kuchárska kniha (kuchárska kniha) pre domáce varenie. samo-skontrolované recepty na prípravu širokej škály jedál a nápojov, konzervovanie ovocia, použitie zvyškov, spolu s niekoľkými lístkami usporiadanými podľa sezóny .

Verlag rudolf mosse, Berlín, 1900

Pevná väzba. oktávová viazaná kniha. dobrý príklad. čierna reliéfna a ilustrovaná originálna bielizeň, predné konce s kvetinovým ornamentom, mramorovaný celoplošný, 260 strán; obálka mierne vtieraná, hlavné písmená mierne narazené, sem-tam s fľakmi od líšky a používania, nadpis na dolnom okraji s malou slzou 700 gramov, siedme vydanie. Nuž. Položka č .: 054014.

recepty

bez autora

5 kníh: Bylinky - pestovanie, recepty, lekárske použitie + domáca kniha bylín + lexikón Dumont's Little Spice Lexikon - pôvod, chuť, použitie, recepty + domáce bylinky z vlastnej záhrady - pre zdravie a krásu + bylinková a kuchynská záhrada

3 x Oppbd, 2x Obrosch, 4 x 8 °, 1 x 4 °, vo vnútri početné ilustrácie, dobré vzorky, nad 1000 g. Číslo produktu: 32121.

použitie

Hahn, Mária

Kuchárska kniha ľudí na jednoduché varenie. Kompletná kuchárska kniha pre strednú triedu a jednoduchú kuchyňu. Obsahuje: 894 originálnych receptov so 125 praktickými ilustráciami, ako aj 7 čiastočne farebných panelov a prílohu „Stew“, napríklad „Use zbytky“

Berlin-Steglitz, Kochbuch-Verlag Márie Hahnovej, 1936

STARÉ. 244 S. n.d. cca 1936 (ošúchaný pri hlavných mestách, inak dobrý stav) posielam s Deutsche Post (doručenie knihy) a DHL (zásielky). Dodacia lehota závisí od typu odoslania a je 3-5 dní v Nemecku a 5-14 dní v EÚ. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 300. 8. vydanie. Nuž. Položka č.: 27843.

Hmotnosť gramoch

Hahn, Mary:

Kuchárska kniha ľudí na jednoduché varenie. Kompletná kuchárska kniha pre domáce a jednoduché varenie. Obsahuje: 894 originálnych receptov so 125 praktickými ilustráciami, ako aj 7 čiastočne farebných panelov a prílohu „Stew“, napríklad „Use zbytky“.

Berlin-Steglitz, Mary Hahn s Kochbuchverlag., (1941)., 1941

Opbd. 244 s. Páska mierne zhnednutá, inak v dobrom stave. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 900. 10. vydanie. Číslo artiklu: 20599.