Básne pre nich od Dietera - ZVAB
- Všetky druhy výrobkov
- Knihy (43)
- Časopisy a periodiká
- komiks
- ročníky
- Umenie, grafika a plagáty
- Fotografie
- karty
- Rukopisy &
Starožitnosti z papiera
- Všetky spôsoby platby
- Platba vopred (30)
- šek
- Bar (19)
- Inkaso (1)
- PayPal (30)
- Dobierka (3)
- Peňažný príkaz
- Bankový prevod (27)
- Faktúra (33)
- Všetci predajcovia
- a vyššie
- a vyššie
- a vyššie
- (33)

Arendt, Dieter
Básne pre toto obdobie s výrokmi o ars poetica
2. ext. Red., 60 s., 8 °, brožovaná kniha 100 g. Dobrý stav (mierne zhnednutý). Článok č .: WB1664.

Arendt, Dieter
Básne pre toto obdobie s výrokmi o ars poetica.
Série: Budem a povedz. Texty pre hodiny nemčiny. Brožúra 6.Hirschgraben-Vlg.Frankf./M.1959. 60 s. 8. ct. - 2). Článok č: BR2605.

Dieter Arendt
Básne na tú dobu. Ak chcete byť povedzme 6. Texty pre hodiny nemčiny, brožúra 6.
Informácie o stave podľa veku. Okamžitá preprava z Nemecka. Hmotnosť položky je maximálne 500 g. 64 strán. Kryt s miernymi znakmi opotrebenia a ľahkým sfarbením. Dobre. Číslo položky: 5310384 wi.

DR. Dieter Arendt
Básne pre toto obdobie s výrokmi o ars poetica. Byť a povedať 6
Brožovaná väzba Informácie o stave podľa veku. Okamžitá preprava z Nemecka. Hmotnosť položky je maximálne 500 g. Kryt odfarbený. 60 strán. Brožúra, strany, ako aj predné a zadné strany, majú silné sfarbenie/líšky. Dobre. Číslo produktu: 5317014 sb.

Banz, Dieter
21 básní pre malých ľudí
Bez informácií o vydavateľovi (um), 1983
mäkký obal. Kartón, 17x12,5 cm, 21 strán. Kryt s miernymi známkami opotrebenia. Na vnútornej strane viečka je venovanie autora, ktoré je datované rokom 1983. Dvadsaťjeden pekných, niekedy vtipných básničiek pre deti. Bohužiaľ nie sú k dispozícii žiadne obrázky. Stále pekná malá brožúrka 50 g. Číslo položky: B025330.

W. Grotz, Dieter:
Básne na veľa príležitostí
Pabel-Moewig Verlag Kg, 1999
Vydanie v pevnej väzbe. 319 strán bez obalu, článok pochádza z nefajčiarskej domácnosti! BP2875 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 499. Dobré. Číslo objednávky: 371359.

Grotz, Dieter W.:
Básne na veľa príležitostí.
Kl.-8 °, str. 319 str .; 21 cm kniha v dobrom stave s malými známkami používania, stránky zafarbené starnutím a papierom, predpona 15184 ISBN 9783811812888 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 510. Orig.vydanie. Nuž. Číslo objednávky: 3500752.

Grotz, Dieter W.:
Básne na veľa príležitostí
Pabel-Moewig Verlag Kg, 01.10.1999., 1999
319 použitých strán, dobrý, obálka mierne obrusovaná, stránky dobré. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 510 20,4 x 14,2 x 3,4 cm, pevná väzba. Č. Článok: 107232.

Grotz, Dieter W.
Básne na veľa príležitostí.
8 °, Original Pappe, 320 S. minor signs of use ISBN 3811812882 Kľúčové slová: Poetry German 300g. Číslo produktu: 32945.

Grotz, Dieter
Básne na veľa príležitostí - svadba - krstiny - narodeniny atď.
Moewig Verlag, miesto vydania: Rastatt, 1985
Kniha. Viazanie: tvrdá väzba. ISBN 3811812882 - väzba pevných väzieb v dobrom stave - rok vydania: okolo 1985 - kniha s 320 stranami. Index: 152 0,0. Stav knihy: dobrý. Článok č .: 142019.

Mucke, Dieter
Aký vietor šepká do stromu. Básne pre malých aj veľkých
vydanie Stekoo vydané Janosom Stekoivicsom, Halle an der Saale, 2001
Kartón/tvrdá väzba s prebalom, SU s minimálnymi pokrčenými okrajmi, inak ako nový, 119 strán. Číslo položky: 97601577.

Mucke, Dieter:
Čo vietor šepká do stromu (básne pre malých aj veľkých).
Kartónová páska s prachovým plášťom, 8 °, 119 s. S ilustráciami Evy Natus-Salamounovej. Drobné známky opotrebenia, dobrý stav. 800 g Položka č .: 9101210.
Dieter Mucke
Čo vietor šepká do stromu: básne pre malých aj veľkých
Stav: v použitom stave, dobrý stav, z osobného vlastníctva, drobné stopy po čítaní a skladovaní, drobné chyby podľa veku nie sú vždy uvedené osobitne, Strany: 120, hmotnosť 520 g. Položka č .: V13158518.

Wolf-Dieter Grengel
Sme pripravení lietať na celý deň: básne
Tlačiareň Steinmeier júl 2016, 2016
Brožovaná väzba Neuware - 2. zbierka básní Wolfa-Dietera Grengela, 93 strán, nemčina. Nový. Číslo objednávky: 9783943599480.
Schmidt, Hans Dieter:
Pre Robinsona žiadny ostrov. Básne
Esslingen: Bechtle (Bechtle-Lyrik, zväzok 25), 1977
Brožovaná kniha s krycími chlopňami 72 str .; 21 cm 1. vydanie/prvé vydanie; Mierne zostarnutý, hlava rezaná mierne zafarbená; inak v dobrom stave. (Tretí autorský zväzok poézie, básne z rokov 1972-1976). Nemecké 180g. Článok č .: 2436.

Schmidt, Hans Dieter:
Pre Robinsona žiadny ostrov. Básne .
Brožúra s chlopňami. 21 x 13 cm. 72 strán. Série: Bechtle-Lyrik; Zväzok 25. Mierne známky veku a opotrebenia, inak dobrá kópia. Podpis autora na titulnej strane. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 450. Dobré. Číslo objednávky: 15343.

Straub, Dieter .
Ručne podpísaná báseň na žltom papieri 30,5x39,5 cm. Vyd.: Nová spoločnosť pre literatúru.
Berlin, Atelier ručný lis bez ročníka
Bezchybná kópia. Poďme - plaché čiary - kamienky Diane - a poďme hľadať seba - tajne - medzitým iní opäť zavraždili niektorých našich bratov kvôli svetonázoru - farbe pleti - alebo náboženstvu. - Neobviňujme nás, Diane - pýtame sa kameňa - či kamene zabíjajú - keď - ležia spolu. 1001 gramov. Číslo objednávky: 143540.

Straub, Dieter .
Ručne podpísaná báseň na žltom papieri 30,5x39,5 cm. Vyd.: Nová spoločnosť pre literatúru.
Berlin, Atelier ručný lis bez ročníka
Bezchybná kópia. (= Literaturkreis Platanenalle) Kore - myslí sa na slobodu - tam, kde slová - nachádzajú svoj koniec - na skale poškodenej slnkom: - boli ste so mnou - na ceste hore - kde priviazané člny - oči - pod kožu Donútenie mora - akoby rástlo - podzemka potom konáre - a konáre s listami - ktoré by mohli volať - do násilia - kedysi napísaná smrť 1001 gramov. Číslo objednávky: 1435400.

Grotz, Dieter W.:
Básne na veľa príležitostí. Orig.
319 s. 8 °. Ill. OPpbd. Stav: stále vo veľmi dobrom stave. Číslo objednávky: 20825.
GELFERT, HANSDIETER .
Ako interpretujete báseň? Pre strednú školu.
Stuttgart. Philipp Reclam jun. Vydavateľstvo. 1994., 1994
Brožovaná väzba 192 strán. Literárne vedomosti pre školu a štúdium. Biograficky doplnené vydanie. 12 °. Dobre zachované. S textami: Clemens Brentano, Richard Dehmel, Annette von Droste-Hьlshoff, Joseph Frhr. von Eichendorff, Johann Wolfgang von Goethe, Gьnter Grass, Heinrich Heine, Rainer Maria Rilke, William Shakespeare, Theodor Storm, Georg Trakl a mnoho ďalších. ISBN 31501550183. Článok č .: 886030.
Guth, Dieter O.
Kto hovorí A. Básne pre Paulu.
Biel-Bienne (Suisse) Ed Servet, 2008
Brožúra s chlopňami, 8 °, 78 str., Il., Brožúra s chlopňami, kniha v dobrom stave, obálka odretá a mierne znečistená, rohy a okraje odreté a mierne narazené, bežné znaky opotrebenia, poznámky na titulnej strane RW 20 R 4 Jazyk: Nemecky 0,150 gr. 0. Položka č .: 16615BB.

Vahl, Dieter (ed.)
Básne aj pre vás - zväzok 3
Vahl-Verlag, Weitzmьhlen, 1983
Kniha. 48 str., Brožovaná väzba, okraje mierne odreté, inak veľmi dobré. dobrý stav. Číslo produktu: 32422.

Grotz, Dieter W.:
Básne na veľa príležitostí. Dieter W. Grotz
Kl.-8 °, str. 319 str .; 21 cm kniha v dobrom stave Stránky hnednuté kvôli veku a papier 18341 ISBN 9783811812888 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 500. Orig.-Ausg. Nuž. Produkt č .: 3507762.

Sommer, Klaus- Dieter (Com.).
Album poézie. Špeciálne vydanie básní pre Vietnam.
Berlín. Vydavateľstvo New Life, 1979., 1979
Brožúra alebo brožovaná kniha, ilustrovaná Herbertom Sandbergom, 8 °. 21,5 x 12,5 cm. 31 strán, predslov Eberhard Panitz, básne špeciálne vydanie básne pre Vietnam, básnické album básne špeciálne pre Vietnam, v dobrom stave. Kryt mierne vtieraný. Číslo položky: 6292.

Sommer, Klaus- Dieter (Com.).
Album poézie. Špeciálne vydanie básní pre Vietnam.
Berlín. Vydavateľstvo New Life, 1979., 1979
Brožúra alebo brožovaná kniha, ilustrovaná Herbertom Sandbergom, 8 °. 21,5 x 12,5 cm. 31 strán, predhovor Eberhard Panitz, básne špeciálne vydanie básne pre Vietnam, básnické album básne špeciálne pre Vietnam, v dobrom stave. Kryt mierne vtieraný. Položka č .: 42201.

Kreuzhof, Hans-Dieter
Horíme pre lásku: myšlienky, básne, modlitby
Črevá/Veľmi dobré: Kniha alebo ochranný obal s niekoľkými známkami opotrebenia na obale, na ochrannom obale alebo na stranách./Opisuje knihu alebo prebal, ktorý vykazuje určité známky opotrebenia buď na väzbe, na prebale alebo na stránkach. Číslo objednávky: M03749773408-V.

Wieland, Dieter
Chodec trasy. Básne. S fotografiami autorky. // Autor zanechal na špinavej titulnej stránke krátke venovanie + podpis: Pre Erharda Eppla. Všetko najlepšie! 93. novembra Dieter Wieland
Tlačiarenské a vydavateľstvo Hohenloher, Gerabronn a Crailsheim, 1993
Pevná väzba. NIEČO ILUSTROVANÉ ČB!/8 °, 96 s., Ilust. OKart. s titulmi - hlava vyrezaná s malými lišajovými škvrnami, vonku mini. Skladovacie stopy/dobré vnútro, primeraný veku so známkami používania/skladovania Hmotnosť v gramoch: 500 interné: FM, poézia, básne, balady, romány, básne, básnici, poézia, nemecká poézia, Franke, franská, franská, franská, signované, podpis, podpísaná kniha, podpísané knihy, venovanie, podpísaná autorom, podpísaná autorom, podpísaná autorom. dostatočné. Položka č .: A7322.