Časopisy Militaria; Časopisy - ZVAB

  • Všetky
  • Nový
  • Antikvariát/použitý

  • Prvé vydanie (65)
  • Podpísané
  • Bunda proti prachu (2)
  • Ponuka fotografie (170)
Krajina predajcu

  • Všetky spôsoby platby
  • Záloha (163)
  • Bankové zmenky (12)
  • Bar (112)
  • Inkaso
  • PayPal (136)
  • Platba na dobierku
  • Peňažný poukaz (10)
  • Bankový prevod (118)
  • Faktúra (102)

  • Všetci predajcovia
  • a vyššie
  • a vyššie (204)
  • a vyššie (204)
  • (162)

časopisy

Bodo Zimmerann (redaktor):

Vojnové umenie slovami a obrázkami - časopis pre nemecké ozbrojené sily. Číslo 6, zväzok II, marec 1926.

Charlottenburg. Vydavateľ „Open Words“.

SS 241-288. Kapitola: Generálplukovník v. Kluck (1. armáda a bitky 1914 v Belgicku s podporou jazdectva)/kavaléria. Oddelenie prieskumu/Okrem pôsobivých správ od delostrelectva, pechoty atď. Početné obrázky. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 50 Obal so samolepkami na zadnej strane, inak vo veľmi dobrom stave. Číslo objednávky: 13473.

zvab

Darmstadtská denná tabuľka výsledkov. Špeciálny príspevok z 1. decembra 1914: Od nemeckého generálneho štábu - od južného vojnového divadla.

Darmstadt: dvorná kníhtlačiareň Heinricha Kichlera, 1914

32 cm x 22 cm. 1 strana. Vyblednuté a mierne zmenené. 81883 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 50. Číslo položky: 67989.

militaria

Guido, Kraus:

DMZ - súčasné dejiny. Číslo 28. júla - augusta 2017.

Nemecký vojenský časopis (VDMZ) Verlag, 2017

Časopis. 4 °, 66 strán, pôvodný časopis - veľmi dobrý stav - rok 2017. Témy zahŕňajú: Divisionsfriedhof. Vikingské hroby na Ukrajine/Stalinova línia 1941/Rozhovor s Andriesom Coolensom/Gerhardom Bremerom. a100923 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 450. Číslo položky: 192264.

zvab

Guido, Kraus:

DMZ - súčasné dejiny. Č. 19 január - február 2016.

Nemecký vojenský časopis (VDMZ) Verlag, 2016

Časopis. 4 °, 66 strán, pôvodný časopis - veľmi dobrý stav - rok 2016. Témy zahŕňajú: Rschew 1942/Fritz Vogel/Freikorps Schill/Wilhelm Bittrich/kanibalizmus vojakov Červenej armády. a100919 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 450. Číslo položky: 192256.

časopisy

Guido, Kraus:

DMZ - súčasné dejiny. Číslo 24 november - december 2016.

Nemecký vojenský časopis (VDMZ) Verlag, 2016

Časopis. 4 °, 66 strán, pôvodný časopis - veľmi dobrý stav - 2016. Témy vrátane: Ukrajina 1941/postup divízie Wiking/Franz Masser/Kampfgurppe Peiper. a100921 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 450. Číslo položky: 192260.

zvab

Guido, Kraus:

DMZ - súčasné dejiny. Číslo 36 november - december 2018.

Nemecký vojenský vestník (VDMZ) Verlag, 2018

Časopis. 4 °, 66 strán, pôvodný časopis - veľmi dobrý stav - 2018. Témy vrátane: Odznaku hodnosti na uniformách bez ramienok/Fastowez 1943/Rozhovor s Gustovom Hoffmannom/Spoločnosť Panzerfaust. a100928 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 450. Číslo položky: 192272.

zvab

Guido, Kraus:

DMZ - súčasné dejiny. Číslo 25. januára - februára 2017.

Nemecký vojenský časopis (VDMZ) Verlag, 2017

Časopis. 4 °, 66 strán, pôvodný časopis - veľmi dobrý stav - rok 2017. Témy vrátane: Pútavé: Ocenené germánskym predstavením runa/Sliezsko 1945/Rüdiger Bauer v rozhovore/Hцlle Ardennen. a100925 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 450. Číslo položky: 192266.

militaria

Guido, Kraus:

DMZ - súčasné dejiny. Číslo 33 máj - jún 2018.

Nemecký vojenský vestník (VDMZ) Verlag, 2018

Časopis. 4 °, 66 strán, pôvodný časopis - veľmi dobrý stav - 2018. Témy vrátane: SS-Werfer-Batterie 500 a V2/Walcheren 1940/rozhovor s Karlom Kдfferleinom/Pechotný nôž 42. a100926 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 450 Položka č .: 192269.

časopisy

Guido, Kraus:

DMZ - súčasné dejiny. 20. marca - apríla 2016.

Nemecký vojenský časopis (VDMZ) Verlag, 2016

Časopis. 4 °, 66 strán, pôvodný časopis - veľmi dobrý stav - rok 2016. Témy vrátane: Belehrad 1941/Búrka na Marienburg/Oswald van Ooteghem/Sepp Lainer/Ertsre v Normandii. a100920 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 450. Číslo položky: 192258.

časopisy

Guido, Kraus:

DMZ - súčasné dejiny. Číslo 24 november - december 2016.

Nemecký vojenský časopis (VDMZ) Verlag, 2016

Časopis. 4 °, 66 strán, pôvodný časopis - veľmi dobrý stav - 2016. Témy vrátane: Ukrajina 1941/postup divízie Wiking/Franz Masser/Kampfgurppe Peiper. a101432 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 450. Číslo artikla: 193419.

militaria

Guido, Kraus:

DMZ - súčasné dejiny. Číslo 24 november - december 2016.

Nemecký vojenský časopis (VDMZ) Verlag, 2016

Časopis. 4 °, 66 strán, pôvodný časopis - veľmi dobrý stav - 2016. Témy vrátane: Ukrajina 1941/postup divízie Wiking/Franz Masser/Kampfgurppe Peiper. a101498 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 450. Číslo artikla: 193523.

zvab

Kraus, Guido:

DMZ súčasné dejiny. Číslo 11 - september/október 2014.

Nemecký vojenský časopis (VDMZ) Verlag, 2014

Brožovaná väzba Témy zahŕňajú: Poľsko 1939/Prvé použitie Leibstandarte. 4 °, v celom rozsahu 66 strán, farebné ilustrácie. Brožúra - veľmi dobrý stav - 2014. a101430 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 200. Číslo artikla: 193416.

zvab

Guido, Kraus:

DMZ - súčasné dejiny. EXTRA č. 1 2017.

Nemecký vojenský časopis (VDMZ) Verlag, 2017

Časopis. 4 °, 98 strán, pôvodný časopis - veľmi dobrý stav - rok 2017. Témy, okrem iných: Motorkári pred Moskvou/S ríšskou divíziou vo východnej kampani. a100930 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 450. Číslo položky: 192275.

časopisy

Kraus, Guido:

DMZ súčasné dejiny. Číslo 9. mája/júna 2014.

Nemecký vojenský časopis (VDMZ) Verlag, 2014

Brožovaná väzba Témy zahŕňajú: Normandia 1944. Obranná bitka na Дrmelkanal./Klamavé manévre. Brigáda SS 49 zmätie nepriateľa. 4 °, v celom rozsahu 66 strán, farebné ilustrácie. Brožúra - veľmi dobrý stav - 2014. a101428 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 200. Číslo artikla: 193413.

časopisy

Súdružstvo policajného oddelenia - 4. pol. SS. Pz. Gren. Div. (Vyd.):

Súdruh - kde si? Č. 29 - december 1975. Naši padlí, nezvestní a nezvestní súdruhovia.

(Dьsseldorf, self-publishing, 1975)., 1975

o. Pag. [8 pl.]. Ó noviny. Mierne líška, stopa po skladaní. - Priložené: Erich Bunke, katalógové číslo VII, knižná ponuka 1972/1973. - Reklamné brožúry z Podzunu-Verlagu, „Wenn allle Brьder Schweigen.“, „Ročenka nemeckých vojakov 1973“ a „Dodatok k histórii divízie„ Dobrá viera bola “(3 Separata). Jazyk: nemčina. Číslo položky: 18915AB.

časopisy

Dobrý Wehr und Waffen, č. 25, 26. decembra 1915. Venované švajčiarskym armádnym mužom Švajčiarskym združením evanjelických cirkví.

4 °, s. 97 - 100, 1 obr., 1 dvojkrídlový list, zložený, pokrčený. 4 vianočné texty pre vojakov, vrátane autori Max von Schenkendorf, Rudolf Fröhlich, Eduard Riggenbach. 600 gr. Kľúčové slová: časopisy Militaria -SwissMilitaria-WKI. Číslo objednávky: 77609.

časopisy

Haupt, Werner

Modrá divízia »na Ilmensee. Španielski dobrovoľníci „Modrej divízie“ bojovali s uzavretou nemeckou základňou na slobode. [Titulná strana: Modrá divízia. Španielska dobrovoľnícka divízia bojuje s uzavretou nemeckou základňou pri jazere Ilmen].

Mьnchen, Moewig, nedatované [približne ], 1960

8 °, 63 str., Obr., Puzdro, pokrčený, hnedý papier. (= Príbehy vojakov, zv. 99). - Modrá divízia (španielsky División Azul), oficiálne División Española de Voluntarios (nemecky:? Spanische Freiwilligendivision?), Bola pešia divízia zložená zo španielskych dobrovoľníkov, ktorí v rokoch 1941 až 1943 bojovali ako 250. pešia divízia pod vedením nemeckého Wehrmachtu. sa zúčastnil proti Sovietskemu zväzu. 600 gr. Kľúčové slová: Militaria -WKII magazines history - fašizmus. Článok č: 87374.

militaria

Nový švajčiarsky Rundschau. Číslo 9, január 1935 - Národná obrana.

Zürich, Fretz & Wasmuth, 1935

Veľkosť 8 °, 538-623 str., Brožovaná kniha, malá slza a. Obal, vnútri čistá kópia Špeciálne vydanie: Národná obrana: armáda a demokracia; Rozšírenie armádnej organizácie, vojensko-politická situácia vo Švajčiarsku; Opevnenie krajiny; Nebezpečenstvo vzduchu? Ochrana vojenského plynu; Vojnové ekonomické prípravy; Nepriateľské sily armády. 1600 gr. Kľúčové slová: Militaria -SwissZeitschriftenGeschichte - 1900 - 45. Číslo položky: 69889.

militaria

Uvedené, autor nie

Manions 'USA Militaria - aukcia 162 katalógov, ročník 20-8B

Manion's International Auction House, Inc., USA, 1994

Brožovaná väzba 288 strán. Ľahké opotrebenie. Minimálne značenie. Pekná a čistá kópia. Prvá edícia. Veľmi dobre. Číslo produktu: 51303985.

zvab

Wille, U. (červená)

Všeobecné švajčiarske vojenské noviny. Organ švajčiarskej armády. 48. rok, č. 1-52 (kompl.).

4 °, VII, 458 S., OLwd., So zlatou pečiatkou Chrbtica, väzba aspoň ošúchaná a najmenej zafarbená, odrezaná minimálne líška, listy s ryhami, inak dobrá kópia. Švajčiarsky vojenský časopis, 68. rok. Obálka, titulná strana a celkový počet registrov sa týka roku 1901, 47. roku. Príspevky: možnosť nového zákona o obrane; Divízia manévruje 1901; Nedostatok poddôstojníkov; Manévre zboru 1901; Teória a prax. Rozjímanie o manévri; Vety generála Dragomirowa atď. 1100 gr. Kľúčové slová: Militaria -ŠvajčiarskoHelvetica - Všeobecné časopisy. Číslo položky: 61580.

militaria

Kьbler, Arnold (ed.)

Vojenská, ekonomická, intelektuálna národná obrana. Dйfense nationale militaire, © ekonique, intellectuelle. Hromadná brožúra 3 špeciálnych čísel časopisov Zürich.

Zürich, Conzett & Huber, 1938

2 °, s. 201 - 231, 266 - 295 a 321 - 355, početné Obr., Brožúra, zadné okraje odreté, chrbát so 4 ryhovými stopami, mierne pokrývajúce stopy po použití, papier mierne hnedý. «Spoločná brožúra» so špeciálnymi číslami č. 8/február 1938: Vojenská národná obrana (s obrázkami Hansa Stauba, Gottharda Schuha a Paula Senna), č. 10/marec 1938: Ekonomická národná obrana (s fotografiami Hoffmanna, Tuggenera, Haberkorn, Seidel a Mettler, kresby E. Ebnera) a č. 12/marec 1938: Duchovná národná obrana (s obrázkami Stauba, Senna, Schuha, Froebela, Egliho, Rufa, Clarka-Schwarzenbacha, Mettlera a Diebolda). S početnými reklamami. 800 gr. Kľúčové slová: Militaria -ŠvajčiarskoMilitaria-WKIIPhotographieZeitschriften. Číslo položky: 56476.

zvab

Remold, J. [Zodpovedný]:

Horské jednotky. Číslo emisie 6 - december 1971. Bulletin súdruhovej skupiny horských vojsk.

Mníchov, súdruhská skupina horských vojsk napr. V., 1971

21 cm, 62 strán, s mnohými čiernobielymi obrázkami, brožovaná väzba (zošitá). iba mierne použité, vo veľmi dobrom stave. Horské jednotky. 20. ročník, brožúra 6. Jazyk: nemčina. Článok č .: 14862AB.

časopisy

Časopis pre armádne štúdie:

Obsah za roky 1971-1980.

zošitý 28x21 cm. - dobre zachované. - Prijímame karty VISA a MasterCard. Kreditné karty akceptované. --- Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 900. Číslo položky: 7361.

zvab

Ilustrované noviny. Č. 4320, 169. zväzok. 29. decembra 1927. Zimné číslo.

Zošité O 38x27 cm. S početnými, čiastočne farebnými ilustráciami, s. 980-1014. - Tamže. Min. Škvrna., Niektoré voľné vrstvy. - Obsah: Nemecko a zimné olympijské hry v St. Moritzi. Ako lyžiar v Bernskej vysočine - prijímame VISA a MASTERCARD. Kreditné karty akceptované. --- Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1100. Číslo položky: 12249.

militaria

Ilustrované noviny:

Číslo 4783. 12. novembra 1936.

O. zošité 38x27 cm. S početnými Obr., Čiastočne farebný. S. 648-683 (1). - Hrdzavé konzoly, celkovo vo veľmi dobrom stave. - Obsah: Nemecký majster klasického portrétneho umenia (k 200. narodeninám Antona Graffa). Putovanie svetom hracie karty. Konfucius sa vracia? Zo súčasných vecí. Pod slnkom juhozápadnej Afriky. Javisko, film, hudba. Mašlička z tradičného kroja z Rakúska. Návšteva „„ Nestinarki ““. Cirkevné umenie v Španielsku. Pokojný Madrid. Ústa Labe. Hviezda a zlá hviezda Romanovcov. Zo zeme sa vynára stará Byzancia. Znalosti a život - akceptujeme VISA a MASTERCARD. Kreditné karty akceptované. --- Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1100. Číslo položky: 16612.

časopisy

Ilustrované noviny:

Č. 4595, 6. apríla 1933.

S početnými, čiastočne farebnými ilustráciami, s. 432 - 457. - Hrdzavé zátvorky, veľmi pekný exemplár. - Obsah: Leptanie od Ericha Erlera: Mocking Christ; Duchovná situácia civilizovaného sveta pred 1900 rokmi pri Ježišovej smrti; Od dvanástich apoštolov po cisársky kostol; Móda: V čiapke a kabáte; Čo potrebuje mladý muž vedieť pred sobášom?; Móda: peleríny sú tromfy; Raffael k jeho 450. narodeninám; Nová cirkevná architektúra; Ochrana domu a miestnosti; Fotografie zo dňa; Životný štýl pávieho motýľa; Veľkonočný zázrak v tráve (kresba Marianne Schneegans); Z celého sveta. - Prijímame karty VISA a MasterCard. Kreditné karty akceptované. --- Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1100 farieb. ilustr. OBrosch. zošitý. 38x27 cm. Článok č .: 18814.