Jedlo a pitie - zásielkové kníhkupectvo
Adam, Cornelia: labužnícke šaláty. Čerstvé a ľahké ako hlavné jedlo. .
Adam, Cornelia:
Gurmánske šaláty. Čerstvé a ľahké ako hlavné jedlo.

Berlin, Falken, 1988; 64 s., Originálna lepenka, ilustrované; Série: Falcon Gourmets; Fotografie: Grauel a Uphoff; početné ilustrácie (farebné); 22 cm; veľmi dobrý stav; ISBN 3-8068-0934-8
Adam, Hans Karl: Vynikajúca kuchyňa v severnom Nemecku. .
Adam, Hans Karl:
Vynikajúca kuchyňa v severnom Nemecku.
Bergisch Gladbach, Bastei-Lübbe, 1979; 211 s., Brožovaná väzba; Bastei Lübbe, zväzok 62042: Kuchárska kniha; 18 cm; veľmi zachovalé; ISBN 3-404-01201-1
Ambrosi, Hans: Od milovníka vína k znalcovi vína. Spoľahlivý sprievodca vedomosťami o nás .
Ambrosi, Hans:
Od milovníka vína až po znalca vína. Spoľahlivý sprievodca poznatkami o víne a jeho chuťou.
Mníchov, Graefe a Unzer, bez uvedenia dátumu; exp. a skutočné Nové vydanie, 135 s., Orig. Kartónová páska s prachovým plášťom; Ilustrácie (niektoré farebné), mapy; 22 cm; dobrý stav, drobné známky opotrebovania; ISBN 3-7742-1013-6
Bauerle, Heidi: Die AllerWeltsKöche. .
Bauerle, Heidi:
Celosvetoví kuchári.
Weil der Stadt, Hädecke, 1996; 95 s., OPpbd.illustr.; dobrý stav; Ill .; 22 cm; ISBN 3-7750-0286-3
Berkley, Robert a Jacobson, Eric: Jablká. Kuchárska kniha. .
Berkley, Robert; Jacobson, Eric:
Jablká. Kuchárska kniha.
London, Cassell, 1991; 119 s., Originálna lepenka s prebalom; Jazyk angličtina; ilustrované; Fotografie: Eric Jacobson; 25 x 26 cm; veľmi dobrý stav, prachový plášť s menšími stopami po uskladnení; ISBN 0304340367
Berkley, Robert a Jacobson, Eric: Jablká. Kuchárska kniha. .
Berkley, Robert; Jacobson, Eric:
Jablká. Kuchárska kniha.
London, Cassell, 1991; 119 s., Brožovaná väzba; Jazyk angličtina; farebne znázornené; Fotografie Erica Jacobsona; 24 x 25 cm; veľmi dobrý stav, bez známok opotrebenia; ISBN 0304341908
Berkley, Robert a Jacobson, Eric: Bobule. Kuchárska kniha. .
Berkley, Robert; Jacobson, Eric:
Bobule. Kuchárska kniha.
London, Cassell, 1990; 119 s., Brožovaná väzba; Jazyk angličtina; farebne znázornené; Fotografie Erica Jacobsona; 24 x 25 cm; veľmi dobrý stav, bez známok opotrebenia; ISBN 0304341258
Berliner, Alfred: mäsové jedlá. So štartérmi a dezertmi v 12 167 variáciách. .
Berliner, Alfred:
Mäsové jedlá. So štartérmi a dezertmi v 12 167 variáciách.
Berlin, Falken, 1981; 46 s., Pôv. Kartónová páska, prešívanie krúžkov; Trojdielne strany: horné predjedlá - stredné jedlá z mäsa - spodné dezerty; 26 cm; dobrý stav, bez známok opotrebenia; ISBN 3806840997
Bielefeld, Jochen G.: Veľká kniha vína. .
Bielefeld, Jochen G.:
Veľká kniha vína.
Kolín nad Rýnom, Buch und Zeit Verlag, 1979; 157 s., Originálna bielizeň s prebalom; S kresbami Petera Espeho; s početnými ilustráciami (čiastočne farebnými); 27 cm; veľmi dobrý stav, bez známok opotrebenia;
Blanche, Angélique (Ed.): Mníchovská gastronomická. Najlepšie recepty z jedálneho lístka z 12 Feinschme .
Blanche, Angélique (ed.):
Mníchovský gastronomický. Najlepšie recepty na menu z 12 gurmánskych reštaurácií.
Mníchov, Juncker, 1970; 23 str., Panely v priehľadnom vrecku; 13 listov ilustrácií s textom; 24 cm; dobrý stav, drobné známky opotrebovania;
Böhm, Ehrtfried (red.): Naše pivo. Nie vždy smrteľne vážna dokumentácia o získaní .
Böhm, Ehrtfried (červený):
Naše pivo. Nie vždy smrteľne vážny dokument o nápoji, ktorý sprevádzal človeka všetkými epochami jeho kultúrnej histórie.
Hanover, Steinbock, 1968; 212 s., Originálny poťah zo syntetickej kože; s početnými ilustráciami; v dobrom stave, bez defektov, bez obalu;
Breider, Hans: Úvod do sveta vína. .
Breider, Hans:
Úvod do sveta vína.
Würzburg, Stürtz, 1984; 163 s., Pôv. Lepenková páska, ilustrovaná; Ilustrácie Otto Mayer; veľmi dobrý stav, žiadne známky opotrebovania, žiadne chyby; ISBN 3800302322
Bültjer, Ulrike: Deti varia s Knuddel. Lirum, larum, mierka . .
Bültjer, Ulrike:
Deti varia s maznaniami. Lirum, larum, mierka .
Berlin, Falken, 1990; 80 s., Brožovaná väzba; Riadok: Knižnica Falcon; Kresba: Hartmut Dietrich; Ilustrácie; 21 cm; veľmi dobrý stav, minimálne známky skladovania; ISBN 3-8068-1094-X
Burger, Brigitte a Burger, Barbara: Bio-tipy. Zväzok 1. Kuchyňa bez jedu. ovocie a zelenina. .
Burger, Brigitte; Burger, Barbara:
Bio tipy. Zväzok 1. Kuchyňa bez jedu. ovocie a zelenina.
Frankfurt nad Mohanom, Fischer, 1987; 165 s., Brožovaná väzba; Strih: Christian Jutzi; dobrý stav; ISBN 3596240840
Burgess, Linda a Richardson, Rosamond: Alfresco. Viac ako 100 receptov a návrhov ponúk pre .
Burgess, Linda; Richardson, Rosamond:
Alfresco. Vyše 100 receptov a návrhov jedál pre nezabudnuteľné vonkajšie jedlá.
London, Ebury Press, 1991; 144 s., Originálna lepenka s prachovým plášťom; Jazyk angličtina; s početnými farebnými ilustráciami; veľmi dobrý stav, bez známok opotrebenia, prachový plášť so známkami skladovania; ISBN 085223998X
Bürgin, Eugen C. (zatk.): Káva. S 50 receptami na kávu z celého sveta. od Alexana .
Bürgin, Eugen C. (zatk.):
Káva. S 50 receptami na kávu z celého sveta. Alexander Kristus.
Künzelsau, Sigloch Edition, 1978; 202 s., Plastový kryt; s početnými ilustráciami (farebné); 26 cm; veľmi dobrý stav, bez prachového plášťa; ISBN 3800301075
Bustorf-Hirsch, Maren: Zdravé varenie so zárodkami a klíčkami. .
Bustorf-Hirsch, Maren:
Zdravé varenie so zárodkami a klíčkami.
Berlin, Falken, 1986; 103 s., Brožovaná väzba; dobrý stav; Riadok: Sokolská knižnica; Il. (Čiastočne farebne); 21 cm; ISBN 3-8068-0794-9
Cramm, Dagmar von: Pre deti. Čo chutí a je dobré! Správne vyživované od začiatku .
Cramm, Dagmar od:
Pre deti. Čo chutí a je dobré! Správne vyživované hneď od začiatku - zdravé a s nízkym obsahom znečisťujúcich látok. Každý recept farebný.
Mníchov, Gräfe a Unzer, 1995; 8. vydanie, 64 strán, brožovaná väzba; GU kuchynský sprievodca; početné ilustrácie, grafické znázornenia; 20 cm; dobrý stav; ISBN 3-7742-1099-3
Cramm, Dagmar von: Na dojčenie. Veľa chutných jedál pre pohodu od Mutt .
Cramm, Dagmar od:
Na dojčenie. Veľa chutných jedál pre blaho matky a dieťaťa. S praktickými tipmi a radami pri problémoch s dojčením. Každý recept farebný.
Mníchov, Gräfe a Unzer, 1996; 4. vydanie, 64 s., Brožovaná väzba; GU kuchynský sprievodca; Strih: Adelheid Schmidt-Thomé; Fotografie: Odette Teubner a kol .; početné ilustrácie; 20 cm; dobrý stav; ISBN 3-7742-1878-1
Derenne, Jean-Philippe: L'amatérska kuchyňa. .
Derenne, Jean-Philippe:
L'amatérska kuchyňa.
Paris, Éditions Stock, 1996; 1149 strán, brožovaná kniha; Jazyk: francúzsky; 24 cm; dobrý stav, drobné známky opotrebenia, bez závad; ISBN 9782234045194
Dettelbacher, Werner: Zastávka vo Weinfrankene. Sprievodca po franskej gastronómii. .
Dettelbacher, Werner:
Zastávka vo Weinfrankene. Sprievodca po franskej gastronómii.
Würzburg, Edition Popp, 1980; 1. vydanie, 119 strán, pôv. Lepenková páska, ilustrovaná; Kresby Thea Steinbrennera, ilustrácie, 1 karta; 21 cm; veľmi dobrý stav, žiadne známky opotrebovania, žiadne chyby; ISBn 3-88155-070-4
Dohm, Horst a Bayer, Heiner: Portréty znalca - vinára. 32 nemeckých vinárov a i .
Dohm, Horst; Bayer, Heiner:
Portréty fajnšmekra - vinára. 32 nemeckých vinárov a ich najlepšie vína. S adresami, recenziami a odporúčaniami.
Mníchov, Graefe a Unzer, 1992; 160 s., Originálna lepenka s prachovým plášťom; napísal Horst Dohm; Photogr. Heiner Bayer a kol .; väčšinou ilustrácie; 30 cm; veľmi dobrý stav; ISBN 3774212856
Dominé, André: Víno. .
Dominé, André:
Víno.
Königswinter, Ullmann, 2008; 928 s., Pôv. Kartónová páska s prachovým plášťom; Kompletne prepracované a aktualizované nové vydanie; Vedenie projektu: Sabine Baumgartner, Swetlana Dadaschewa; Prekladateľka: Angela Ritter, Bernd Weiß; početné ilustrácie, grafické znázornenia, mapy; Bibliografia s. 898 - 901; 31 cm; veľmi dobrý stav, žiadne známky opotrebovania, žiadne chyby; ISBN 978-3-8331-4611-4
Dudemaine, Sophie: Les bufety de Sophie. .
Dudemaine, Sophie:
Les buffets de Sophie.