Martin martina - ZVAB

  • Všetky druhy výrobkov
  • Knihy (57)
  • Časopisy a periodiká
  • komiks
  • ročníky
  • Umenie, grafika a plagáty
  • Fotografie
  • karty
  • Rukopisy &
    Starožitnosti z papiera

  • Všetky
  • Nový
  • Antikvariát/použitý

  • Všetky spôsoby platby
  • Záloha (48)
  • šek
  • Bar (21)
  • Inkaso
  • PayPal (45)
  • Platba na dobierku
  • Peňažný príkaz
  • Bankový prevod (47)
  • Faktúra (51)

  • Všetci predajcovia
  • a vyššie
  • a vyššie
  • a vyššie (55)
  • (51)

Hmotnosť gramoch

Martin, Martina

kart. 47 strán; 11 cm ako nový 418 3790404519 Jazyk: nemecký Hmotnosť v gramoch: 550. Rovnako ako nový. Číslo položky: 35227.

martin

Lenhardt Elisabeth

Martina a Martiny

38 str., 1 list. S farebnými obrázkami. Originálna polovičná bielizeň s farebným krycím obrázkom. Veľmi dobrý stav. Priečne 4 °. Príbeh s kriedovými obrázkami detí, ktorý vyrozprávala Elisabeth Lenhardt. Sprievodné slovo prof. Hans Ess. Upravil Johannes Kunz. Číslo produktu: x321.

martin

Martinaissenbeck/Martin Schilken

Essen, Mestská galéria v múzeu Folkwang, 1985

4 ° brožovaná väzba; 20 strán; sa objavili pri príležitosti výstavy od 15. februára. do 17. marca 1985; s obrázkami na paneloch vo farbe a s./w., signované M.Kissenbeck 20/05/85 na prednom paneli, dobrý stav 600 g. Číslo položky: DJS110294.

zvab

Bader, Wolfgang:

Nový názov mesta, Martin, Martina

Vydanie v pevnej väzbe. 72 strán 182461M Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 141. Dobré. Číslo produktu: 228803.

martina

Lenhardt, Alžbeta.

Martina a Martiny. Príbeh s kriedovými obrázkami detí.

32 x 22, 39 strán, viazaná poznámka vlastníka na titulnej strane. Číslo objednávky: 18014AB.

zvab

Čepčeková, Elena (autorka):

Serenáda pre Martinu Elenu Cepcekovu, nemeckú réžiu Martin Schuster

viazaný. 157 s. Stav: dobrý - veľmi dobrý Jazyk: nemecký Hmotnosť v gramoch: 1000. Číslo položky: 25238.

zvab

Mader/Wengierek:

Brandenburg je taký krásny. [Fotografie: Martin Mader; Text: Martina Wengierek].

Sachbuchverlag Karin Mader (1999)., Grasberg:, 1999

tvrdý obal. 144 strán, s 2 kartami a približne 137 farebnými fotografiami, originálna lepenka, quarto (kópia s trochou dymového zápachu, ako pochádza z domácnosti fajčiara) Text v 3 jazykoch: nemčine, angličtine a francúzštine. // pozri závady, inak dobrý stav. Číslo objednávky: 32429-H1L.

martin

Lenhardt, Alžbeta.

Martina a Martiny. Príbeh s kriedovými obrázkami detí. S farebným ilustr.

Priečne 4 °. 38 S. OHLn. s farebným vekom ilustr. Sprievodné slovo prof. Hans Ess. Upravil Johannes Kunz. Jazyk: nemčina. Článok č .: 6957AB.

Schulte-Kellinghaus, Martin (prispievateľ) a Martina (prispievateľ) Wenk:

Vysnívaná destinácia Škótsko. Foto: Martin Schulte-Kellinghaus a Erich Spiegelhalter. Text: Martina Wenk

Tkanivo. 102 s .: Hlavne Ill., Kt .; 25 x 30 cm malé stopy po uložení na knihe, obsah dokonalý a neprečítaný H06724 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 950. Veľmi dobré. Č. Článok: 195453.

Hmotnosť gramoch

Roux, Michel:

Vajcia. S fotografiami Martina Brigdala. Preložené z angličtiny Martina Höppner.

Umschau, Neustadt/WeinstraЯe, 2007

8 °, kartón. 304 strán, obálka mierne vtieraná, veľmi čistá kópia. A14401 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 774. Dobré. Položka č .: 35574.

martin

Lenhardt, Elisabeth a Johannes Kunz:

Martin a Martina Príbeh s kriedovými obrázkami detí, ktorý vyrozprávala Elisabeth Lenhardt

Polovičné prádlo, zviazané. Toto je Martin, chlapec s ochrnutím detí. Ale už sa mu darí oveľa lepšie ako pred rokom. Pokrúti sa na barlách v byte, vrátane dlhého balkóna nad riekou. Cvičí a venuje sa gymnastike a hryzie si zuby. Martin sa chce znovu uzdraviť. Stav: veľmi dobrý Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1200. Číslo položky: 12200.

Mader, Martin, Martina Wengierek a Michael [bers.] Meadows:

Rügen [Fotografie: Martin Mader. Text: Martina Wengierek. Preložené: Anglicky: Michael Meadows. Franz.: Mireille Patel]

Grasberg: Literatúra faktu. Mader, 1990

S. 48 S veľmi dobrá kópia, ako nová, zasvätenie zvnútra Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 259. Číslo položky: 4517.

zvab

Werkkunst, 23. ročník 1961, číslo 2. Luise Martina Martin a jej kožené diela. S početnými ilustráciami.

Karlsruhe Landesgewerbeamt/G Braun Vlg, 1961

Okrt. (Veľký formát). Lex. 8 °. 48 S. Okrt. (Veľký formát) 12. číslo série „Kunsthandwerkliche Werkstдtten“. Dobre zachované. Jazyk: Nemčina 12. Číslo série „Kunsthandwerkliche Werkstдtten“. 0,450 gr. 0. Položka č .: 30199AB.

martina

Lenhardt, Alžbeta.

Martina a Martiny. Príbeh s kriedovými obrázkami detí. Upravil Johannes Kunz, sprievodné slovo Hans Ess.

tvrdý obal. 38 str. (22 x 32 cm v priemere) choré. OHkst. 1. vydanie.rohy mierne vtierané; Predné konce s miernymi stopami hnedej; inak dobrý stav. Vydanie: 1 Veľmi pekné, tmavo mleté ​​kriedové obrázky boli evidentne vyrobené pod dohľadom. Číslo objednávky: 24823.

martin

WITTKOPP LEGS, Martina:

O ľuďoch a katastrofách: Plettenberger Stadtgeschichte, zväzok 1 Upravili: Martina Wittkopp-bein a Martin Zimmer

Publikované: Mesto Plettenberg, 1993

24,5 cm * 18 cm. 342 strán, viazaný, použitá tvrdá väzba, veľmi dobrá, obálka mierne obrusovaná police 20 jazyk: nemčina hmotnosť v gramoch: 970. Číslo artiklu: 121192.

martin

Gorgas, Martina Rцmmelt, Bernd:

Fantasticky nádherné predhorie Álp na ceste za poznaním medzi Allgäu a Chiemgau/[autorka Martina Gorgas. Photogr. Bernd Römmelt Martin Siepman]

Publ. ADAC [Stuttgart Zurich Vienna] Mníchov, 2012

Pevná väzba str. 24 * 30. 224 strán, dobrý stav vzhľadom na jeho vek, 200723027 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1550. Dobré. Produkt č .: 226390.

Hmotnosť gramoch

Greiner, Karin (autor), Martin (autor) Kiem a Martina (fotograf) Weise:

Les je dobrý!: Znížte stres, posilnite pohodu a zdravie. Karin Greiner, Martin Kiem; nafotila Martina Weise

Aarau; Mníchov: AT Verlag, [2019]., 2019

Tvrdá väzba/kartónový obal. 264 strán: ilustrácie; 25 cm ako nové! S výnimkou materiálov na priamu recykláciu sa preprava uskutočňuje bez použitia plastov. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 972. Číslo výrobku: 18067.

martina

Lenhardt, Alžbeta:

Martina a Martiny. Príbeh s kriedovými obrázkami detí. Sprievodné slovo prof. Hans Ess. Upravil Johannes Kunz.

Winterthur, Komenský-Verlag, 1968

Kríž-4 °, bielizeň. 38 (1) S. Venovanie zámeru, inak veľmi dobrý stav. - Pre knihy, ktoré vážia viac ako jeden kilogram alebo sú väčšie ako 35 cm, sú náklady na prepravu v rámci Nemecka 6 eur. - Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 550. Číslo výrobku: 18972.

Hmotnosť gramoch

Mader, Martin a Martina Wengierekovci:

Brandenburg je taký krásny. Fotografie: Martin Mader. Text: Martina Wengierek. Preklady: angličtina Michael Meadows. Francúzsky: Mireille Patel.

Grasberg: Sachbuchverlag Karin Mader, 1999

144 strán s 2 viacfarebnými mapovými náčrtmi a približne 137 viacfarebnými fotografickými ilustráciami, niektoré z nich na celú stranu. 265 x 210 mm, biely, viacfarebný ilustrovaný originálny kartónový obal s chrbticou a titulom obalu. Veľkolepé objemy. Veľmi dobre zachovaná kópia - ako nová vo vnútri (vytvára neprečítaný dojem). ISBN 3921957915 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1050. Číslo položky: 44740.

zvab

WITTKOPP LEGS, Martina:

Z rodín a združení, kuriozít a peňazí: Plettenberger Stadtgeschichte, zväzok 2 Upravili: Martina Wittkopp-bein a Martin Zimmer

Vydal: City of Plettenberg, 1994

24,5 cm * 17,5 cm. 245 str., Zviazaná, použitá tvrdá väzba, veľmi dobrá, trochu potretá Polica 20 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 825. Číslo artiklu: 123095.

martina

Koch, Marcus a Michael Koch:

Sandman kuchárka. Ill. Marcus Koch; Frank Duffek. Červená Eva-Maria Hege; Martin Kintrup. Fotografovanie jedla Martina Görlach. Recepty a stravovanie Michael Koch.

Mníchov: Zabert Sandmann, 2010

8 °. 89 s; početné ilustrácie; 22 cm, dobrý až veľmi dobrý stav Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 423. 1. vydanie, EA,. Nuž. Článok č .: 281647.

Hmotnosť gramoch

Welser, Rudolf (ed.):

Špecializovaný slovník pre občianske právo. Upravil Dr. Martin Spitzer, Dr. Stefan Perner, Mag. Theresa Goriany, Mag. Florian Müller a Mag. Martina Rosenmayr.

XXII, 652 strán, 1 list okart. Dobrá kópia. Číslo objednávky: 82459.

martina

Hampton, Mack W .:

Keď sme stratili Martinu: jej smrť zmenila náš život. M. W. Hampton. [Dt. Albert Martin Steffe], tím ABC; 272: Kresťanstvo dnes

Witten: Bundes-Verlag, 1982

kart. 64 strán; 21 cm Kedysi boli tri. - Hrany mierne pošúchané/narazené, kryt zažltnutý, prvý hárok so škvrnou vpravo dole /// Umiestnenie Wimregal HAA-20976 ISBN 3813722724 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 100. 1. vydanie Článok č.: 160110.

martin

Sauer, Michel:

studiolo. Esej Martina Dobbe, text Owen Griffith, fotky Martin Schäpers. Publikácia pri príležitosti výstavy v Múzeu sochárstva Glaskasten Marl, 4.-8. Februára. Apríla 2018.

Düsseldorf. Vlastné vydanie, 2018

Vydanie: 190 výtlačkov (bežné vydanie). 23 x 16 cm. 112 nepaginovaného kartónu S. O. Bezchybná kópia. Nadpis podpísaný rukou ceruzou od Michela Sauera z roku 2018. Kompletný s plnými alebo obojstrannými farebnými obrázkami. Jazyk: nemčina. Číslo objednávky: 63881BB.

Hmotnosť gramoch

Lenhardt, Alžbeta.

Martina a Martiny. Príbeh s kriedovými obrázkami detí. Sprievodné slovo od Hansa Essa. Winterthur, Comenius-Vlg., 1968. Cross-fol. Ilustrované farebne. 38 s. Farebné Or.-Hlwd.

Ilustrácie k obrázkovej knihe sú dielom kolaborácie tretích študentov. Číslo produktu: 32559.