Rus a - ZVAB

  • Všetky spôsoby platby
  • Záloha (9 171)
  • Bankové zmenky (250)
  • Bar (5 869)
  • Inkaso (302)
  • PayPal (9 423)
  • Dobierka (558)
  • Peňažný poukaz (314)
  • Bankový prevod (9 902)
  • Faktúra (9 508)

  • Všetci predajcovia
  • a vyššie (14 970)
  • a vyššie (14 905)
  • a vyššie (14 638)
  • (11 836)

Jazyk nemčina

Rus a medveď

Braun & Schneider Verlag, Mníchov

Brožovaná väzba Brožovaná kniha Rus a medveď - formát 11 x 13 cm - farebný - gotický rukopis - obálka Sьtterlin - skladačka Leporello - bez počítania strán - ručná tlač a vydavateľstvo Braun & Schneider 1 München - bez dátumu, ale s vlastnoručným záznamom z roku 1930 Farebný obrázok a k nemu vždy štvorriadková báseň Podmienka: opálená, celkovo trochu zafarbená, rohy a hrany zvonka mierne narazené, text OK! Veľkosť: 11 x 13 cm. Uspokojivé. Číslo objednávky: 022782.

Jazyk nemčina

Rus a jej medveď.

Mníchov Braun a Schneider,

12 °, OKarton, 10 s. Leporello, obálka mierne opotrebovaná, Leporello oddelené od obálky voľne priložený, papier súvisiaci s vekom. hnedý Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 550. (Mьnchener Bilderbogen 1?);. Číslo objednávky: 529121.

Jazyk nemčina

Schwob, Kurt

Rus. a ďalšie Kurtove príbehy

Brožovaná kniha 1. vydania (pečiatka s menom vyrezaná zvnútra spredu, inak dobrá až veľmi dobrá.). 20 príbehov z Bergell a vnútorných hôr a roklín, od žien a mužov, medzi nádejou a rezignáciou. 132 s. P. 14,1 x 20,7 cm 0. veľmi dobrý stav. Článok č .: BN8252.

Jazyk nemčina

Oschlies, Vlk:

Vladimír Žirinovskij. Škaredá ruská a postkomunistická východná Európa.

Bцhlau Verlag, Cologne., 1995., 1995

20 x 14 cm. 171 strán. Mäkký obal. Pôvodná krabica; Knižničný znak na chrbtici. Predný a zadný kryt sú trochu zafarbené. Kópia knižnice s ьbl. Známky a záznamy z knižnice. S čiernobielymi ilustráciami v texte. Vo vnútri čistý, veľmi dobrý stav. MIG-33-03A Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 258. Dobré. Číslo objednávky: 34540.

Jazyk nemčina

Prázdninové výlety po Dunaji. Z Pasova do Giurgiu a Russe .

Viedeň, prvá dunajská parná spoločnosť,

8 °, zošité. Hlavne čiernobiele ilustrácie. Mapa. Reklamy. 64 strán. Výlety po Dunaji. Okolo 1933. Dobrý až stredný stav. Kryt narazil, bol mierne ošúchaný a mierne zafarbený, svorky mierne praskli. Výbuch horného kapitálu. Rez mierne opečený. Stránky sú v rohoch mierne pokrčené a miestami s malými okrajovými škvrnami. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 200. Číslo výrobku: 27992.

Jazyk nemčina Hmotnosť

Rôzne:

Prázdninové výlety po Dunaji z Paussau do Giurgiu a Russe .

Viedeň: Prvá dunajská parná spoločnosť

8 ° brožovaná väzba. Chrbtica a kryt sa vtierali/narážali do rohov a hrán, čiastočne mierne zafarbené. Mierne tmavý strih. Inak upravené - pevné a úplné. Kľúčové slová: geografia; Cestovanie; Dunaj; Doprava; 64 s., Ill., Nemčina 550g. Číslo objednávky: 1585340.

Jazyk nemčina

Prvá dunajská parná spoločnosť

Prázdninové výlety po Dunaji z Pasova do Giurgiu a Russe

ilustr. Originálna brožúra, obálka trochu zafarbená a mierne obrusovaná, na titulnej strane malá pečiatka majiteľa, niekoľko listov mierne zafarbených vodou, inak dobrý stav, 64, (2) s., V 22,5 x 13 cm, celé vyobrazené, 150 g Položka č .: 65722.

Hmotnosť gramoch

Gorky, Maxim:

Lénine et le paysan russe [Lenin a ruský roľník].

Paris., Editions du Sagittaire chez Simon Kra, 1924

186 s. 8 °, OCTn. (=? Les documents bleus?, Č. 21). Onziйme йdition/jedenáste vydanie. Traduit du russe avec l? Autorisation de l? Auteur par Michel Dumesnil de Gramont. Hnedá obálka. Nerovnomerný rez. Poznámka o vlastníctve atramentom, ktorú uskutočnil socialistický právnik J [ohan] Valkhoff, Paríž, apríl 1925). 600 g. Číslo položky: BER62327.

Jazyk nemčina Hmotnosť

Rus a medveď “- Lothar Meggendorfer Münchener Bilderbogen č. 797

Mníchov, Braun & Schneider, 1880

originálny obrázkový list v Mníchove - rozmer listu: cca 32 x 41 cm - mierne morený, bez trhania zadného okraja, inak v dobrom stave Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1500. Číslo výrobku: 108390.

Jazyk nemčina Hmotnosť

Pohľadnica umelca Otec lží a jeho najvernejší synovia, Rus, Francúz

Poštovo použitá 1914, stopa po pečiatke, inak dobrý stav. dobrý stav. Č. Článok: 2413762.

Jazyk nemčina Hmotnosť

Pohľadnica Carte Postale 73599321 Russe Rousse Pyce Pamätník slobody a Štátne divadlo Russe Rousse P

Pamätník slobody a Štátne divadlo poštou nezaslané po roku 1965. Číslo objednávky: 73599321.

zvab

Frankenberg, Mika (autor):

Žena chrobáka: Roman; [chrobáky, Rus, láska a ja]. Mika Frankenberg/dtv; 24698: Prémiové

Mníchov: Nemecké brožované vydavateľstvo, 2009

kart. 333 strán; 21 cm v dobrom stave 3910 ISBN 9783423246989 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 419. Orig.-Ausg. Nuž. Číslo produktu: 2250394.

zvab

KUSTSCHEWSKIJ, Ivan.

Nikolaj Negorew alebo Šťastný Rus. Román. Preklad z ruštiny a doslov Ericha Müller-Kampa

Trieda-8 °. 538 strán. Umelá koža so zadným titulom v zlatej farbe a krycou slepou razbou. Illustr. Obálka. Uvedené náklady na dopravu sa vzťahujú na knihy do 1 000 gramov, knihy nad 1 000 gramov do Nemecka stoja 4,50 EUR. Veľmi dobrá kópia. Jazyk: nemčina. Článok č .: 19040AB.

Hmotnosť gramoch

Meggendorfer, Lothar (1847-1925):

Der Russe und der Bär "originálny, farebný drevoryt (42x33cm); list číslo 797 mníchovského obrázkového listu; okolo roku 1885

[List so záhybom v strede a prstami zafarbený na okrajoch.]. Položka č.: 2007.

zvab

Kustschewskij, Ivan

Nikolaj Negorew alebo Šťastný Rus. Román. Preklad z ruštiny a doslov Ericha Müller-Kampa.

Koža. Kl.-oktáva. Knižnica Manesse svetovej literatúry. 538 s. Koža s brúseným zlatom na hlave. veľmi dobrá kópia. 500 gramov. Číslo položky: 60108.

zvab

Meggendorfer, Lothar (1847-1925):

Rus a medveď. “- Russe Bär Honig Ruský medvedí med Bärenjagd Jagd Münchener Bilderbogen č. 797

München, Braun & Schneider cca 1880., 1880

Originálny obrázkový list v Mníchove od roku 1880. - Veľkosť listu: približne 44 x 35 cm - v dobrom stave. || Toto je originál! - Žiadna dotlač! - Žiadna kópia! - Toto je originál! Žiadna kópia! - Žiadna dotlač! Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1500. Číslo výrobku: 182258.

Jazyk nemčina

rôznych autorov

Klasické lietadlo. Časopis pre históriu letectva, klasické automobily a výrobu modelov. Vydanie 3/2008. MiG3: Rus s Ami-Hertom

Airplane Classic, Mníchov 2008, 2008

Časopis 82 strán, brožovaná väzba, v dobrom stave. Položka č .: 42191.

Jazyk nemčina Hmotnosť

Markos, S.

Perfektný Rus. Pokyny na správne čítanie, písanie a hovorenie po rusky do 14 dní. Druhé vydanie.

Berlin., Berliner Verlags-Anstalt., 1885. 14 x 10 cms, 132 s., Latinský a cyrilský typ, zelené plátno. Fajn. KĽÚČOVÉ SLOVÁ: Rusko. Číslo objednávky: 9326.

Jazyk nemčina

Pernowski, Ivan

Skutočný malý Rus. Pokyny na správne čítanie, písanie a hovorenie v ruskom jazyku do 8 dní bez učiteľa.

221 strán, 1 list, červená lepenka, 12 ° (12 x 9,5 cm). Kryt bol ošúchaný, mierne pokrčený, rohy a hrany narazené. Vnútorná poznámka majiteľa starou rukou na titulnej strane, papier mierne hnedý. - veľmi zriedkavé- (hmotnosť 150 gramov) (dostupný obrázok // dostupný webový obrázok) ((umiestnenie úložiska Richey-klein). Číslo položky: 9979.

Jazyk nemčina

Werblunski, S. L.:

Malá ruština alebo umenie naučiť sa čítať, písať a hovoriť ruským jazykom v krátkom čase

Berlin, Friedberg & Mode, nedatované, okolo 1900., 1900

204 s., Malý obal zo súkromnej lepenky, ručne písaný titul, vekom stmavený, poznámka majiteľa, inak vo vnútri čistý a v dobrom stave, veľmi vzácne, dobrý zberateľský predmet, obratom vám zašleme s priloženou faktúrou DPH. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 200. Číslo výrobku: 42280.

Jazyk nemčina

S. L. Werblunski

Malá ruština alebo umenie naučiť sa čítať, písať a hovoriť ruským jazykom v krátkom čase.

Názov: „Obsahuje krátke osnovy gramatických, ruských a nemeckých konverzácií, ktoré sa vyskytujú v každodennom živote, v podnikaní, na cestách, v spoločnosti atď., S nepretržitou indikáciou výslovnosti ruštiny. Pomocná kniha pre cestujúcich. "Bez ročníka, asi 1900. Dizajnovaný obal pokrytý lepenkou, ľanová chrbtica so zlatom vyrazeným titulom, veľmi elegantný napriek minimálnym známkam opotrebenia. Knižný rez mramorovaný všade naokolo. Reklama vydavateľa na prednom a zadnom papieri. VI, 204 strán s niekoľkými vzácnymi doplnkami ceruziek. Celkovo v dobrom stave. +++ 10,2 x 14,8 cm, 0,2 kg. +++ Kľúčové slová: Učebnica lingvistiky, jazykový sprievodca, slavistika, ruština Hmotnosť v gramoch: 200 Druhé vydanie poloplátne, čisté 0. Položka č .: 025884.