Tannenberg od ericha - ZVAB
- Všetky druhy výrobkov
- Knihy (27)
- Časopisy a periodiká
- komiks
- ročníky
- Umenie, grafika a plagáty
- Fotografie
- karty
- Rukopisy &
Starožitnosti z papiera
- Všetky spôsoby platby
- Záloha (20)
- Bankové zmenky (1)
- Bar (17)
- Inkaso (2)
- PayPal (21)
- Dobierka (4)
- Peňažný poukaz (1)
- Bankový prevod (22)
- Faktúra (24)
- Všetci predajcovia
- a vyššie
- a vyššie
- a vyššie
- (25)

Erich Ludendorff
Tannenberg
Brožovaná väzba Nový tovar - august 1914: Východné Prusko je po nemeckom vyhlásení vojny obklopené ruskými jednotkami. Situácia sa zdá byť beznádejná. Nemecký cisár ale dáva pokyn Paulovi von Hindenburgovi a ambicióznemu Erichovi Ludendorffovi, aby provinciu zachránili. Pod novým vedením bol bod obratu úspešný a „bitka pri Tannenbergu“ sa zapísala do nemeckej histórie. Zatiaľ čo Hindenburg oslavuje tlač a ľudia, Ludendorffov strategický vplyv zostáva takmer nespomenutý. V tomto podrobnom popise víťazného pochodu sa veľmi kontroverzný generál ujíma slova sám a ponúka svoj pohľad na jednu z najdôležitejších bitiek prvej svetovej vojny. “Nie každá bitka je vojnovým míľnikom a je skutočne formujúca históriu. Je to však bitka pri Tannenbergu. ““ (Erich Ludendorff) 88 s. Nemčina. Nový. Číslo položky: 9783958011588.

Ludendorff, Erich:
Tannenberg. K 20. výročiu bitky.
Mníchov, Ludendorffs Verlag, 1934
45 s., 8 °, OKart. Papier trochu hnedý, inak dokonalý, neporušený so sponkami, bez voľných alebo chýbajúcich strán. Číslo položky: 61958.

Ludendorff, Erich:
Tannenberg. Historická pravda o bitke
Remscheid: Deutscher Military Verlag, 1988
kart. 21 cm; Brožovaná kniha, 143 strán. Veľmi dobrý stav. hw390 ISBN: 3927036035. Položka č .: 69081.

Ludendorff, Erich:
Tannenberg. Historická pravda o bitke
Remscheid: Deutscher Military Verlag, 1988
kart. 21 cm; Brožovaná kniha, 143 strán. Veľmi dobrý stav. hw389 ISBN: 3927036035. Číslo artiklu: 69310.

Ludendorff, Erich:
Tannenberg. Historická pravda o bitke
Remscheid: Deutscher Military Verlag, 1988
kart. 21 cm; Brožovaná kniha, 143 strán. Veľmi dobrý stav. hw389 ISBN: 3927036035. Položka č .: 69311.

Ludendorff, Erich:
Tannenberg. Historická pravda o bitke
Remscheid: Deutscher Military Verlag, 1988
kart. 21 cm; Brožovaná kniha, 143 strán. Dobrá kópia. pw558 ISBN: 3927036035. Položka č .: 70664.
Erich Ludendorff
Tannenberg: Historická pravda o bitke

Ludendorff, Erich:
Tannenberg. Historická pravda o bitke.
Remscheid, nemecký vojenský verlag, 1988
8 °, 144 strán, s názvom okart. - Obal mierne morený, inak dobrý stav - 1988. ZH366 ISBN: 3927036035 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 200. Číslo artiklu: 161394.

Ludendorff, Erich:
Tannenberg „K 20. výročiu bitky
Mníchov, Ludendorffs Verlag G.m.b.H., 1914
8 °, brožovaná väzba. 45 strán v dobrom stave s mierne silnejšie zhnednutým obalom na okrajoch. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 84. Prijateľné. Položka č.: 28799.

Ludendorff, Erich .
Tannenberg. Historická pravda o bitke.
Mníchov, Ludendorffs Verlag, 1939
141 (3) strán (1) Batt. Reklama vydavateľa ERinband sa otrela a narazila na okraje, predné konce líšili, podpísali a datovali na prednej strane Mathilde Ludendorff (30. 7. 1939). Mathilde Friederike Karoline Ludendorff (narodená 4. októbra 1877 vo Wiesbadene - + 12. mája 1966 v Tutzing; rodená Mathilde SpieЯ, vydatá a ovdovená Kemnitzovou, vydatá a rozvedená), bola nemecká učiteľka, lekárka a spisovateľka. Druhá manželka Ericha Ludendorffa bola známou predstaviteľkou národného hnutia a presvedčeným antisemitom. Založila národné hnutie „Nemecké vedomosti o Bohu“ a spolu so svojím manželom publikovala sprisahanecky orientované spisy, ktoré presadzovali politickú aktivitu „nadnárodných mocností“ judaizmu, jezuitov a slobodomurárov, ktorú nazvala a chápala. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 650 8 °, pevná väzba, originálny poťah z bieleho plátna. 1. vydanie. Veľmi dobre. Číslo produktu: 23044.

LUDENDORFF, Erich:
Tannenberg. K 20. výročiu bitky.
München, Ludendorff, 1935 (približne)., 1935
8 °, OBrosch. S niekoľkými náčrtmi máp. 45 s. Pekná kópia. Jazyk: Nemčina Hmotnosť v gramoch: 0. 1. vydanie. Číslo artiklu: 158651.

Ludendorff, Erich
Tannenberg. K 20. výročiu bitky.
Mníchov, Ludendorffs Verlag, [], 1934
Gr. 8 °, 45 str., Karty, chôdza atď. na okrajoch zhnednutý a pokrčený. Prvá edícia. 600 gr. Kľúčové slová: Militaria-WKIGeschichte - 1900 - 45. Číslo položky: 83808.

Wenninger, Erich:
Bitka pri Tannenbergu, druhá séria publikácií, číslo 1, 2 a 3,
Vydavateľstvo Ludendorff v Mníchove, 1935
Brožovaná väzba 64 s. Fraktura, obálka mierne vtieraná, tmavý rez a niekoľko stránok trochu líškovaných, meno a. Titulná strana, niektoré stránky nižšie sa pokrčili Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 450. Dobré. Číslo objednávky: 255965.

Ludendorff, generál Erich .,
Tannenberg. Historická pravda o bitke.
Nemecký vojenský verlag, 1988
143 s., Október, mierne stopy po skladovaní. 35 Jazyk: nemčina. Číslo objednávky: 279766.

Ludendorff, generál Erich:
Tannenberg - historická pravda o bitke -
Remscheid, Deutscher Military-Verlag, 1988
Brožúrkový náčrt mapy - 143 strán, význam bitky, povinnosť písať, 5 bitevných skíc, atď. (V dobrom stave) Jazyk Gs: nemčina Hmotnosť v gramoch: 280. Dotlač. Položka č.: 23357.

Erich, Ludendorff generál:
Tannenberg. Historická pravda o bitke.
Mníchov/Ludendorffs Verlag GmbH, 1939
Vydanie v pevnej väzbe. 143 strán v starom nemeckom písme. Takmer žiadne stopy po skladovaní. Celkovo podľa veku veľmi dobrá a veľmi čistá kópia. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 505. Číslo výrobku: 20776.

Eggelin, Erich (ed.):
Smrť Tannenberga; v: zväzok 3, vydanie 3; Mladá nemecká mládež
Nemecká tlačová spoločnosť, 1931
Notebook. Str. 33-47; Ill. Kryt je trochu znečistený prachom; Na stranách sú mierne stopy vody; stav je inak čistý a dobrý na svoj vek. Staronemecké písmo. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 20. Dobré. Číslo objednávky: 1355747.

VOLKMANN, ERICH O.:
Nesmrteľná krajina. Fronty svetovej vojny. Z Tannenbergu do Helsingfors. Obrázkové dielo, ktoré vydal Erich Otto Volkmann.
Leipzig, Bibliographisches Institut AG, 1934
14 strán textu, 101 ilustrácií na 48 umeleckých tlačových doskách, 2 viacfarebné karty. Zachovaná kópia. Mierne líška kvôli veku. Táto ilustrovaná kniha zo zbierky „Nesmrteľná krajina“ zobrazuje fronty od Tannenbergu po Helsingfors. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 900 OPpbd. s nalepeným ilustr. Protiprachová bunda, trieda 4to. Číslo objednávky: 37170.

Schiller, Christine a Erich Tannenberg:
Zdravá kuchyňa: veľká kuchárska kniha s diétami, receptami na chudnutie a kalóriovými hodinami. autormi Christine Schiller a Dr. Erich Tannenberg
Bensheim: Verlag Heinrich Kapp,
4 °, tvrdá väzba. 559 strán: ilustrácie; 26 cm kniha v dobrom stave so známkami používania, obálka mierne poškodená, stránky mierne zhnednuté kvôli veku a papieru, venovanie v prednom papieri 8527 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1270. 4. vydanie 41.-80. Tisíc dobrých. Číslo objednávky: 3516532.

Volkmann, Erich Otto:
Nesmrteľná krajina. Fronty svetovej vojny. Obrazové dielo v 2 zväzkoch KOMPLETNÉ! (Zväzok I, Od Tannenbergu po Helsingfors, Poľsko, Rumunsko, Od Karpát po Kaukaz, Srbsko-macedónsky front, Taliansky front, Orient./Zväzok II, Flámsko, Arras - Somme - St. Quentin, Front Aisne-Champagne., Bojová oblasť Verdun, Vojna Vosges, Vojna v kolóniách, Vojna na mori.).
Lipsko, Bibliografický ústav, 1935
2 zväzky! 4 °, každý zväzok približne 500 strán s nespočetnými ilustráciami a skladacími kartičkami s názvom oleínové zväzky so zlatou pečiatkou - obálky ab. A najlepšie. Inak dobrý stav - 1935. a27413 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 3700. Číslo artiklu: 14215.