Časopis Werther - ZVAB

  • Všetky druhy výrobkov
  • Knihy (58)
  • Časopisy a periodiká
  • komiks
  • ročníky
  • Umenie, grafika a plagáty
  • Fotografie (1)
  • karty
  • Rukopisy &
    Starožitnosti z papiera (3)

  • Všetky
  • Nový
  • Antikvariát/použitý

  • Všetky spôsoby platby
  • Záloha (47)
  • šek
  • Bar (43)
  • Inkaso
  • PayPal (43)
  • Dobierka (2)
  • Peňažný poukaz (2)
  • Bankový prevod (49)
  • Faktúra (55)

  • Všetci predajcovia
  • a vyššie
  • a viac (61)
  • a viac (61)
  • (32)

werther

Werther, Lucie

Journal d'une Française en Arabie Saoudite

Dostatočné/prijateľné: Kópia s úplným textom a so všetkými obrázkami alebo mapami. Môže chýbať polovičný názov alebo hlavička. Kryt alebo ochranný obal môžu vykazovať silné známky používania./Opisuje knihu alebo prebal, ktorý má úplné strany s textom (vrátane tých s mapami alebo tabuľkami), ale môžu mu chýbať predlohy, pol titul a pod. (Čo je potrebné poznamenať). Môžu sa tiež nosiť viazanie, ochranný plášť (ak existujú) atď. Číslo objednávky: M02259202837-B.

werther

Werther, Lucie

Journal d'une Française en Arabie Saoudite

Uspokojivé/dobré: Kniha alebo ochranný obal v priemernom stave so stopami používania, ale úplné strany./Opisuje priemernú knihu NOSENÁ alebo prebal, na ktorej sú všetky stránky. Číslo objednávky: M02259202837-G.

werther

Otto Linne Erdmann, Gustav Werther

Časopis praktickej chémie. Narodený v roku 1869, tretí diel - 108. diel. E. Barfoed: na olovnaté soli kyseliny mravčej; R. Schneider: o nových sírových soliach; atď.

Johann Ambrosius Barth, 1869

Informácie o stave podľa veku. Okamžitá preprava z Nemecka. Hmotnosť položky je maximálne 1 000 g. Hnedá kópia. 532 strán. Chrbtica knihy je poškodená a čiastočne chýba. Voľný kryt. Súkromná väzba so známkami používania a zmenenou farbou. Koncový papier opečiatkovaný. Fér. Číslo položky: 5219146 wi.

časopis

Otto Linne Erdmann/Werther, Gustav (redaktor):

Časopis praktickej chémie. Zväzok 104 (= Časopis pre praktickú chémiu založený Ottom Linne Erdmannom, rok 1868, zväzok 2)

Johann Ambrosius Barth. Lipsko. 1868., 1868

Oln., 8 °, (XI) 508 str., Stav dobrý-veľmi dobrý, vyrazené na muchomere (kópia z knižnice). Číslo objednávky: 28211.

werther

Erdmann, Otto Linnй a Gustav Walter (Eds.)

Časopis pre praktickú chémiu.: Otto Linné Erdmann a Gustav Werther .

Zv. 99. 6 Textholzschn., XI, 530 s. Ľw. So starým RSch. Rok 1866. 3. Zväzok obsahuje okrem iného: Schönbein, Christian Friedrich: O správaní kvapalných uhľovodíkov a tukov k bezvodému uhlíku. S. 11-19 (EA. Poggendorff III, 1205). - Následné informácie o obsahu 0+ jantáru a niektorých ďalších živíc. S. 19-21. - Bolley, P .: O znalostiach šialenejších pigmentov. 305-324. (Poggendorff III, 154). - O komparatívnej zmydelniteľnosti tuhých a tekutých glyceridov (palmitín, stearín a oleín). - rozbor vína. Poznámka o chloromagnezii ako bielidle. - O absorpcii kyslíka v zliatinách cínu a olova. - Žlté kryštalické farbivo. S. 325-332. - Erdmann, O. E.: Tvorba anilínových farieb z bielkovinových telies (vrátane toho, ako potraviny sčervenajú). Str. 385-407. - Oudemans, A. C.: Chemické vyšetrovanie niektorých východoindických druhov tukov. 407-421 (Poggendorff III, 994). - S registrom troch zväzkov roka. - O. L. Erdmann (1804-69) učil chémiu na univerzite v Lipsku, G. Werther (1815-69) v Königsbergu. - Viac. S. silné, inak miestami hnedé škvrny. Číslo produktu: 26301AB.

časopis

Linne Erdmann, Otto a Werther, Gustav (redaktori):

Journal for Practical Chemistry, zväzok 96 (= Journal for Practical Chemistry, redakcia Otto Linne Erdmann a Gustav Werther, narodení v roku 1865/zväzok 3)

Johann Ambrosius Barth. Lipsko. 1865., 1865

Oln., 8 °, (VII) 518 S., s kamennou tlačiarenskou doskou. Dobrý stav, jednostranný okraj s malými škvrnami, vyrazené na prednom papieri (kópia z knižnice). Číslo objednávky: 28243.

Linne Erdmann

Linne Erdmann, Otto a Werther, Gustav (redaktor):

Časopis Praktická chémia. Zväzok 90. ​​(= Časopis praktickej chémie, redakcia: Otto Linne Erdmann a Gustav Werther. Rok 1863/zväzok 3).

Johann Ambrosius Barth. Lipsko. 1863., 1863

Oln., 8 °, (VII) 520 str., Podmienka 2 - 3, obálka trochu zafarbená, inak dobre. vyrazené na prednom papieri (kópia z knižnice). Číslo objednávky: 28249.

Ambrosius Barth

Linne Erdmann, Otto a Werther, Gustav (redaktor):

Journal for Practical Chemistry, zväzok 75 (= Journal for Practical Chemistry, redakcia Otto Linne Erdmann a Gustav Werther. Rok 1858/zväzok 3).

Johann Ambrosius Barth. Lipsko. 1858, 1858

Oln., 8 °, (VII) 526 s., Dobrý stav, vyrazené na prednom papieri (kópia z knižnice). Číslo objednávky: 28253.

časopis

Linne Erdmann, Otto a Werther, Gustav (redaktor):

Časopis pre praktickú chémiu. Zväzok 88. (= Časopis pre praktickú chémiu vydaný Ottom Linne Erdmannom a Gustavom Wertherom. Rok 1863/zväzok 1).

Johann Ambrosius Barth. Lipsko. 1863., 1863

Oln., 8 °, (VII) 508 s., Dobrý stav, vyrazené na prednom papieri (kópia z knižnice). Číslo objednávky: 28252.

Linne Erdmann

VESTNÍK PRE PRAKTICKÚ CHÉMU. Upravené používateľom Otto Linné Erdmann a Gustav Werther .

Zväzok 77 (1859) - zväzok 97 (1865); 99; Zväzok 101-104; Zväzok 107 (1869); Zv. 110 (1870) (= nová séria zv. 2); N.F. zv. 14; N.F., zväzok 16-39 (1889); 159. Zväzok N.F. Zväzok 51 (1859) - 68 (1903); N.F. zv. 75-90 (1914); N.F. zv. 92-94; 101 N. 106 (1923) = zväzok 214 d. Séria celkom. Celkom 106 obj. 8 °. HLdr. d. Zlatá pečiatka. Zadná sýkorka Okrem toho jednotlivé čísla: N.F., zväzok 112 (1926): čísla 1-12; N. F. Zväzok 113: Čísla 1-12; N.F. Zväzok 114: Čísla 9-12; N.F. zv. 115 (1927): čísla 1-12; N.F. zv. 116: čísla 1-12; N. F. Vol. 117: Issues 1-12. Hmotnosť v gramoch: 200000. Číslo výrobku: 0127-00.

zvab

Dingler Emil Maximilián Dr. (Hgb)

Polytechnický časopis. 148. zväzok.

Cotta, Stuttgart, Augsburg, 1858

Viazaný. Originálne poťahy so zlatým reliéfnym nápisom na zadnej strane, 15x22. S 468 s niekoľkými ilustráciami na zložených doskách. Dobrý stav. Obsah (výňatky): 1. Prof. G. Decher: O podstate tepla. 2. prof. F. Reuleaux: Zahnexcentricum, nový mechanizmus pohybu. 3. William Clay: On the Fabrication of Puddle Steel. 4. G.E. Habich: Nové skutočnosti týkajúce sa hodnoty ciroku Saccharatum ako továrne na cukor. 5. N. H. Schilling: Zlá plynového osvetlenia a ich eliminácia. Číslo objednávky: 22252.

zvab

Chemistry, journal for praktický - Erdmann, Otto Linné/Gustav Werther (eds.) - W. Lasch/H. Rose/J.J. Pohl/Heintz (autori):

Časopis praktickej chémie. Zväzok 63, číslo 6, 1854. Z obsahu: W. Lasch - minerálne pramene pri Freienwalde na Odre/H. ruža - krištáľová voda v niektorých druhotných soliach/meteorický kameň/J.J. Pohl - Chovanie medi proti kyseline sírovej, oxidu meďnatému a zásadám/Heintz - O Aethale/O teórii vody, éteru a kyselín a Kolbeho chem. Vzorce/kyselina jodopyromová/kyselina benzámová/znalosti o leucíne/Noizen: J. J. Pohl - rozpoznanie jódového škrobu v berlínskej modrej.

Lipsko, Verlag Johann Ambrosius Barth 1854., 1854

Mäkký obal. 8 °. 22,3 x 14,3 cm. Šedozelená originálna brožúra s prešívaním nití. Stránky 321 - 384. Stránky nie sú rozrezané, na okrajoch mierne zhnednuté. Dobrá kópia. K01907-314691. Číslo produktu: 314691.

werther

Boussingault a Otto Linne [Eds.] Erdmann:

O druhoch hnojív a ich relatívnej hodnote v: VESTNÍK PRE PRAKTISCHE CHEMIE. 29. diel.

Lipsko, Johann Ambrosius Barth., 1843

8 °, pevná väzba/kartónový obal. 496 S. Celý zväzok je v ponuke. Jeden príspevok bol vybraný tak, aby odrážal škálu tém, ktorých sa publikácia týka. Masívna knižničná väzba, preto veľmi dobrý stav, iba pečiatka vo vnútri - veľmi ozdobný objem. Máme rozsiahly zoznam vedeckých periodík z celého 19. storočia. Zqx ----- EX! Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 500. Číslo výrobku: 207847.