Diéta pre krvné skupiny Anity Hessmannovej - ZVAB
- Všetky druhy výrobkov
- Knihy (21)
- Časopisy a periodiká
- komiks
- ročníky
- Umenie, grafika a plagáty
- Fotografie
- karty
- Rukopisy &
Starožitnosti z papiera
- Všetky
- Nový
- Antikvariát/použitý
- Prvé vydanie (2)
- Podpísané
- Protiprachová bunda
- Foto ponuky (10)
- Všetky spôsoby platby
- Záloha (14)
- šek
- Bar (7)
- Inkaso
- PayPal (15)
- Platba na dobierku
- Peňažný príkaz
- Bankový prevod (14)
- Faktúra (15)
- Všetci predajcovia
- a vyššie
- a vyššie
- a vyššie (20)
- (16)

Anita, Hessmann -Kosaris:
Diéta pre krvné skupiny
Brožovaná väzba 140 strán Preprava v rámci Nemecka, v závislosti od veľkosti/hmotnosti, ako veľkého listu, kníh a tovaru poštou alebo DHL. Faktúry s IČ DPH sú súčasťou každej dodávky. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 160. Dobré. Článok č .: 720179.

Hessmann-Kosaris, Anita
Diéta pre krvné skupiny - prelomový výživový program pre vitalitu
Goldmann Verlag, miesto vydania: Mьnchen, 2000
Brožovaná väzba Viazanie: papeback. ISBN 3442162831 - brožovaná brožovaná kniha dobrý stav - rok vydania: 2000 - brožovaná kniha so 140 stranami. Register: 166. Stav knihy: dobrý. Číslo objednávky: 103937.

Hessmann-Kosaris, Anita
Diéta pre krvné skupiny. Priekopnícky program výživy pre vitalitu, pohodu a štíhlu líniu.
Mosaik bei Goldmann, Mníchov, 2000
Brožovaná väzba Jazyk nemčina, veľmi dobrý čistý stav, ako nový. Ako nový. Číslo produktu: 009584.

Hessmann-Kosaris, Anita
Diéta pre krvné skupiny. Priekopnícky program výživy pre vitalitu, pohodu a štíhlu líniu.
Mozaika v Goldmann, Mníchov, 2000
Brožovaná väzba Jazyk nemčina, veľmi dobrý čistý stav. 1. vydanie. Ako nový. Číslo objednávky: 037819.

Heßmann -Kosaris, Anita:
Diéta pre krvné skupiny
Brožovaná väzba 110 strán 8207 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 259. Veľmi dobré. Číslo objednávky: 15891.

Heßmann -Kosaris, Anita:
Diéta pre krvné skupiny
Brožovaná väzba 110 strán 92814M Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 259. Dobré. Číslo objednávky: 177260.

Anita Heßmann -Kosaris
Diéta pre krvné skupiny
Mosaik Mьnchen 1998/2000 Obr 111 str. Ilustr., Číslo artiklu: Kar35917.

Heßmann -Kosaris, Anita:
Diéta pre krvné skupiny (Sprievodca mozaikou - Sprievodca zdravím)
Brožovaná väzba 110 strán A2Q5R382 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 259. Veľmi dobré. Číslo objednávky: 299082.

Heßmann -Kosaris, Anita:
Diéta pre krvné skupiny (Sprievodca mozaikou - Sprievodca zdravím)
Brožovaná väzba 110 strán; 204107M Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 257. Veľmi dobré. Položka č .: 340043.

Kosaris-Hessmann, Anita
Diéta pre krvné skupiny: priekopnícky výživový program pre vitalitu, pohodu a štíhlu líniu
Dobrá kópia na čítanie. Mäkký obal. 111 s., S početnými ilustráciami. Nuž. Č. Článok: 043771.

Hessmann-Kosaris, Anita
Diéta pre krvné skupiny - priekopnícky výživový program pre vitalitu, pohodu a štíhlu líniu
Mosaik Verlag, miesto vydania: Mьnchen, 1998
Brožovaná väzba Brožovaná obálka. ISBN 3576112162 - brožovaná brožovaná kniha dobrý stav - rok vydania: 1998 - brožovaná kniha s ilustráciami a 110 strán. Register: 166. Stav knihy: dobrý. Číslo objednávky: 125239.

Heßmann -Kosaris, Anita:
Diéta pre krvné skupiny. Priekopnícky program výživy pre vitalitu, pohodu a štíhlu líniu.
Mníchov, Mosaik Verlag., 2000
21 cm, 111 strán, s početnými ilustráciami, brožovaná väzba. nepatrné známky opotrebenia, dobrý až veľmi dobrý stav. Jazyk: nemčina. Článok č .: 7263AB.

Hessmann-Kosaris, Anita
Diéta pre krvné skupiny Prelomový výživový program pre vitalitu, pohodu a štíhlu líniu.
Mosaik-Verlag, Mníchov, 1998
Brožovaná kniha, jazyk: nemčina, 111 strán, neprečítané, mierne stopy: „Čo má moja krvná skupina spoločné s výživou? Alebo možno s tým, ako sa môžem zbaviť svojich nadbytočných kilogramov raz a navždy? Prečo by na mojej krvnej skupine malo vôbec záležať? hrať?" - Väčšina ľudí, ktorí chcú schudnúť, reaguje týmto alebo podobným spôsobom a po prvýkrát počuje, že existuje spojenie medzi krvnou skupinou a nevzhľadným lalokom. Článok č .: 2457.

Heßmann -Kosaris, Anita:
Diéta pre krvné skupiny predstavuje priekopnícky výživový program pre vitalitu, pohodu a štíhlu líniu
Mäkká kartička. 16 * 21 cm. 111 strán, súvisiace s vekom, veľmi dobrý stav 200413418 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 250. Dobré. Číslo objednávky: 104068.

Heßmann -Kosaris, Anita:
Diéta pre krvné skupiny: Prelomový program výživy pre vitalitu, pohodu a štíhlu postavu - aktualizované vydanie
Brožovaná väzba 288 strán 10253M Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 259. Prijateľné. Číslo objednávky: 93228.

Hessmann-Kosaris, Anita
Krvná skupina Diéta,. Priekopnícky program výživy pre vitalitu, pohodu a štíhlu líniu. Aktualizované vydanie.
Škatuľka. 13x19 cm, 2009, 1. vydanie, 287 strán, s/Stav: Dobrý. Obálka bola ošúchaná, mierne znečistená a predná strana so záhybmi v rohoch knihy. Točte záhybmi na čítanie. Knižný blok minimálne znečistený. Perfektné vo vnútri. Iba s výživovým programom, ktorý je dokonale šitý na mieru vám, môžete vyhrať boj s nadbytočnými kilogramami a zostať zdravý a produktívny. Vedecké štúdie preukázali, že telo prijíma a spracováva jedlo odlišne v závislosti od krvnej skupiny. (Gek. Blurb). [Zdravie; Nutriciуn; Alimentaciуn]. - 10% de DESCUENTO en nuestro 33 aniversario a partir de hoy, lunes 23 y hasta el prуximo lunes 30 de noviembre! (vrátane všetkých indikácií) ŽIADNE TE LO PIERDAS! ZĽAVA 10% pri príležitosti nášho 33. výročia od pondelka 23. novembra do pondelka 30. novembra! (zahrnuté v citovanej cene) NEPREHLIADNITE! ZĽAVA 10% na oslavu 33 rokov La Librerna, Bonn, od pondelka 23. do pondelka 30. novembra! (zahrnuté v uvedenej cene) NESMIE chýbať! 280 gramov. Dobré. Č. Článok: 205670.

Hessmann-Kosaris, Anita
Diéta pre krvné skupiny: priekopnícky výživový program pre vitalitu, pohodu a štíhlu líniu/Anita Heßmann-Kosaris
Pevná väzba. Vydanie: revidované. Brožované vydanie Rozsah/formát: 139 strán: graf. Darst., 19 cm Poznámky: Licencia od spoločnosti Mosaik-Verlag, Mníchov. Typ väzby a pôvodná predajná cena: krabica: 12,90 DM, S 94,003-442-16283-1 krabica: 12,90 DM, 94,00 Predmet: Medicína, 40 upratovacích prác, varenie, hotel a Stravovací obchod Krvná skupina určuje, ako dobre alebo zle je telo absorbované a spracované jedlo. Anita HeЯmann-Kosaris rozdelila jedlo do tried špecifických pre krvné skupiny a do kategórií tolerancie, poskytuje jasné a kompetentné informácie o súvislosti medzi výživou a krvnou skupinou a ponúka veľa lahodných, príjemných receptov, vďaka ktorým budete fit a štíhli. Udržiavaná kópia, iba malé stopy po prečítaní Knihu si môžete objednať na faktúre. Nuž. Číslo objednávky: L00049212.

Heßmann -Kosaris, Anita:
Diéta pre krvné skupiny. S úvodom od autora. Priekopnícky program výživy pre vitalitu, pohodu a štíhlu líniu. - (= zdravotný sprievodca).
Mníchov: Mosaik Verlag, 1998