Pivná strava ako z bujaru - ZVAB
- Všetky druhy výrobkov
- Knihy (15)
- Časopisy a periodiká
- komiks
- ročníky
- Umenie, grafika a plagáty
- Fotografie
- karty
- Rukopisy &
Starožitnosti z papiera
- Prvá edícia
- Podpísané
- Protiprachová bunda
- Foto ponuky (4)
- Všetky spôsoby platby
- Záloha (8)
- šek
- Bar (2)
- Inkaso (1)
- PayPal (3)
- Platba na dobierku
- Peňažný príkaz
- Bankový prevod (5)
- Faktúra (12)
- Všetci predajcovia
- a vyššie
- a vyššie
- a vyššie
- (10)

Jens Bujar
Pivná diéta: Ako som vyhlásil vojnu svojim kilám s chmeľom a sladom
Ullstein Taschenbuchvlg. Marec 2012, 2012
Brožovaná väzba Nový tovar - pivo vás robí tučnými práve naopak: jačmenná šťava je jedným z najmenej kalorických dostupných nápojov; iba voda a káva (bez mlieka) sú menej účinné. Keď to zistil Jens Bujar, ktorý má 95 kíl, bol taký nadšený, že okamžite začal chudnúť - do piatich mesiacov schudol 10 kíl. V Pivnej strave Bujar vtipne a presvedčivo rozpráva, ako hladoval bez pitia. No teda: na zdravie ! 221 s. Nemčina. Nový. Číslo objednávky: 9783548374352.

J. Bujar
Pivná diéta - Ako som vyhlásil vojnu svojim kilám s chmeľom a sladom
Pivo vás robí tučným? Práve naopak: jačmenná šťava je jedným z nápojov s nízkym obsahom kalórií, ktoré existuje - iba voda a káva (bez mlieka) sú menej účinné. Keď to zistil Jens Bujar, vážiaci 98 kíl, bol taký nadšený, že okamžite začal chudnúť - do piatich mesiacov schudol 10 kíl. V diele „Die Bier-Diet“ Bujar vtipne a presvedčivo rozpráva, ako sa vyhladoval bez toho, aby sa napil. No teda: na zdravie ! 224 s., P. (Ullstein). Číslo produktu: 2665930.

Bujar, Jens; Bülow, Ulrike Von
Pivná diéta: Ako som vyhlásil vojnu svojim kilám s chmeľom a sladom
Ullstein Taschenbuchvlg., 2012
Dostatočné/prijateľné: Kópia s úplným textom a so všetkými obrázkami alebo mapami. Môže chýbať polovičný názov alebo hlavička. Kryt alebo ochranný obal môžu vykazovať silné známky používania./Opisuje knihu alebo prebal, ktorý má úplné strany s textom (vrátane tých s mapami alebo tabuľkami), ale môžu mu chýbať predlohy, pol titul a pod. (Čo je potrebné poznamenať). Môžu sa tiež nosiť viazanie, ochranný plášť (ak existujú) atď. Číslo objednávky: M03548374352-B.

Bujar, jens/Bülow, Ulrike von
Pivná diéta - Ako som vyhlásil vojnu svojim kilám s chmeľom a sladom
Berlín: Ullstein Taschenbuch Verlag 2012, 2012
Brožovaná kniha (TB). Brožovaná kniha (TB); 221 strán/- stav: použitý, veľmi dobrý stav; 9783548374352. Položka č .: 40477.

Bujar, Jens; Bülow, Ulrike Von
Pivná diéta: Ako som vyhlásil vojnu svojim kilám s chmeľom a sladom
Ullstein Taschenbuchvlg., 2012
Uspokojivé/dobré: Kniha alebo ochranný obal v priemernom stave so stopami používania, ale úplné strany./Opisuje priemernú knihu NOSENÁ alebo prebal, na ktorej sú všetky stránky. Číslo objednávky: M03548374352-G.

Bujar, Jens; Bülow, Ulrike Von
Pivná diéta: Ako som vyhlásil vojnu svojim kilám s chmeľom a sladom
Ullstein Taschenbuchvlg., 2012
Črevá/Veľmi dobré: Kniha alebo ochranný obal s niekoľkými známkami opotrebenia na obale, na ochrannom obale alebo na stranách./Opisuje knihu alebo prebal, ktorý vykazuje určité známky opotrebenia buď na väzbe, na prebale alebo na stránkach. Číslo objednávky: M03548374352-V.

Bujar, Jens a Ulrike von Bülow
Pivná diéta: Ako som vyhlásil vojnu svojim kilám s chmeľom a sladom
Berlín: Ullstein Taschenbuch Verlag 2012, 2012
Brožovaná kniha (TB). Brožovaná kniha (TB); 221 strán/- stav: použitý, veľmi dobrý stav; 9783548374352. Položka č .: 78779.

Bujar, Jens a Ulrike von Bülow
Pivná diéta: Ako som vyhlásil vojnu svojim kilám s chmeľom a sladom
Berlín: Ullstein Taschenbuch Verlag 2012, 2012
Brožovaná kniha (TB). Brožovaná kniha (TB); 221 strán/- stav: použitý, veľmi dobrý stav; 9783548374352. Položka č .: 93414.

Bujar, Jens a Ulrike von Bülow
Pivná diéta: ako som vyhlásil vojnu svojim kilám s chmeľom a sladom.
Berlín: Ullstein Taschenbuch Verlag 2012, 2012
Brožovaná kniha (TB). Brožovaná kniha (TB); 224 strán/- stav: použitý, veľmi dobrý stav; 9783548374352. Položka č .: 10270.