Sám v nemčine, prvé vydanie - ZVAB

  • Všetky druhy výrobkov
  • Knihy (514)
  • Časopisy a periodiká (5)
  • komiks
  • ročníky
  • Umenie, grafika a plagáty
  • Fotografie
  • karty
  • Rukopisy &
    Starožitnosti z papiera

  • Všetky
  • Nový
  • Antikvariát/použitý

  • Všetky spôsoby platby
  • Platba vopred (488)
  • Bankové zmenky (5)
  • Bar (143)
  • Inkaso (6)
  • PayPal (473)
  • Dobierka (14)
  • Peňažný poukaz (5)
  • Bankový prevod (210)
  • Faktúra (288)

  • Všetci predajcovia
  • a vyššie (518)
  • a vyššie (518)
  • a vyššie (518)
  • (280)

nemčine

Sama medzi utečencami

Brožovaná väzba 234 strán Veľmi dobrý stav (ako nový) 2. Brožovaná kniha Jazyk: Nemčina Hmotnosť v gramoch: 350. 1. Vyd. Číslo objednávky: 104733.

prvé

Sama medzi utečencami

Brožovaná väzba 234 strán Veľmi dobrý stav (ako nový) 1. Šírka viazania do 17 cm Jazyk: Nemčina Hmotnosť v gramoch: 350. 1. Vydanie Dobré. Číslo objednávky: 104731.

prvé

Kruttschnitt, Christine:

Zvláštne! Osamelý medzi Američanmi.

OKart. (Brožovaná väzba); 191 s. S početnými ilustráciami; 21 cm; Veľmi dobrý stav./ležiak 0168 ISBN: 9783832195106 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 320. 1. vydanie. Veľmi dobré. Číslo objednávky: 102411.

nemčine

Raumer, Alexandra:

18 Sám medzi dievčatami: fibrilácia

Lepenková páska. 149 strán s fóliou laminovanou z knižnice kópia s obvyklými pečiatkami/podpismi, okraje mierne narazené, silné hnednutie súvisiace s papierom /// Umiestnenie Wimregal HAA-58399 ISBN 3802534395 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 247. 1. vydanie. Č. Článok: 189092.

vydanie

Kruttschnitt, Christine (autorka) a Isabel (ilustrátorka) Klett:

Zvláštne!: sám medzi Američanmi. Christine Kruttschnitt

kart. 191 s.: Ill .; 21 cm kryt mierne rozotretý. 004 Jazyk: nemčina Váha v gramoch: 270. 1. vydanie. Veľmi dobré. Článok č .: 12200.

prvé

Nebe, Volkmar:

Sama medzi matkami na ihrisku. Román. - (= rororo 24404)

Reinbek pri Hamburgu, Rowohlt-Taschenbuch-Verlag, 2007

244 (12) strán. Veľmi dobrý stav. Čerstvá kópia. Aké neprečítané. Torben je moderný človek. Napriek tomu mu stačia tri roky osamote medzi hamburskými matkami. Teraz je pre zmenu na rade jeho manželka, ktorá má vychovávať deti. Potom však Jette dostane pracovnú ponuku svojho života. V Berlíne. Torben by mal obmedziť svoju novinársku kariéru a naďalej sa starať o malého. V súčasnosti skúma horúci príbeh. - Volkmar Nebe (* 1960 v Kieli) je nemecký scenárista, prozaik a dramatik. Píše tiež pod pseudonymom Janne Mommsen. Život: V roku 1988 Nebe ukončil štúdium hudby na Carl-von-Ossietzky-Universität Oldenburg a pracoval ako hudobný režisér a hudobník v rôznych divadlách (Opera v Kieli, Štátne divadlo Wilhelmshaven atď.). Volkmar Nebe žije od roku 1990 ako spisovateľ na voľnej nohe v Hamburgu. Nebe od roku 1994 prednáša pre muzikály a šansóny na Dramatickej škole v Kieli. Z wikipedia-orgVolkmar_Nebe Jazyk: nemčina Váha v gramoch: 250 Každodenný život, vzťahový román, vzťah otec-dcéra, otcovstvo, otec-otec, nemecká literatúra 21. storočia, vzťah, vzťah otec-dieťa, každodenný život, každodenný príbeh 19 cm. Brožovaná väzba Škatuľka. Prvá edícia. Nuž. Číslo objednávky: 13492.

nemčine

Meschede, Eva:

Sám medzi priateľmi: rivalita medzi ženami

Herder, Freiburg, 1. september 2008., 2008

176 strán Veľmi nová kópia. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 221 19,8 x 12,0 x 1,8 cm, obálka knižnice. 1., ako nový. Položka č .: 42630.

nemčine

Schreiber, Chantal a Birgit Schцssow:

Sám medzi modelkami (Ja som ja!)

Thienemann v spoločnosti Thienemann-Esslinger Verlag GmbH, 2007

Brožovaná väzba 304 strán V rámci Nemecka, v závislosti od veľkosti/hmotnosti, zasielaných ako veľký list, knihy a tovar poštou alebo DHL. Faktúry s IČ DPH sú súčasťou každej dodávky. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 440. 1. vydanie. Nuž. Číslo objednávky: 774740.

vydanie

Bendikowski, Tillmann:

Sám medzi matkami: Skúsenosti nebojácneho otca.

Mníchov: Bertelsmann, 2012

kart. 207 strán; 21 cm v dobrom stave 12463 ISBN 9783570101155 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 279. 1. vydanie Dobré. Číslo položky: 2276511.

nemčine

Raumer, Alexandra:

18 Alone Among Girls: Heart Fibrillation (Zväzok 2)

Lepenková páska. 149 strán s fóliou laminovanou kópiou ex knižnice s obvyklými pečiatkami/podpismi, okraje mierne narazené, obrus na obale od odstráneného štítku s kódom, silné hnednutie súvisiace s papierom /// Umiestnenie Wimregal HAA-57575 ISBN 3802534395 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 252. 1. vydanie. Číslo objednávky: 172308.

nemčine

Tietze, Mark-Stefan:

Sám medzi vegánmi. Expedícia do nového sveta.

Berlín: Rowohlt Berlin, 2016

Kartón, brožovaná kniha. 237 s., 21 cm. Zakryte a vyrežte trochu znečistené, mierne zaguľatené, zaoblené, zozadu ryhy na čítanie, inak v dobrom stave. ISBN: 9783871348273 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 350. 1. vydanie Dobré. Číslo objednávky: 180776.

nemčine

Asumang, pondelok:

Mo a Árijci. Sám medzi rasistami a neonacistami.

Frankfurt a. M.: S. Fischer, 2016

Kartón, brožovaná kniha. 271 s., Ill., 22 cm. Blokové čítanie trochu okrúhle, záhyby na čítanie vzadu, papier so svetlými pruhmi, inak v dobrom stave. ISBN: 9783596034437 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 430. 1. vydanie Dobré. Č. D'article: 198490.

nemčine

Raumer, Alexandra:

18 sama medzi dievčatami Dievčatá na pokraji nervového zrútenia

Lepenková páska. 148 strán filmovo laminovaných z knižnice kópia s obvyklými pečiatkami/podpismi, okraje mierne narazené, silné hnednutie súvisiace s papierom /// Umiestnenie Wimregal STE-70328 ISBN 3802534387 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 248. 1. vydanie. Číslo objednávky: 188439.

vydanie

Schmidt, Christian Y .:

Len necelých 1,3 miliardy: čínska cesta zo Šanghaja do Káthmandu.

Berlín: Rowohlt Berlin, 2008

Pp. M. Sch. 315 strán; 22 cm 9783871346026 Jazyk: nemčina. 1. vyd. Dobré. Číslo objednávky: 155361.

prvé

STILY, MARTHA BENNET:

Sám medzi indiánmi. (Originálny názov: „One amonge the Indians“. Preklad do nemčiny: Margarethe Diemer. Ilustrácie: Karlheinz Gross).

231 strán. S niekoľkými ilustráciami. Dobrá, dobre zachovaná kópia. S kartou v úmysle. Okraje krytu boli mierne zmenené. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 900 Or.-ľan. S farebným ilustr. Obálka. Prvé/1./vydanie. Číslo položky: 56510.

vydanie

Schmidt, Christian Y .:

Len necelých 1,3 miliardy: Čínska cesta zo Šanghaja do Káthmandu.

Berlín: Rowohlt Berlin, 2008

315 strán, 22 cm Pekné, čisté, kopírované. Vôbec žiadny vstup. 3 malé škvrny na výreze knihy. Každá dodávka s faktúrou a vybraná DPH Jazyk: Nemčina Hmotnosť v gramoch: 501 Viazaná kniha. Viazaná kniha/lepenka s prebalom + záložka stuhou. 1. vyd. Dobré. Číslo položky: 39771.

prvé

McGivern, William P.

Jeden muž sám

TB. Autor: McGivern, William P. Názov: Samotný Ein Mann Počet strán: 143 Váha: 110 g Vydavateľ: Xenos Verlagsgesellschaft Vydané: 1978 Väzba: Brožovaná väzba Jazyk: Nemecký Stav: veľmi dobrý, veľmi malé známky opotrebovania Stručné informácie: Seitenenschnitt u.Seiten nachgedunkelt. Prišli tajne v noci a v hmle. Gangstri si zjedli cestu do mesta ako plazivý mor, ale teraz mali obyvateľov tohto mesta pevne v pazúroch, mali svojich najatých komplicov na všetkých kľúčových pozíciách a mocní medzi nimi žili v honosných sídlach, vydávali sa za čestných mužov a nechali sa byť Sudcovia a prokurátori sa krútia za povrázky ako bábky. Jeden muž sa postavil proti tomu: Dave Bannian. Bol to jednoduchý policajný seržant. Odstúpil, pretože gangstri zabili jeho manželku. Horúčkovite hľadal jediného svedka a dôkazy, ktoré by mu samy mohli pomôcť zamiesť korupciu a vládu gangstrov. 1 vydanie Toto vydanie. Veľmi dobre. Článok č .: 11784.

vydanie

Springer, H. C.:

Sám proti podsvetiu. Detektívny román.

Albachten: Merceda o.J., (približne 60. roky)., 1960

Ill. Originálny Supronyl. 8 °. 254 s. Dobrá kópia prvého vydania. Pečiatkovaná kniha o výpožičke so zadaním čísla na spodnom okraji knihy. Drobné známky veku a opotrebenia. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 550. Číslo výrobku: 231058.