Šport a slnko - ZVAB
- Všetky druhy výrobkov
- Knihy (31)
- Časopisy a periodiká
- komiks
- ročníky
- Umenie, grafika a plagáty
- Fotografie
- karty
- Rukopisy &
Starožitnosti z papiera (4)
- Všetky
- Nový
- Antikvariát/použitý
- Všetky spôsoby platby
- Záloha (29)
- šek
- Bar (19)
- Inkaso (1)
- PayPal (25)
- Platba na dobierku
- Peňažný príkaz
- Bankový prevod (26)
- Faktúra (29)
- Všetci predajcovia
- a vyššie
- a vyššie
- a vyššie (33)
- (27)

Šport a slnko .
1928. Berlín. 2 obj. Text a neduhy. Tkanina. Pokrýva olympijské hry v Amsterdame. Číslo objednávky: 116411.

Dцrr, Wilhelm (ed.)
Šport a slnko. Časopis, číslo 3, 1925.
Berlín, vydavateľ spoločnosti Francken & Lang GmbH, 1925
Veľkosť 8 ° brožovaná väzba. V dobrom stave. 95 strán. Ilustrácie. Nemecké 500g. Číslo objednávky: 93698.

Dцrr, Wilhelm (ed.)
Šport a slnko. Mesačník, číslo 7, 1926
Publikované spoločnosťou Francken & Lang GmbH, Berlín, 1926
paperback/paperback. Strany 498 až 575 (celé). Brožovaná väzba Prečítajte si niečo zle. Predný kryt s nenápadným záhybom v hornom rohu. Inak veľmi zachovaná kópia. Článok č .: 1376.

Dцrr, Wilhelm (ed.)
Šport a slnko. Mesačník, číslo 4, 1926
Publikované spoločnosťou Francken & Lang GmbH, Berlín, 1926
paperback/paperback. Strany 257 až 336 (celé). Brožovaná väzba Kryt mierne rozotretý. Predný kryt v závese hore a dole slzou. Okraj chrbta s malou slzou na chodidle a malou škvrnou na hlave chrbta. Prečítajte si to zle. Inak iba drobné známky opotrebenia. Článok č .: 1375.

Dцrr, Wilhelm (ed.)
Šport a slnko. Mesačník, číslo 5, 1926
Publikované spoločnosťou Francken & Lang GmbH, Berlín, 1926
paperback/paperback. Strany 337 až 416 (celé). Brožovaná väzba Zadná časť hlavy s malou slzou. Prečítajte si niečo zle. Noha rezaná dvoma malými škvrnami. Stále vo veľmi dobrom stave. Článok č .: 1377.

Dцrr, Wilhelm (ed.)
Šport a slnko. Časopis, číslo 9, 1925
Publikované spoločnosťou Francken & Lang GmbH, Berlín, 1925
paperback/paperback. 95 strán. Brožovaná väzba Kryt mierne rozotretý. Prečítajte si niečo zle. Mierne narazený do chodidla chrbta. 2 strany (skladačky) s ručne napísanými poznámkami (ceruzka). Inak zachovaná kópia. Článok č .: 1373.

Dцrr, Wilhelm (ed.)
Šport a slnko. Mesačne, číslo 6/1926
Publikované spoločnosťou Francken & Lang GmbH, Berlín, 1926
paperback/paperback. Strany 418 až 496 (celé). Brožovaná väzba Zadný kryt s natrhnutím a záhybom. Zadná hrana mierne narazená. Prečítajte si to zle. Inak iba drobné známky opotrebenia. Článok č .: 1371.

Dцrr, Wilhelm (redaktor)
Šport a slnko. Číslo 4-6 1925.
Verlag Franken & Lang GmbH, 1925
Kolektívny zväzok s originálnou obálkou, originálna brožúra, číslo 4 až 6, približne 98 strán na vydanie, rozsiahly fotomateriál a reklama, stopy vhodné pre vek na obálke a podložke Kľúčové slová: nudizmus, akty, kultúra tela, umenie, periodiká, nemecké časopisy 300g. Číslo položky: 3732.

Šport a slnko. Mesačne. Narodený 1926, číslo 4.
Berlin, Francken & Lang, 1926., 1926
Vydavateľ a redaktor Wilhelm Dцrr. Stránky 259 - 336, početné ilustrácie. Škatuľka. Stav: 3, vrchná a spodná časť zadná s chybami, inak pekne zachovaná pre svoj vek. Článok č .: 13313AB.

Red.) Dцrr, Wilhelm:
Časopis Sport a Sun. Číslo 6. ročník 1925.
Worms & Lьthgen, Krefeld, 1925
Originálna brožovaná väzba. 96 strán. S početnými Obr A platne. - so stopami používania. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 550. Číslo výrobku: 175133.

Šport a slnko. Časopis. Rok 1925 číslo 4.
Krefeld, Worms & Lьthgen, 1925., 1925
Vydavateľ a redaktor Wilhelm Dцrr. 95 strán, početné ilustrácie. Škatuľka. Stav: 3+, kríže s chybami, inak v dobrom stave. Článok č .: 13312AB.

Šport a slnko. Mesačne. Narodený v roku 1926, číslo 7.
S mnohými obrázkami a ilustrovanými reklamami tej doby, Berlin, Francken & Lang, 1926, strana 498-575, 25,5 x 18, originálna škatuľa, obal s malými škvrnami na šití, zadná strana s malými škvrnami, inak iba drobné známky opotrebenia a vek, 0. Položka č .: 25655.

Dцrr, Wilhelm
Šport a slnko. Časopis, číslo 9, rok 1925.
8 °, brožovaná 96 strán, zreteľné stopy opotrebenia krycieho bloku čisté, zadná strana s malými chýbajúcimi časťami Kľúčové slová: zásuvka nemčina 300g. Číslo objednávky: 73904.

Šport a slnko. Časopis č. 9, rok 1925. Vyd.: Dörr, Wilhelm
S početnými čiernobiele fotografie. Brožúra s farebnými ilustráciami obálok, najmä väzbami. RS líška, späť viac. roztrhané a s chybami, Rдtsellцsg. s olovom na poslednej str., rozrezaný a opálený, primeraný veku, dobrý stav. Číslo objednávky: 102849.

Roegner, Otto
Schwarzwaldská zima. Sneh - šport - slnko. So sprievodcom po dopravných a turistických cieľoch Willi Romberg
gr.-8vo. VIII, 88 s. S početnými čiernobielymi ilustráciami. Originálne polovičné plátno 455 g Mierne odreté a narazené, ale dobrý exemplár. Číslo položky: 6197.

Schwarzwaldská zima. Sneh - Šport - Slnko (so značkou pre premávku a turistické ciele Wili Romberg)
Neznáma väzba. Okamžitá preprava z Nemecka. Hmotnosť položky je maximálne 500 g. Starým nemeckým písmom. Vydanie v pevnej väzbe. bez SU. Viazanie narazené a odfarbené. Prvá a posledná strana zmenili farbu. Vydavateľstvo Bruckmann. dobre. Číslo produktu: 3533222 bv.

Roegner, Otto:
Schwarzwaldská zima. Sneh - Šport - Slnko (s dopravnou značkou z Wili Romberg)
20 x 25 cm polovičná bielizeň. 88 strán s obálkou, ilustrovaný poloplátený zväzok s potlačou názvu na zadnej strane; Zachovalý, pekný zväzok s početnými čiernobielymi fotografiami Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1. 1. vydanie. Nuž. Číslo objednávky: 71663.

Pohľadnica Boot Sport und Freizeitausstellung BSF 1975, lotéria ARD TV Ein Platz an der Sonne
Stav, pozri skenovanie. dobrý stav. Položka č .: 2898120.

Pohľadnica Boot Sport und Freizeitausstellung BSF 1975, lotéria ARD TV Ein Platz an der Sonne
Stav, pozri skenovanie. dobrý stav. Číslo produktu: 2898122.

Roegner, Otto:
Schwarzwaldská zima. Sneh - šport - slnko. So sprievodcom po dopravných a turistických cieľoch Willi Romberg. [S početnými fotografiami].
Gr-8vo. VIII, 88 S. OHLn. Zadná bielená; Vrátane krytu; Škrabané okraje. Číslo objednávky: 5083BB.

Roegner, Otto.
Schwarzwaldská zima. Sneh - šport - slnko. So sprievodcom po dopravných a turistických cieľoch Willi Romberg. So 120 ilustráciami na Tfn.
chorý. OHln. 4 °. 88 s. Ill. OHln. Jazyk: nemčina 0,500 gr. 0. Číslo výrobku: 23217AB.

Roegner, Otto
Schwarzwaldská zima. Snehové športové slnko. So sprievodcom po dopravných a turistických cieľoch Wili Romberg. M. num. Fotografie Otta Roegnera a ďalších.
München, Bruckmann, 1934., 1934
Veľkosť-8 °. VIII, 88 S. Ill. * M. Sedemriadkové venovanie od autora Otta Roegnera Heinrichovi Pfalzgrafovi zu Ziegenhain. - niektoré pretreté a narazené, vnútorný gél. mierne popraskané. Položka č .: 28315.

Roegner, O .:
Čierny les. Snehové športové slnko . -
Illustr. Originálne polovičné plátno. 88 s., Bohato ilustrované. S tabuľkou dopravných a turistických cieľov Willi Romberg. - obálka ilustr. W. Keimel. 1. Položka č .: 003105.

Schwarzwaldská zima. Sneh - šport - slnko .
Informácie o stave podľa veku. Okamžitá preprava z Nemecka. Kniha váži maximálne 1 000 g. Označený zámer. 88 strán. Kryt s miernymi znakmi opotrebenia a ľahkým sfarbením. Uvoľnené niektoré stránky. Starým nemeckým písmom. Veľmi dobre. Číslo položky: 5120177 wi.

Roegner, Otto
Schwarzwald zimné snehové športy slnko
Okraje narazené, 88 strán, nasadenie na prednej strane, dobrý papier. Článok č .: 15963.

Christophorus, Porsche Magazin a Porsche AG
Časopis pre priateľov spoločnosti Porsche - Vydanie č. 273 - Leto a slnko - Čas veľkých emócií - Nádhera a sláva - Oslava 50. narodenín - Šport a zábava - Jazda víťazným autom Le Mans
Bechte Druck/Neff + Stumme Verlag, Wittingen/Esslingen, 1998
Brožúra s ilustráciami. Viazanie: mäkká väzba. Kniha v mäkkej väzbe v dobrom stave - rok vydania: 1998 - brožúra s ilustráciami a 99 stranami - - register: 172. Dobrý stav. Číslo produktu: 227126.

ZVUKOVÁ FÓLIA,
ZVUKOVÁ FÓLIA: Táto zvuková fólia je predzvesťou a pripomienkou 5. festivalu gymnastiky a športu NDR v Lipsku. (S festivalovými fanfárami, gymnastikou pre poslucháčov, s piesňami: Šťastná mládež, šport vpred. Slnko, slnko svieti jasnejšie atď.)
Verlag Junge Welt, Berlín, 1969
V obale (ilustrované zvonka a zvnútra) a textoch. Veľkosť-8vo. Dobrý stav. Číslo objednávky: 50479.
Zvuková fólia - Nemecký festival gymnastiky a športu NDR - Lipsko 1969. Názov: Festivalové fanfáry 5. nemeckého festivalu gymnastiky a športu, súčasť festivalového cvičenia „Tancujúca mládež“, gymnastika pre účasť všetkých poslucháčov, šťastná mládež - šport vpred, slnko, slnko, svietiť jasnejšie, športovci vpredu;
Berlín: Verlag Junge Welt, 1969
1 zvuková fólia, kryt, vo vnútri gymnastika "Napodobňujte a spojte sa!" // dobrý stav // 1, skriňa Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 100 vinylových singlov, modrý zvukový list (jeden formát) v ilustrovanej obálke, dobrý. Číslo položky: 47619.

Photo Technik International. Júla augusta. 4/88. Obsahuje: Japonci a fotografia, vyššie zasvätenie hory Fudži. Krčma - Tomáš Rusch. Polaroid - zbierka. Slnko pre L-A. - Jörg Winde. Kde je šport doma - Walter Schmitz. Záhadný príbeh - Gerhard Vormwald.
Mníchov. Vydavateľstvo Photo Technik International GmbH. 1988., 1988
Orig. Zabalené. 104, (2) strán. Dobre zachované. ISSN 0176-0785. Položka č.: 892754.

Bahr, Dr. med. Frank R.
Žite zdravšie - liečte sa prirodzene. Osvedčené metódy, recepty, domáce lieky Výživa Citlivosť na počasie Slnko a zdravie Dýchacie cvičenia Šport Autogénny tréning a jóga Prírodné krásy Zdravé oblečenie a bývanie Hydrológia a kúry Liečivé rastliny a bylinné čaje Homeopatické lieky Pôst a strava Masáž a chiroterapia Akupunktúra a akupresúra Pohybová terapia Psychoterapia Ako pacient v praxi Domáce lieky
Verlag Das Beste, Stuttgart, Zürich, Viedeň, 1985