Tanečné divadlo - ZVAB
- Všetky druhy výrobkov
- Knihy (245)
- Časopisy a periodiká (2)
- komiks
- ročníky
- Umenie, grafika a plagáty
- Fotografie
- karty
- Rukopisy &
Starožitnosti z papiera
- Všetky spôsoby platby
- Záloha (205)
- Bankové zmenky (3)
- Bar (143)
- Inkaso (14)
- PayPal (172)
- Dobierka (4)
- Peňažný poukaz (2)
- Bankový prevod (176)
- Faktúra (184)
- Všetci predajcovia
- a vyššie (246)
- a vyššie (245)
- a viac (241)
- (199)

Tanečné divadlo dnes
Črevá/Veľmi dobré: Kniha alebo ochranný obal s niekoľkými známkami opotrebenia na obale, na ochrannom obale alebo na stranách./Opisuje knihu alebo prebal, ktorý vykazuje určité známky opotrebenia buď na väzbe, na prebale alebo na stránkach. Číslo objednávky: M0378000111X-V.

a Maria Pinzl Gackstetter, Dieter:
Baletné a tanečné divadlo
Nymphenburger, Mníchov, 1990
Vydanie v pevnej väzbe. 143 strán Aké neprečítané - samozrejme s prachovým plášťom! Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1021. Veľmi dobré. Číslo objednávky: 126953.

Gackstetter, Dieter, Pinzl, Maria
Baletné a tanečné divadlo
Nymphenburger, Mníchov, 1990
Kartón 144 strán, veľkosť 8 ° priečne so 170 ilustráciami, ochranný obal, mierne poškodený, inak dobrý stav. Článok č .: BN0581.

Gackstetter, Dieter a Maria Pinzl:
Baletné a tanečné divadlo .
Mníchov, Nymphenburger, 1990
4 °, sivá OPpbd. s ilustrovaným prebalom, prešívaním nití, 144 strán. SU minimálne roztrhané a obité, inak dobré. U nových neznámych súkromných zákazníkov požadujeme platbu vopred. Žiadame vás o pochopenie. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1100. Číslo výrobku: 3117.

Gackstetter, Dieter a Maria Pinzl:
Baletné a tanečné divadlo .
Mníchov, Nymphenburger, 1990
S početnými čiernobiele fotografické tabule. 143 s. Orig. Kartón s ilustr. Orig. Bunda proti prachu. Dobrá kópia. Jazyk: nemčina. Kľúčové slová: balet, tanec, článok č .: 20907.

Gackstetter, Dieter a Maria Pinzl:
Baletné a tanečné divadlo
Nymphenburger, Mníchov, 1990
143 strán; s číslom čiernobiele obrázky Stav: veľmi dobré mať rád nové; Originálny obal na prach; MGV1329 9783485006231 Ak má kniha ochranný obal, je to výslovne uvedené. Faktúra s priznanou DPH. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1240 pevná väzba. Tvrdá väzba/kartónový obal. Číslo objednávky: 138904.

Gackstetter, Dieter a Maria Pinzl:
Baletné a tanečné divadlo .
Mníchov/Nymphenburger, 1990
4 ° ppbd. S OU. So 170 chorými 143 S.OU trením, s malými. Lдsur, inak vo veľmi dobrom stave. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1100. Dobré. Položka č .: 2517.
Schmidt, Jochen
Tanečné divadlo v Nemecku
Uspokojivé/dobré: Kniha alebo ochranný obal v priemernom stave so stopami používania, ale úplné strany./Opisuje priemernú knihu NOSENÁ alebo prebal, na ktorej sú všetky stránky. Položka č .: M03549052065-G.
Schmidt, Jochen
Tanečné divadlo v Nemecku
Črevá/Veľmi dobré: Kniha alebo ochranný obal s niekoľkými známkami opotrebenia na obale, na ochrannom obale alebo na stranách./Opisuje knihu alebo prebal, ktorý vykazuje určité známky opotrebenia buď na väzbe, na prebale alebo na stránkach. Objednávkové číslo: M03549052065-V.
Schmidt, Jochen a Gert: Weigelt:
Tanečné divadlo v Nemecku
Frankfurt nad Mohanom [okrem iného]: Propylden-Verl., 1992
Pôvodné riadky. 259 s; 29 cm S fotografiami Gerda Weigelta. Kniha je vo veľmi dobrom stave s originálnym prebalom. 3. Veľký, špeciálny formát Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1570. Veľmi dobré. Číslo objednávky: 95248.

Schmidt, Jochen a Gert Weigelt:
Tanečné divadlo v Nemecku
Vydanie v pevnej väzbe. Poštovné v rámci Nemecka, v závislosti od veľkosti/hmotnosti, ako veľké písmeno, knihy a tovar poštou alebo DHL. Faktúry s IČ DPH sú súčasťou každej dodávky. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1520. Dobré. Produkt č .: 693391.
Servos, Norbert
Pina Bausch - tanečné divadlo .
Črevá/Veľmi dobré: Kniha alebo ochranný obal s niekoľkými známkami opotrebenia na obale, na ochrannom obale alebo na stranách./Opisuje knihu alebo prebal, ktorý vykazuje určité známky opotrebenia buď na väzbe, na prebale alebo na stránkach. Číslo objednávky: M03935456050-V.
Schmidt, Jochen a Gert Weigelt
Tanečné divadlo v Nemecku
Obliečka s návlekom. 259 S. Veľkosť: 29x23cm. Veľmi dobrá obálka. Veľmi dobre. Číslo objednávky: 016371.

Norbert Servos (text), Gert Weigelt (fotografie), Pina Bausch:
PINA BAUSCH. Tanečné divadlo .
Kieser Verlag, Mníchov 2003., 2003
Brožúra s chlopňami, 48 farebných obrázkových strán, 255 textových strán, 24 x 16 cm, 633 g. Jazyk: nemčina. Zachovaná kópia. Číslo objednávky: 11211.

Schmidt, Jochen:
Tanečné divadlo v Nemecku.
Frankfurt nad Mohanom, Propylden-Verlag, 1992, Lex. 8 °., 1992
259 s., S početnými fotografiami Gert Weigelt. NÁKLADY NA DOPRAVU do ďalších krajín EÚ do 1 kg: 13, - EUR./Do 1 kg do iných krajín: 17 EUR -. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 1001 OLn., OSU., Neutrálna skriňa, trochu pošúchaná skriňa, mierne ošúchaný a mierne narazený prachový obal, inak dobrý stav. Číslo objednávky: 44128.

Servos, Norbert
Pina Bausch: tanečné divadlo
Črevá/Veľmi dobré: Kniha alebo ochranný obal s niekoľkými známkami opotrebenia na obale, na ochrannom obale alebo na stranách./Opisuje knihu alebo prebal, ktorý vykazuje určité známky opotrebenia buď na väzbe, na prebale alebo na stránkach. Číslo produktu: M03935456271-V.

Schmidt, Jochen:
Tanečné divadlo v Nemecku.
Berlin, Propylden, 1992., 1992
1. vydanie 4 °. 259 s. S fotografiami Gerta Weigelta. Ln.OU. v sklznici. veľmi dobrý stav. - * hmotnosť nad 1 kg; teda poštovné 5,00 eur. Objednávkové číslo: 649A.
Norbertovy serva
Pina Bausch: tanečné divadlo
Kieser Verlag máj 2012, 2012
Brožovaná väzba Nový tovar - Pina Bausch a jej Tanztheater Wuppertal inšpirujú publikum po celom svete. V jej „Divadle zážitku“ sa tanec krásnych vystúpení zastaví, aby sa konečne mohla opýtať, čo hýbe tancujúcim telom, prečo sa hýbe. Norbert Servos v tejto pracovnej monografii citlivo pristupuje k pravdepodobne najvplyvnejšiemu choreografovi našej doby. V jednodielnych portrétoch popisuje diela Piny Bauschovej a osvetľuje pracovnú metódu a sebaobraz veľkého umelca. Fotograf Gert Weigelt pôsobivo ukazuje v komplexnej obrazovej sekcii svoj pohľad na tanečné divadlo Wuppertal, emocionálne pôsobenie a fyzickú priamosť štrajkujúcich hercov. 301 s. Nem. Nový. Číslo produktu: 9783935456272.

Schmidt, Jochen:
Tanečné divadlo v Nemecku.
Berlin Propylden Verlag, 1992
260 strán (vytlačené v dvoch stĺpcoch) s početnými fotografiami Gert Weigelt. 23 x 28,5 cm. Posteľná bielizeň s OU. (Stav: dobrý). S: Obsah - tanečné divadlo - čo to je?/Základy a zdroje (Expresívny tanec dvadsiatych rokov - „Baletizácia“ Nemecka - Duch 68. Politika sa dostáva na tanečnú scénu - Kurt Joos a tradícia Folkwangu)/Tanečné divadlo jednotlivcov (Pina Bausch-Johann Kresnik - Gerhard Bohner - Reinhild Hoffmann - Susanne Linke - Laokoon Group - William Forsythe - Köclner Tanz-Forum - Bernd Schidowski a ďalší)/Tanečné divadlo - forma ženského umenia?/Mestské divadlo alebo voľná skupina?/Z Wuppertalu do sveta - tanečné divadlo ako globálny estetický model/Na vrchole alebo už na pokraji? Nebezpečenstvo a šance tanečného divadelného hnutia. Životopis a výhľad do budúcnosti. Položka č .: Objednávkové č. M181.

Servos, Norbert/Weigelt, Gert (fotografie)
Pina Bausch. Tanečné divadlo
Brožúra s chlopňami. 255 s; s číslom farebné fotografie od Gerta Weigelta; s katalógovým raisonné Veľkosť: 23,9 cm. Prvá edícia. Bezchybný. Článok č .: 063470.
Servos Norbert, Weigelt Gert
Pina Bausch: tanečné divadlo
Stav: v použitom stave, dobrý stav, z osobného vlastníctva, drobné stopy po čítaní a skladovaní, drobné chyby podľa veku nie sú vždy uvedené osobitne, Obálka: brožovaná, strany: 299, hmotnosť 780 g. Položka č .: E340728.
Norbertovy serva
Pina Bausch: tanečné divadlo
Mäkký obal. SERH GOOD, LIKE UNREAD, RIGHT AS NEW, brožovaná väzba: 299 strán Vydavateľ: K. Kieser Verlag; Vydanie: 2. vydanie (2008). Veľmi dobre. Číslo produktu: XL-208-COIZR.

Reininghaus, Frieder/Schneider, K. (vyd.)
Experimentálne hudobné a tanečné divadlo
Príručka hudby 20. storočia, 7. vydanie - tlačené vydanie. - Ako nový (nová cena: 108, - EUR). Experimentálne hudobné a tanečné divadlo. Laaber, Laaber-Verlag 2004. 391 strán s 80 ilustráciami [KNIHY O HUDBE]. Číslo objednávky: 90009349.

Tanečné šialenstvo: Tanečné divadlo Skoronel
154 strán Preprava v rámci Nemecka, v závislosti od veľkosti/hmotnosti, ako veľkého listu, kníh a tovaru poštou alebo DHL. Faktúry s IČ DPH sú súčasťou každej dodávky. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 25002 Brožovaná väzba, veľkosť: 0 x 0 x 0 cm. Nuž. Č. D'article: 521782.

Kuckart, Judith; Jцrg Aufenanger
Tanečné šialenstvo. Tanečné divadlo Skoronel
S. Fischer, Frankfurt a.M., 1989
154 strán s ilustráciami; Originálna škatuľka (= Collection S.Fischer); 8 °. Veľmi dobrá kópia. Položka č .: D04948.

Kuckart, Judith/Aufenanger, Jörg
Eine Tanzwut - Das TanzTheater Skoronel
Fischer, brožovaná väzba, Frankfurt nad Mohanom, 1989
Brožovaná väzba Fotografie Burkharda Petra. 24-hodinová preprava na účet, mierne známky opotrebenia zvonka, mierne zakryté rohy krytu, papier tmavý. 144 s. 8 ° v nemčine. 1. vydanie. Článok č .: 121015b42a.

Judith, Kuckart, Aufenanger Jцrg a Peter Burkhard:
Tanečné šialenstvo: Tanečné divadlo Skoronel
Brožovaná väzba 154 strán čerstvej kópie. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 24804. Veľmi dobré. Číslo položky: 60448.

Anna Uehlimann
Pina Bausch a tanečné divadlo
GRIN Publishing jún 2013, 2013