Výstava potravín - ZVAB

  • Všetky druhy výrobkov
  • Knihy (24)
  • Časopisy a periodiká
  • komiks
  • ročníky
  • Umenie, grafika a plagáty
  • Fotografie
  • karty
  • Rukopisy &
    Starožitnosti z papiera (7)

  • Všetky
  • Nový
  • Antikvariát/použitý

  • Všetky spôsoby platby
  • Záloha (20)
  • šek
  • Bar (20)
  • Inkaso
  • PayPal (27)
  • Dobierka (5)
  • Peňažný príkaz
  • Bankový prevod (27)
  • Faktúra (21)

  • Všetci predajcovia
  • a vyššie
  • a vyššie
  • a vyššie
  • (25)

Berlin výstava

Reklamemarke Berlin, výstava „Diéta“ 1928, žena pije z misky

*** Reklamemarke Berlin, výstava "Die Ernдhrung" 1928, žena pije z misky *** dobrý stav | Cena: 6,00 EUR | Žiadny výkaz DPH, rozdielne zdanenie podľa §25a UStG | Prepravné náklady: Doprava zdarma Ephemera/luxusný papier> Reklamné známky> Výstavy> Berlín. Známky používania. Číslo objednávky: 7903307.

výstava

Reklamemarke Berlin, výstava „Diéta“ 1928, žena pije z misky

*** Reklamemarke Berlin, výstava "Die Ernдhrung" 1928, žena pije z misky *** dobrý stav | Cena: 6,00 EUR | Žiadny výkaz DPH, rozdielne zdanenie podľa §25a UStG | Prepravné náklady: Doprava zdarma Ephemera/luxusný papier> Reklamné známky> Výstavy> Berlín. Známky používania. Číslo objednávky: 7903309.

výstava

Reklamemarke Berlin, výstava „Diéta“ 1928, žena pije z misy

*** Reklamemarke Berlin, výstava "Die Ernдhrung" 1928, žena pije z misky *** dobrý stav | Cena: 6,00 EUR | Žiadny výkaz DPH, rozdielne zdanenie podľa §25a UStG | Prepravné náklady: Doprava zdarma Ephemera/luxusný papier> Reklamné známky> Výstavy> Berlín. Známky používania. Číslo objednávky: 7903310.

Berlin výstava

Reklamemarke Berlin, výstava „Diéta“ 1928, žena pije z misy

*** Reklamemarke Berlin, výstava "Die Ernдhrung" 1928, žena pije z misky *** dobrý stav | Cena: 6,00 EUR | Žiadny výkaz DPH, rozdielne zdanenie podľa §25a UStG | Prepravné náklady: Doprava zdarma Ephemera/luxusný papier> Reklamné známky> Výstavy> Berlín. Známky používania. Číslo objednávky: 7903311.

Reklamemarke Berlin

Reklamemarke Berlin, výstava Diéta 1928, žena pije z polievkového taniera

*** Reklamemarke Berlin, výstava Die Ernдhrung 1928, žena pije z polievkového taniera *** dobrý stav | Cena: 6,00 EUR | Žiadny výkaz DPH, rozdielne zdanenie podľa §25a UStG | Prepravné náklady: Doprava zdarma Ephemera/luxusný papier> Reklamné známky> Výstavy> Berlín. Známky používania. Číslo položky: 10021577.

výstava

Poľnohospodárska komora v Brémach (vyd.)

Výstava 1949 Poľnohospodárstvo a potraviny/100 rokov Bremenskej poľnohospodárskej komory 1849 - 1949/Výstava od 25. do 31. mája 1949/Katalóg a sprievodca výstavou

Dobrá kópia na čítanie. kartónové. 116 s. Katalóg: Pozemné stroje - Demonštrácie - Záhradníctvo - Chov malých zvierat - Byt - Osada - Nábytok - Domáce potreby - Umenie a remeslá - Potravinársky priemysel - Import - Export Rozmer: 15x21 cm. Nuž. Číslo objednávky: 012063.

Reklamemarke Berlin

Tlačové a reklamné oddelenie kancelárie pre výstavy, veľtrhy a cestovný ruch mesta Berlín (Ed.)

Jedlo. Výstava zdravej a funkčnej výživy so špeciálnou prehliadkou Nemeckého múzea hygieny, Človek a jeho výživa, Berlín 1928, 5. mája až 12. augusta. Oficiálny katalóg

Gersbach & Sohn Verlag, Bln., 1928. 299 s. S niekoľkými ilustráciami, 2 zloženými plánmi staveniska a reklamnou časťou, kartónom (mierne potretým) --- - plus dobovou reklamou na pivo - 312 gramov.

zvab

Výstava reklamných známok pre výživu a osobnú starostlivosť

Zdravie, hygiena, rozmer 5x4 cm. Originálna stará pečiatka plagátu, ktorá sa v tom čase používala na reklamu. Vo veikkos-archíve sa pripravuje katalóg pečiatok a reklamných známok. Tento produkt podlieha schéme marže. Preto DPH uvedená v kúpnej cene nie je vo faktúre uvedená osobitne. dobrý stav. Položka č .: 19087W0384531.

Reklamemarke Berlin

Schдrer, Martin R.:

700 rokov na stole - Alebo: Vystavených 7 výstav. Výživa vo Švajčiarsku od neskorého stredoveku po súčasnosť a možnosti vystavenia histórie výživy v múzeu. Výstava v rámci 700. výročia Švajčiarskej konfederácie (27. júna 1991 - 2. februára 1992).

Vevey: Alimentarium (Múzeum potravín), 1991

Kartónový obal. 91 strán. Dobrý až veľmi dobrý stav. Kryt s veľmi malými známkami opotrebenia. Stránky čisté a bez záznamov. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 260. Číslo výrobku: 71797.

výstava

Brocks, Christine:

Die Kuh - die Milch: [sa objaví pri príležitosti výstavy „Die Kuh - die Milch“, ktorú organizuje Nemecké múzeum hygieny v Drážďanoch a saské štátne ministerstvo poľnohospodárstva, výživy a lesov od 6. júna do 19. októbra 1997 v nemeckej hygiene. -Múzeum; kniha sprevádzajúca výstavu]. Publikácia Nemeckého múzea hygieny Drážďany

Drážďany: Nemecké múzeum hygieny, 1997

Brožovaná väzba 51 s .: Početné Ill .; 23 cm Stav: veľmi dobrý stav, zvyšky štítku na zadnej strane --- Obsah: Od kravy po chladničku, medzi reklamou a dávkovaním mlieka od prelomu storočia až dodnes. Odborne napísané, početné historické obrázky pracovných situácií a reklamy PS9-6 ISBN: 3860430548 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 200. Veľmi dobré. Číslo produktu: 31552.

zvab

Hamburgská výstavná a výstavná spoločnosť (vydavateľ):

Náš katalóg každodenného pečiva. Výstava potravín a poľnohospodárstva.

Hamburg, Ausstellunggesellschaft mbH 1947. 112 S. OBrosch. Dobrá kópia. Článok č .: 44011.

Berlin výstava

Poľnohospodárska komora Brémy (organizátor)/Andree Bцlken, senátor a. D.; Prof. W. Renard (celkový manažment):

VÝSTAVA 1949: POĽNOHOSPODÁRSKE POTRAVINY (poľnohospodárske stroje, demonštrácie, záhradníctvo, chov drobných zvierat, byt, osada, nábytok, domáce potreby, umelecké remeslá, potravinársky priemysel, import-export; učebná šou). - 100 rokov Bremenskej poľnohospodárskej komory v rokoch 1849-1949; Brémy, Bürgerpark, 25 [-] 31. Máj (titulná strana; titulná strana:) POĽNOHOSPODÁRSKA A POTRAVINÁRSKA VÝSTAVA V BREMENOCH od 25. do 31. mája 1949: KATALÓG A SPRIEVODCA VÝSTAVOU. Protektorát: predseda senátu starosta Kaisen.

Bremen, Geffken-Druck, žiadny rok (pravdepodobne 1949)., 1949

116 strán, s množstvom reklám; Na záver dvojstranový plán výstavy pred „parkovacou garážou“ (dnes: Parkhotel) v mierke 1: 1 000. - Originálny obal kartónu s farebnou litografiou a titulom obalu (predný vnútorný obal so ilustrovanou reklamou „Borgward“); 8vo. (Približne 20,5 x 15,5 cm). *** 1. VYDANIE vzácneho katalógu s podrobným zoznamom vystavovateľov (približne 630 účastníkov!). - Pekná kópia. Číslo objednávky: 1404170596x.

Reklamemarke Berlin

H. O. Opel (red.)

Ako nakŕmim svoje dieťa v prvých rokoch života? Lekárske poradenstvo pre mladú matku. Na druhej strane odkaz na medzinárodnú výstavu hygieny v Drážďanoch 1911. Obsah obsahuje: Materské mlieko - Umelá výživa - Dieťa prospieva - Choroby dieťaťa: Žalúdok a črevné katary, zápcha, špongie, vyrážky, anglické choroby - Sucháre Opel - Lekárske pozorovania - Poďakovanie - Návod na použitie [pre výživové sušienky]. V zásade reklamný leták k sušienkam.

8 °, 30 str., Brožúra s názvom a zošívaním, obr. Predná strana - na okrajoch viac popraskaná/zhnednutá/poškodená, nejaké straty v rohoch a na okraji/kompletný počet strán, zreteľne zostarnutý, vo vnútri psie uši, papier je trochu stmavený/zostarnutý, čelá trochu hnedo zafarbené, vekom podmienený stav s jasnými znakmi použitia/skladovania 500 gr. Interne: 50, medicína, farmácia, medicína, lekárske poradenstvo, pomocné služby, zdravie, choroba, história, politika, publicistika, výživa, detské sušičky HO Opels, sucháre, Lipsko. Položka č .: A9535.

potravín

Reklamemarke Berlin, Exhibition for Nutrition 1928, ženská silueta pije z taniera

*** Reklamemarke Berlin, výstava výživy 1928, ženská silueta pije z taniera *** dobrý stav | Cena: 6,00 EUR | Žiadny výkaz DPH, rozdielne zdanenie podľa §25a UStG | Prepravné náklady: Doprava zdarma Ephemera/luxusný papier> Reklamné známky> Výstavy> Berlín. Známky používania. Číslo objednávky: 9878723.

výstava

Abderhalden, Emil:

Metabolizmus rastliny a zvieraťa. Medzinárodná výstava hygieny Drážďany 1911. Skupina: Výživa .

Veľkosť-8 °. 24 s, s mnohými ilustráciami. Alebo brožúra. - Z druhej ruky. Článok č .: JUE1745.

Reklamemarke Berlin

Piech, Frank U

Boxer. Všetko o pôvode, nákupe, chove, výžive, starostlivosti, starostlivosti, výcviku, výstave a chove boxera

Uspokojivé/dobré: Kniha alebo ochranný obal v priemernom stave so stopami používania, ale úplné strany./Opisuje priemernú knihu NOSENÁ alebo prebal, na ktorej sú všetky stránky. Číslo objednávky: M03440058042-G.

Berlin výstava

Piech, Frank U .:

Boxer: všetko o pôvode, nákupe, chove, výžive, starostlivosti, starostlivosti, školení, výstavách a chove d. Boxerky. Knižnica pre psov Kosmos

3440058042 Jazyk: nemčina 72 s .: Il. (Čiastočne farebný)), 21 cm. 5. vydanie, dobré. Číslo položky: 46844.

Reklamemarke Berlin

Rцsler, Gerhard, Heinz KдЯemodel Karl-Heinz Stemmler a ďalší:

Holubica. Odborná kniha pre chovateľov a majiteľov závodných holubov. Bývanie a starostlivosť, výživa a kŕmenie, chov, letecké preteky, výstavy. S početnými ilustráciami.

Berlín: VEB Deutscher Landwirtschaftsverlag, 1982

231 s., Protiprachová bunda silne pošúchaná, so škvrnami. Vnútorné stránky v poriadku. // 1,3,6 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 620 25 cm, bielizeň s plášťom. 1. vyd. Dobré. Číslo položky: 36916.

Berlin výstava

Moderná výživa a strava. Učebnica pre výstavu MED v Hospes, Medzinárodná výstava kulinárskeho umenia, Bern 1954. Geleitw. Ralph Bircher.

Erlenbach-Zürich: Bircher-Benner, 1954

88 strán Predtým Kópia z knižnice s pečiatkou a podpisom. Stále v DOBROM stave, niekoľko viditeľných známok opotrebenia, obal narazený a pošúchaný, stránky mierne zažltnuté. Možné menšie označenia. Táto kniha pochádza z fondov vedeckej knižnice o výžive. Máme stovky takýchto kníh na sklade, ak máte záujem, kontaktujte nás. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 330. Číslo výrobku: 708530.

zvab

Nie je autorom

Náš každodenný chlieb. Katalóg. Výstava o potravinách a poľnohospodárstve. Hamburg, Planten un Blomen, 14. mája až 8. júna 1947.

Kartón-O. 8 °, s početnými reklamami a 2 náčrtmi plánu, papier trochu hnedý, 1 malý vystrihnutý oznam, asi 5 strán s farebnými podčiarknutiami, inak dobrý, 112 strán, - jazyk: nemčina 1 500 gramov -. Položka č .: 38714.

Berlin výstava

Diercks, Rolf

Ochrana rastlín s mierou a cieľom, vyhlásenia z informačného programu Federálneho ministerstva pre výživu, poľnohospodárstvo a lesy, Bonn na 56. výstave DLG v roku 1980 v Hannoveri

Nemecká poľnohospodárska spoločnosť, Frankfurt, 1980

64 strán. Ilustrácie. OKart. Kópia, ktorá je riadne odstránená z univerzitnej knižnice (pečiatka, zvyšky lepidla na zadnom štítku). Dobrý stav. Veľkosť: 21 x 15. Číslo výrobku: 081940.

zvab

Diercks, Rolf:

Ochrana rastlín s mierou a cieľom, vyhlásenia z informačného programu Federálneho ministerstva pre výživu, poľnohospodárstvo a lesy, Bonn na 56. výstave DLG v roku 1980 v Hannoveri,

Vyd.: Deutsche Landwirschafts-Gesellschaft, Frankfurt nad Mohanom, 1980. 1980

Brožovaná kniha, štandardný knižný formát, 64 s., - Z knižnice pre oblasť ornej a rastlinnej výroby Humboldtovej univerzity v Berlíne, postavenú od roku 1953 prof. Hansom Baumannom, používanou do roku 2000 - Jazyk: Nemčina Hmotnosť v gramoch: 100 dobrých výtlačkov knižnice, Obálka s minimálnymi známkami opotrebenia, pečiatkou a písmom na 1. strane, inak dobrá kópia. Nuž. Číslo položky: 62993.

výstava

Benecke, Norbert:

Polia. Rafting. Na lov. Výživa a použitie dreva v Berlíne a Brandenbursku v predindustriálnych časoch. Výstava Nemeckého archeologického ústavu v sekcii prírodných vied v Botanickom múzeu Berlín-Dahlem

Berlín, Nemecký archeologický ústav, 2008

64 s., Katalóg výstavy, čistý a v dobrom stave. Ihneď vám zašleme s priloženou faktúrou DPH. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 300. Číslo výrobku: 8841.

výstava

Polia. Rafting. Na lov. Výživa a použitie dreva v Berlíne a Brandenbursku v predindustriálnych časoch. Výstava Nemeckého archeologického ústavu v sekcii prírodných vied v Botanickom múzeu Berlín-Dahlem.

Berlín, Nemecký archeologický ústav, (2008)., 2008

64 s. S číslom Fotografie a ilustrácie.; Obsah: Predmluvy, úvod, analýza peľu - peľ pod mikroskopom: vývoj lesov, zvyšky rastlín - svedkovia histórie hospodárstva a životného prostredia, pre rané poľnohospodárstvo, minulé plodiny na ornej pôde - emmer, proso a šošovica, burina na dobrých poliach, záhradné plodiny a vinohradníctvo, Dobre teda. Zdola hore! Drevo nachádza archívy pre históriu životného prostredia a určovanie veku: zviditeľnené letokruhy, dlhý kalendár, nálezy dreva píšu históriu mesta, Spandau - čo nám hovorí drevo, drevo vpláva do mesta, drevené vodovodné rúry, zvyšky zvierat povedzte históriu: história chovu zvierat, záchrana lovca - Lov na získavanie potravín a surovín, Na lov pánov z Kцpenickund Spandau, Fischers Fritz loví čerstvé ryby, ryby určené na jedlo, rýchle ryby a solené slede, život v luxuse - Čo jedia bohatí Berlínčania? Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 150 8 °, brožovaná kniha, dobrá kópia, zadanie mena. Položka č.: 36843.

potravín

Morgan, Camillo

Pes . Jeho rodokmeň a história, jeho súčasná rasa, jeho chov, držanie, výživa, starostlivosť, výchova a vzdelávanie, liečenie jeho chorôb, účasť na výstavách, hľadanie cien a cena spia a bola

Spoločnosť priateľov prírody Kosmos o J.

37 s., Brožovaná kniha, odretá a mierne ušatá, malá. Na strihu plesňové škvrny, zozadu ešte nerezané reklamné letáky. dobrý stav. Číslo položky: 67355.

výstava

Náš každodenný chlieb. Výstava o potravinách a poľnohospodárstve. Hamburg, Planten un Blomen, 14. mája až 8. júna 1947. Katalóg. (Ed. V. Messe- u. Výstava -Ges. M. B. H.

Hamburg, 1947). 112 S. S číslom Reklamy a 2 náčrty plánu. Illustr. OBrosch. Opálený kvôli času, VDeck. m. lézie. Číslo objednávky: 15208.

Reklamemarke Berlin

Dally, Ortwin (ed.):

Farmárčenie - rafting - lov. Výživa a použitie dreva v Berlíne a Brandenbursku v predindustriálnych časoch. 17. októbra 2008 - 3. mája 2009. Výstava Nemeckého archeologického ústavu v sekcii prírodných vied v Botanickom múzeu Berlín-Dahlem.

64 s. Z knižnice prof. Dr. Wolfram Kleiss, dlhoročný vedúci teheránskej pobočky Nemeckého archeologického ústavu. Dobrá a čistá kópia. - Analýza peľu - peľ pod mikroskopom/Vývoj lesov/Zvyšky rastlín - Svedkovia dejín hospodárstva a životného prostredia/Pre rané pestovanie ornej pôdy/Minulé plodiny na ornej pôde - Emmer, proso a šošovica/Burina rastie na dobrej ornej pôde/Záhradné plodiny a vinohradníctvo/Dobre teda, na zdravie !/Nálezy dreva - archívy histórie životného prostredia a určenia veku/Stromové zviditeľnenie zviditeľnené/Dlhý kalendár/Nálezy dreva píšu históriu mesta/Spandau - Čo nám hovorí drevo/Drevo pláva do mesta/Drevené vodovodné potrubia/Pozostatky zvierat rozprávajú príbeh/Dejiny chovu zvierat/Lesy Liečivý lov na výrobu potravín a surovín/Na lov pánmi z Kцpenick a Spandau/Fischers Fritz loví čerstvé ryby. - Ryby ako jedlo/Pôstne ryby a solené slede/Život v luxuse - Čo jedia bohatí Berlínčania? Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 550 S číslom tiež farebné ilúzie. Originálna brožúra. Veľmi dobre. Číslo produktu: 1041159.