Ak sanatórium - ZVAB

  • Všetky druhy výrobkov
  • Knihy (99)
  • Časopisy a periodiká
  • komiks
  • ročníky
  • Umenie, grafika a plagáty
  • Fotografie
  • karty
  • Rukopisy &
    Starožitnosti z papiera (252)

  • Všetky
  • Nový
  • Antikvariát/použitý

  • všetky obaly
  • Pevná väzba
  • Mäkký obal

  • Prvá edícia
  • Podpísané
  • Protiprachová bunda
  • Foto ponuky (349)

  • Všetky spôsoby platby
  • Záloha (342)
  • šek
  • Bar (77)
  • Inkaso
  • PayPal (128)
  • Dobierka (6)
  • Peňažný príkaz
  • Bankový prevod (284)
  • Faktúra (11)

  • Všetci predajcovia
  • a vyššie
  • a vyššie
  • a vyššie
  • (300)

Hmotnosť gramoch

AK. Reichelsheim. Goettmann sanatórium.

Pohľadnica. Reichelsheim. Nevyužité. Vek sa nedá presne určiť. Stav súvisiaci s vekom: dobrý až veľmi dobrý. Mierne narazené rohy a hrany. AK. Reichelsheim. Sanatórium Gцttmann. Panoramatický záber. Formát cca 10 x 15 cm. AK40 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 202. Dobré. Číslo objednávky: 308281.

zvab

Pohľadnica AK Hohenlychen. sanatórium

Rudolf Lambeck, um, Berlín, 1935

Karta s malými stopami používania, poštou nepoužitá, nepísaná, inak dobrá. 120 gramov. Dobré. Číslo objednávky: 45429.

Hmotnosť gramoch

AK. Bühl/Baden. Sanatórium „Bühlerhöhe“.

Cramers Kunstanstalt KG. Dortmund., 1974

Pohľadnica. Buehl/Baden. Sanatórium „Bьhlerhцhe“. Nevyužité. Vek: 1974. Stav súvisiaci s vekom: dobrý až veľmi dobrý. Mierne narazené rohy a hrany. Popísané na zadnej strane. AK. Buehl/Baden. Sanatórium „Bьhlerhцhe“. Pohľad zvnútra. Formát cca 10 x 15 cm. AK38 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 202. Dobrá. Číslo objednávky: 349059.

Hmotnosť gramoch

AK. Bad Homburg. Park - sanatórium .

Pohľadnica. Bad Homburg. Nevyužité. Odhadovaný vek: 1975 - 1985. Stav súvisiaci s vekom: dobrý až veľmi dobrý. Mierne narazené rohy a hrany. AK. Bad Homburg. Park - sanatórium. Vonkajší pohľad. Formát cca 10 x 15 cm. AK45 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 202. Dobré. Číslo objednávky: 351808.

nemčina Hmotnosť

AK. Svetový kúpeľ Wildungen. Sanatórium „Helenenquelle“.

Cramers Kunstanstalt KG. Dortmund., 1965

Pohľadnica. Svetový kúpeľ Wildungen. Nevyužité. Odhadovaný vek: 1965 - 1980. Stav súvisiaci s vekom: dobrý až veľmi dobrý. Mierne narazené rohy a hrany. AK. Svetový kúpeľ Wildungen. Sanatórium „Helenenquelle“. Vonkajší pohľad. Formát cca 10 x 15 cm. AK38 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 202. Dobrá. Číslo objednávky: 348982.

zvab

AK. Bad Buchau. Bahenné kúpele. sanatórium .

Vydavateľstvo Franckh. Stuttgart - O., 1970

Pohľadnica. Bad Buchau. Nevyužité. Odhadovaný vek: 1970 - 1985. Stav súvisiaci s vekom: dobrý až veľmi dobrý. Mierne narazené rohy a hrany. AK. Bad Buchau. Bahenné kúpele. Sanatórium. Vonkajší pohľad. Formát cca 10 x 15 cm. AK38 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 202. Dobrá. Č. Článok: 348876.

Hmotnosť gramoch

Sanatórium AK Kreischa fungovalo v roku 1922

Malý formát - ger. narazené/oškrabané, typicky starobné, vekovo primeraný stav konzervácie so známkami použitia/skladovania Hmotnosť v gramoch: 100 interné: FD, pohľadnica, pohľadnica, miestne znalosti, miestna história, kronika, archív, vlastivedný dokument, 01731. uspokojivé. Položka č .: P7512.

nemčina Hmotnosť gramoch

Bad Nauheim:

AK Bad Nauheim - Sanatórium Groedel.

13,9 x 9,1 cm, pohľadnica. Čiernobiela pohľadnica. Použitá pohľadnica. Na zadnej strane štítok a opečiatkované vojenskou poštou, dobrý stav. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 150. Číslo výrobku: 17180.

nemčina Hmotnosť

Zber a vzácne pohľadnice Nemecko Baden Wьrttemberg

23231 Pohľadnica Sanatórium Bühlerhöhe 1923

My, dobrý stav, pozri obrázok, v mojom obchode nájdete rôzne zaujímavé ponuky. Pred predložením ponuky si prečítajte moje všeobecné obchodné podmienky (nájdete tu aj moje bankové údaje). Konzervácia (pozri obrázok) de 1 s. 490 g. Položka č .: A23231.

nemčina Hmotnosť gramoch

425007, Fotografická pohľadnica Sanatórium Hatzendorf

Stav/Chyby: Dobrý súčasný stav. Číslo položky: 100403112.

nemčina Hmotnosť

Zberné a vzácne pohľadnice Nemecko Brandenburg

10464 Pohľadnica Sanatórium Hohenlychen 1927

Nás, dobrý stav, pozri obrázok V mojom obchode nájdete množstvo zaujímavých ponúk. Pred podaním ponuky si prosím prečítajte moje všeobecné obchodné podmienky. Podmienky sa považujú za prijaté v okamihu predloženia vašej ponuky. Konzervácia (pozri obrázok) de 1 s. 490 g. Položka č .: A10464.

sanatórium

Buschau/Federsee. Bahenný kúpeľ. Sanatórium. AK .

Cramers Kunstanstalt KG. Dortmund., 1965

Mapa. Pohľadnica. Buschau/Federsee. Bahenný kúpeľ. Sanatórium. Nevyužité. Vek odhadovaný na približne 1965. Stav súvisiaci s vekom: dobrý až veľmi dobrý. Popísané na zadnej strane. Mierne narazené rohy a hrany. Formát cca 9 x 14 cm. AK81 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 202. Dobrá. Položka č .: 423013.

nemčina Hmotnosť

Schömberg, Sanatorium, AK, použitý 1905

Mapa. Pohľadnica, poštovo použité 1905, cca 14 x 9 cm, rohy mierne narazené, malý rohový záhyb vľavo hore, mierne zafarbené, stav dobrý až veľmi dobrý na svoj vek AK69 Jazyk: nemecký Hmotnosť v gramoch: 202. Veľmi dobrý. Číslo položky: 395161.

sanatórium

Sanatórium AK Rusko Soči Kudepsta poštovo nepoužité

Malý formát - rohy mini. narazené/oškrabané, vekovo vhodný stav konzervácie so známkami použitia/skladovania Hmotnosť v gramoch: 100 Pohľadnica, pohľadnica, miestne znalosti, miestna história, Soči Soči, Rusko, Rusko, Sovietsky zväz. uspokojujúci. Položka č .: P295.

zvab

Sanatórium AK Weilmünster Taunus Panorama poštovo nepoužité

H. Hirschhauser, Weilmьnster Taunus

Malý formát - ger. narazené/oškrabané, typicky starobné, vekovo primeraný stav konzervácie so známkami použitia/skladovania Hmotnosť v gramoch: 100 interná: FD, pohľadnica, pohľadnica, miestne znalosti, miestna história, kronika, archív, vlastivedný dokument, 35789. uspokojivé. Položka č .: P10559.

sanatórium

AK Ahrweiler Sanatorium čelný pohľad 1938 použitý

Karl Rud. Bremer & Co., Kolín nad Rýnom, 1938

Malý formát - horný stred malý. Škvrna/zvyšky, inak starobné, typické pre danú dobu, vekovo primeraný stav konzervácie so známkami použitia/skladovania. Hmotnosť v gramoch: 100 vnútorná: FD, pohľadnica, pohľadnica, miestne znalosti, miestna história, kronika, archív, domáci dokument, dostatočné 53474. Položka č .: P9730.

sanatórium

vzácna pohľadnica Durtol, sanatórium; okolo roku 1915

Pohľadnica. nepoužíva sa, zadná strana je napísaná, rohy mierne narazené, niektoré malé. Malé škvrny, inak nepoškodené, stav vhodný pre svoj vek AK5 Jazyk: nemecký Hmotnosť v gramoch: 202. Dobrý. Produkt č .: 228669.

nemčina Hmotnosť

AK. Ambach pri jazere Starnberg. sanatórium .

Willi Huttig. Starnberg am See., 1970

Pohľadnica. Ambach pri jazere Starnberg. Nevyužité. Odhadovaný vek: 1970 - 1980. Stav súvisiaci s vekom: dobrý až veľmi dobrý. Mierne narazené rohy a hrany. Silnejšie narazil do dolného okraja. AK. Ambach pri jazere Starnberg. Sanatórium. Bazén. Vonkajší pohľad. Formát cca 10 x 15 cm. Jazyk AK38: nemčina Hmotnosť v gramoch: 202. Dobrá. Číslo objednávky: 348919.

sanatórium

vzácne AK Sanatórium Wallenstadtberg v zime

Pohľadnica. Poštou použitý rok 1931, rohy minimálne narazené, mierne stopy po albume, inak nepoškodené, stav dobrý až veľmi dobrý na svoj vek AK3 Jazyk: nemecký Hmotnosť v gramoch: 202. Dobrý. Číslo produktu: 226063.

nemčina Hmotnosť gramoch

AK. Bühl/Baden. Sanatórium „Bühlerhöhe“. Mini golfové ihrisko.

Pohľadnica. Buehl/Baden. Sanatórium „Bьhlerhцhe“. Ran. Stav súvisiaci s vekom: dobrý až veľmi dobrý. Rohy a hrany mierne narazené. Poštová známka 10.06.1974. Uvoľnená poštová známka. Farebná potlač prednej pečiatky. AK. Buehl/Baden. Sanatórium „Bьhlerhцhe“. Vonkajší pohľad. Mini golfové ihrisko. Formát cca 10 x 15 cm. AK38 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 202. Dobrá. Položka č .: 349060.

nemčina Hmotnosť gramoch

Edenkoben, Kneipp-Sanatorium, AK, použitý 1964

Pohľadnica. Pohľadnica, použitá 1964, cca 9 x 14 cm, rohy mierne narazené, dobrý stav na svoj vek AK49 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 202. Dobrý. Položka č .: 349910.

nemčina Hmotnosť

Sanatórium AK Hohenfreudenstadt. Letecký pohľad, panoramatický výhľad, Freudenstadt

Pohľadnica. Farebná pohľadnica, formát cca 10,5x15 cm, nepoužité, ale napísané, ručne písané, rok 1963, drobné stopy po použití na rohoch a okrajoch, rohový záhyb vpravo hore, vzhľadom na vek v dobrom stave AK30 Jazyk: nemecký Hmotnosť v gramoch: 202. Dobrý. Č. Článok: 319565.

nemčina Hmotnosť gramoch

AK Altenberg i. Eržgeb. Hniezdo húsenice sanatória.

Zwickau (Sasko): Verlag R. Kallmer, 1970

10,5 x 14,5 cm. Farebná fotografia, objednávkové číslo: 10929 vydavateľa,/nepísané, dobrý stav // WG Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 100. Dobré. Číslo položky: 55556.

nemčina Hmotnosť gramoch

313796, fotopohľadnica Sanatorium Rekawinkel 1960

Stav/Chyby: Dobrý súčasný stav. Číslo položky: 100295938.

sanatórium

Bad Orb. Sanatórium Küppelsmühle. Annenhof. AK .

Ludwig Pfeifer. Bad Orb., 1950

Mapa. Pohľadnica. Bad Orb. Sanatórium Kьppelsmühle. Annenhof. Nevyužité. Odhadovaný vek: približne od roku 1950. Stav súvisiaci s vekom: dobrý až veľmi dobrý. Mierne narazené rohy a hrany. čiernobiely Formát cca 9 x 14 cm. AK56 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 202. Dobrá. Položka č .: 379921.

zvab

Bad Salzschlirf. Sanatórium Lock. Vonkajší pohľad. AK .

Aero-Bild-Verlag. Fulda-Bronnzell., 1959

Mapa. Pohľadnica. Bad Salzschlirf. Sanatórium Lock. Vonkajší pohľad. Ran. Poštová známka: 07.08.1959. Stav súvisiaci s vekom: dobrý až veľmi dobrý. Mierne narazené rohy a hrany. čiernobiely Formát cca 9 x 14 cm. AK66 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 202. Dobrá. Číslo objednávky: 389078.

nemčina Hmotnosť gramoch

AK Oberlössnitz-Radebeul Bilz- sanatórium poštovo nevyužité

Malý formát - ger. narazené/poškriabané, škvrna dole vľavo na zadnej strane, vek typický pre tú dobu, vek primeraný stav so známkami použitia/skladovania Hmotnosť v gramoch: 100 interná: FD, pohľadnica, pohľadnica, miestne vedomosti, miestna história, kronika, archív, vlastivedný dokument, 01445. uspokojivé. Položka č .: P8020.

nemčina Hmotnosť gramoch

Zber a vzácne pohľadnice Nemecko Saxony-Anhalt

08477 Ak Diet Sanatorium Waldrogäsen 1966

My, dobrý stav, pozri obrázok, v mojom obchode nájdete rôzne zaujímavé ponuky. Pred podaním ponuky si prosím prečítajte moje všeobecné obchodné podmienky. Podmienky sa považujú za prijaté v okamihu predloženia vašej ponuky. Konzervácia (pozri obrázok) de 1 s. 490 g. Položka č .: A08477.

zvab

Zber a vzácne pohľadnice Nemecko Saxony-Anhalt

05371 Ak Diet Sanatorium Waldrogäsen 1966

My, dobrý stav, pozri obrázok, v mojom obchode nájdete rôzne zaujímavé ponuky. Pred podaním ponuky si prosím prečítajte moje všeobecné obchodné podmienky. Podmienky sa považujú za prijaté v okamihu predloženia vašej ponuky. Konzervácia (pozri obrázok) de 1 s. 490 g. Položka č .: A05371.