Stratená pieseň - ZVAB

  • Všetky druhy výrobkov
  • Knihy (64)
  • Časopisy a periodiká
  • komiks
  • Poznámky (2)
  • Umenie, grafika a plagáty
  • Fotografie
  • karty
  • Rukopisy &
    Starožitnosti z papiera (3)

  • Všetky spôsoby platby
  • Záloha (54)
  • šek
  • Bar (33)
  • Inkaso (2)
  • PayPal (55)
  • Dobierka (3)
  • Peňažný príkaz
  • Bankový prevod (57)
  • Faktúra (57)

  • Všetci predajcovia
  • a vyššie
  • a vyššie
  • a viac (67)
  • (63)

pieseň

Renker Gustav

Stratená pieseň

dobre vtierané Stránky: 258 Väzba: poloplátená Obrázky: Jazyk: nemčina 334 gram 2. Položka č .: 89276.

pieseň

Possendorf, Hans:

Stratená pieseň

Obliečky 13x19. 255 strán, primerané veku, dobrá kópia, narazené, kópia knižnice 200500642 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 360. Dobrá. Číslo položky: 18826.

zvab

Possendorf, Hans

Stratená pieseň

Pevná väzba. 255 strán. Stav súvisiaci s vekom. Normálne, s vekom súvisiace tmavnutie, staronemecké písmo. Položka č .: 42435.

Stratená pieseň

Renker, Gustav

Stratená pieseň

Klagenfurt Kaiser Verlag, 1951

257 s., HLn., Výbrus farebný, predný a zadný koniec mierne znečistený, strany zhnednuté a svetlo pruhované, obálka: zhnednutá, zozadu znečistená, na okrajoch a okrajoch mierne narazená. dobrý stav. Číslo objednávky: 18656.

zvab

Possendorf, Hans.

Stratená pieseň: Roman.

Lipsko: Janke c. 1931., 1931

255 (1) strán. Chrbát a rez sú mierne líščie, inak v dobrom stave, len s miernymi známkami opotrebenia. K05-4 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 500 18,5 * 12,5 cm. OHleinenband, farebný rez hlavy. Položka č .: 85490.

zvab

Renker, Gustav:

Stratená pieseň - román.

Klagenfurt, Kaiser Verlag, 1951

8 °, severná šírka. 257 strán, obálka mierne pošúchaná a mierne zafarbená, inak v dobrom a čistom stave Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 340. 2. vydanie. Číslo artiklu: 28764.

Ada kresťania

Piesne strateného

Brožovaná väzba Nový tovar - knihy stále patria k najdôležitejším kultúrnym úspechom ľudstva. So zavedením tlačiarenského lisu bol ich vynález rovnako dôležitý ako internet: Prvýkrát bolo možné odovzdať informácie v masovom meradle. Vzdelávanie, veda, výskum, ale aj zábava sa postavili na nový, technicky a obsahovo revolučný základ. Knihy dnes menia spoločnosť. Technické možnosti masovej tlače viedli k radikálnemu nárastu titulov v 18. a 19. storočí. Napriek tomu boli rámcové podmienky veľmi odlišné od súčasnosti: Tí, ktorí vtedy písali knihu, často písali celoživotné dielo. To sa odráža na vysokej kvalite starých kníh. Bohužiaľ, knihy starnú. Papier nie je vyrobený tak, aby vydržal. Preto sme si dali za cieľ uchovať vedomosti ľudstva, ktoré sa dostali ku knihám, a sprístupniť staré knihy v najvyššej možnej kvalite za nízke ceny. 100 s. Nemčina. Nový. Číslo produktu: 9783750900332.

stratená

MOTTL, F.:

Pieseň nositeľa štandardov na festivale piesní. Báseň Gottfrieda Kellera (od: „Stratený smiech“) pre vysoký basový hlas a klavír.

Viedeň, Gutmann (VN 316) [č. v. 1881]., 1881

Stratená pieseň

Tavel, Rudolf z:

Stratená pieseň

Bern, Verlag A. Francke AG, 1944

Bielizeň. 389 strán Kniha je v použitom, antikvariátnom takmer veľmi dobrom stave. Používa sa a má mierne známky opotrebenia, v žiadnom prípade nie nadmerné, ako napríklad prachový obal mierne otretý o okraj, strany a orezané hrany mierne zafarbené v dôsledku veku a slnečného žiarenia, všetko nie nadmerné. V knihe okrem starých informácií o cene alebo zadania mena nie sú žiadne záznamy. Nefajčiarska kniha. Samotná kniha vo veľmi dobrom stave. Rik270924 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 440. 15.-19. Tisíc. Nuž. Číslo objednávky: 79902.

zvab

Schcianaich-Carolath, knieža Emil:

Piesne stratenej žene .

Stuttgart: Eduard Hallberger, 1878

8 °. 120 s. Prvé vydanie. - Wilpert/Gьhring 1. - Dôstojná kópia. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 550 Červená pôv. Bielizeň so stužkovou kresbou v čiernej a zlatej farbe. Pozlátené hrany. Číslo položky: 19224.

zvab

Rudolf von Tavel

Stratená pieseň

Pevná väzba. Látkový poťah s reliéfnou potlačou a nápisom na zadnej strane, 8 °, počet strán 389, jazyk Bernský dialekt, veľmi dobrý stav. Veľmi dobre. Číslo produktu: 1272 L.

stratená

Amrouche, Jean

Piesne zo stratenej vlasti

Kinzelbach, Donata Verlag, 1990

Črevá/Veľmi dobré: Kniha alebo ochranný obal s niekoľkými známkami opotrebenia na obale, na ochrannom obale alebo na stranách./Opisuje knihu alebo prebal, ktorý vykazuje určité známky opotrebenia buď na väzbe, na prebale alebo na stránkach. Číslo produktu: M0392706906X-V.

stratená

Amrouche, Jean

Piesne zo stratenej vlasti

Kinzelbach, Donata Verlag, 1990

Uspokojivé/dobré: Kniha alebo ochranný obal v priemernom stave so stopami používania, ale úplné strany./Opisuje priemernú knihu NOSENÁ alebo prebal, na ktorej sú všetky stránky. Číslo objednávky: M0392706906X-G.

stratená

Jean el-Mouhoub Amrouche

Piesne zo stratenej vlasti

Brožovaná väzba Použité - dobré - neprečítané, označené ako chybná kópia, s miernymi chybami vo výreze alebo obale v dôsledku poškodenia skladovaním alebo prepravou - sa básne krútia okolo základných tém ľudstva (.) Je potrebné objaviť básnika. WESTDEUTSCHE ALLGEMEINE ZEITUNG 125 strán nemecky. Z druhej ruky. Číslo objednávky: INF1000213038.

zvab

Amrouche, Jean el-Mouhoub:

Piesne zo stratenej vlasti

Kinzelbach, Donata, 1. mája 1990, 1990

125 strán s malými stopami používania, prípadne so zadaním mena na muchomole V69 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 450 13,6 x 2,4 x 22,6 cm, brožovaná väzba. Nuž. Položka č .: 420955.

zvab

Ada kresťania

Songs of a Lost: Third Edition

Brožovaná väzba Nové - Piesne stratených - Tretie vydanie je nezmenená a kvalitná dotlač pôvodného vydania z roku 1873. Spoločnosť Hans Electronic Book vydáva literatúru na rôzne témy, ako sú výskum a veda, cestovanie a expedície, varenie a výživa, medicína a ďalšie žánre. Vydavateľ sa zameriava na uchovávanie historickej literatúry. Mnoho diel historických spisovateľov a vedcov je dnes dostupných iba ako starožitnosti. Hans Elektronisches Buch vydáva tieto knihy znova a prispieva tak k uchovaniu vzácnej literatúry a historických poznatkov do budúcnosti. 96 s. Nemčina. Nový. Číslo objednávky: 9783744684293.

zvab

Hans Possendorf

Stratená pieseň - román Neue Morgenpost + láska a smútok Andrea Martini (Otfrid von Hanstein/Berlín: Köhler 1931) + štvrtkový hosť (Anny Graber/Berlín: Horn)

New Morning Mail, Praha, 1933

Polovičné prádlo. 156 strán. Polo bielizeň bez prachového plášťa. Stav: dobrý, mierne zhnednutý; Všetky tri romány sa objavili v časopise Morgenpost, aspoň to hovorí zadná strana titulnej stránky; Vonkajší kryt má známky opotrebovania; Veko je čiastočne rozdrvené na bielo a narazené, prípadne zafarbené, neviem, či je také originálne; Náklady na prepravu v mimoeurópskych krajinách (nie v EÚ) sa zvyšujú, ak je to hmotnosť viac ako 1 kg a najmä hmotnosť viac ako 2 kg. 505 gramov. Dostatočné. Číslo položky: 67532.

Stratená pieseň

Conradi, M.

História a básne o Schamsertale, ulici Via Mala, novej výstavbe ciest, jej dopravcoch a vykonávateľoch, spolu s piesňou o rozhodovaní od autora tlačenej básne o stratenej diere, dnes Felsenstrasse.

Paschal Ostinelli, Como, 1823

8 °, 16 s. Bez krytu. Líštené a trochu hnedo sfarbené; Polovičný názov a posledná strana zhnedli v bočnej lište. 1100 gramov, prvé vydanie. Číslo položky: 6735.

zvab

Stratená pieseň (Lady in the Dark). Hudobná hra od Mossa Harta s textom I. Gershwina. Hudba od Kurta Weilla. Programová brožúra. Sezóna 1951/1952. Theater am Nollendorfplatz, Berlín.

Stratená pieseň

Amrouche Jean

Piesne zo stratenej vlasti - básne

Donata Kinzelbach, Mainz, 1990

veľmi dobrý stav, 128 s., kart. Dodanie s priloženou faktúrou, so zobrazenou DPH. Švajčiarsky bankový účet k dispozícii. Návšteva kníhkupectva v Brémach je možná po dohode. Upozorňujeme tiež na ďalšie tituly v tejto časti. Gram 600 German EA (OA Paris 1983). Položka č .: 38469.

zvab

Amrouche, Jean

Piesne zo stratenej vlasti: básne

Veľmi dobrý stav Jazyk: nemecké vydanie 1990 125 s .; 23 cm brožovaná väzba. Číslo objednávky: 03.08.756.

zvab

Tavel, Rudolf von

Stratená pieseň. Bernský nemecký román

Kniha. 15.-19. Tisíc, 8 °, ĽP. S OSU., 389 strán. - Prachová bunda narazila a vtrela sa o chrbát, inak slušná kópia. Číslo objednávky: 013726.

Stratená pieseň

Tavel, Rudolf z:

Stratená pieseň. Bernský nemecký román.

33-35 Th. 8 °. 389 s., Bielizeň (poznámka majiteľa na prednom papieri; papier mierne hnedý; knižný blok mierne pokrčený; inak v dobrom stave) Jazyk: Bern Nemecky. Číslo objednávky: 64080BB.

pieseň

Wagner, Franz

Pieseň strateného šťastia pre vysoký hlas

Alfred Michow, um, Charlottenburg, 1880

4 °. (= 2487/2488). 4 strany vytlačené z antológie, preto sú na zadnej strane mierne zmenené, inak dobré. Známky. 100 gramov. Číslo položky: 42738.

stratená

THOMAS, Patricia (text)/Patricia Pennington (ilustrácie):

Môj priateľ, spevák, ktorý stratil svoju pieseň .

Rutesheim: Výroba a počítačové nápisy O.T. Drescher, bez roka. 32 s., S veľmi početnými farebnými obrázkami. Farebne ilustrovaná papierová páska. 4 °.

Nemecký preklad: Bernt C. Voelkel (Môj priateľ Bluebird, ktorý stratil pieseň, c 1974). Personalizovaná obrázková kniha, vytlačená podľa potreby s menom a bydliskom jednotlivého dieťaťa, tu pre Sandru. "Kniha, ktorá bola vytlačená iba pre vás". - Mierne ryhované stopy na pripevnení predného zotrvačníka, inak dobré. (PBS12d:). Číslo objednávky: 1766.

pieseň

neznámy

Pri hľadaní toho, čo sa stratilo. Básne a piesne

Stav: v použitom stave, dobrý stav, zo súkromného vlastníctva, mierne stopy po čítaní a skladovaní, drobné chyby podľa veku nie sú vždy uvedené osobitne., Faktúra s vykázanou DPH (ISBN 3853800629), vydavateľ: Alfred Winter Salzburg, vydanie z 1. januára 1996, Väzba: pevná väzba, väzba: pevná väzba, hmotnosť 480 g. Číslo objednávky: E1939065.

pieseň

Sancak, Jale, Heigl, Sara

Mesto stratených piesní: Literárne výpady cez Istanbul

Brožovaná väzba Chybná kópia, neprečítané, mierne stopy po skladovaní --- 316 gramov. 1., prvé vydanie. Č. Veľmi dobre. Číslo položky: 69386.

zvab

Schmidt, Siegfried (vyd.)

Deň horí pri západe slnka. Piesne strateného balíka

Súkromná tlač Hцrdt/Pfalz, 1960

Mäkký obal. 38 s; Október; veľmi dobrý stav. Veľmi dobre. Číslo produktu: mus24132schmidt.

pieseň

Thomas, W. Herzog:

Hlas túžby Hľadanie stratených piesní

Erlenbach/Weinfelden, Thomas W. Herzog/Wolfau-Druck Rudolf Mьhlemann, 1999

Vydanie v pevnej väzbe. 195 strán biely obal, tento už po použití nebliká biely, ale stále veľmi čistý. Stránky sú nepoškvrnené. Na titulnej strane to vyzerá, venovanie a podpis redaktora. Kniha bola skvelo prijatá. Rik141402 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 550. Veľmi dobré. Číslo objednávky: 52136.

zvab

Ada kresťania

Básne: Piesne strateného/Z popola/Tieň/Z hlbiny