Výživa výživy - ZVAB
- Všetky druhy výrobkov
- Knihy (187)
- Časopisy a periodiká
- komiks
- ročníky
- Umenie, grafika a plagáty
- Fotografie
- karty
- Rukopisy &
Starožitnosti z papiera (3)
- Všetky
- Nový
- Antikvariát/použitý
- Všetky spôsoby platby
- Platba vopred (122)
- šek
- Bar (121)
- Inkaso (1)
- PayPal (74)
- Dobierka (33)
- Peňažný poukaz (5)
- Bankový prevod (168)
- Faktúra (177)
- Všetci predajcovia
- a vyššie
- a vyššie (189)
- a vyššie (188)
- (160)

výživa .
Najvhodnejšia výživa pre vidiecke obyvateľstvo. Cenové publikácie vyd. zo združenia poľnohospodárov kantónu Luzern.
VII, 167, 5 s. Pôv. Brožúra, obálka trochu znečistená, mierne líšiaca. 0. Položka č .: 63537A.

Nemecká spoločnosť pre výživu
Správna výživa počas tehotenstva.
Nemecká spoločnosť pre výživu, Frankfurt a. M., 1977
42 s. Veľmi dobrý stav. Číslo objednávky: 13224.

výživa
Skvelá kniha ľahkého varenia. Fit a štíhly vďaka správnej výžive
Reichenbach, Mьnchen, 1996. 192 s., S početnými farebnými ilustráciami, kartónový obal, kvart ---- dobrá kópia - 1080 gramov. Číslo artiklu: 4d3340.

Nemecká spoločnosť pre výživu. (Vyd.).
Správna výživa počas tehotenstva. S menu na 7 dní a farebnými ilustráciami v texte.
3. vydanie. 8 °. 42 strán. Originálna farebná ilustrovaná brožúra. (Obálka a záverečné strany trochu zafarbené alebo žlté zafarbené). - Inak v dobrom stave. Číslo objednávky: 25359AB.

Nemecká spoločnosť pre výživu (vyd.):
Dôležitosť výživy pre zdravie človeka. Prednášky na konferencii Nemeckej spoločnosti pre výživu v Mainzi v roku 1954. (= Séria publikácií z výživového prieskumu).
Umschau-Verlag Frankfurt a.M., 1955
Brožovaná väzba 175 strán v dobrom stave s ilustráciami a tabuľkami. Bibl-Ex. ha1012007 Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 250. Dobré. Číslo objednávky: 121657.

Šaláty. Zdravé stravovanie
Šaláty. Zdravé stravovanie
Brožovaná kniha 62 str. Veľmi dobrý stav, bez uvedenia mena. Podmienka: 2, veľmi dobrá - použité, brožovaná kniha Verlag für die Frau, nedatované 62 str., Šaláty. Zdravá strava, šaláty. Zdravé stravovanie. veľmi dobré - použité. Článok č .: BU235256.

Federálny výskumný ústav pre výživu
Výročná správa 1994 Federálny výskumný ústav pre výživu
135 strán. Okart. Správne oddelené od univerzitnej knižnice (pečiatka, zadný štítok). Dobrý stav. Veľkosť: 30 x 21. Položka č .: 153378.

Federálny výskumný ústav pre výživu
Výročná správa 1995 Federálny výskumný ústav pre výživu
66 strán. Okart. Správne oddelené od univerzitnej knižnice (pečiatka, zadný štítok). Dobrý stav. Rozmer: 30 x 21. Položka č .: 153379.
Ľudská výživa viac ako 50 rokov. Rady pre udržanie zdravia a výkonnosti Schmid, Otto
Ľudská výživa viac ako 50 rokov. Rady pre udržanie zdravia a výkonnosti Schmid, Otto
brožovaná väzba, obrusovaný obal. Použité: Dobré. Číslo objednávky: 0812X9TFKI5.

Spolkový minister pre výživu, poľnohospodárstvo a lesy:
Dlhodobý regionálny rozvoj zamestnanosti v poľnohospodárstve - alternatívne predpovede pre lepšiu koordináciu regionálnej politiky hospodárskej a poľnohospodárskej štruktúry. Séria publikácií spolkového ministra pre výživu, poľnohospodárstvo a lesy: Séria A: Poľnohospodárstvo - aplikovaná veda, číslo 216;
Mьnster-Hiltrup: Landwirtschaftsverlag, 1979
Brožovaná väzba; 92 strán; Tu ponúkaná brožúra pochádza z čiastočne rozpustenej vedeckej knižnice a je na nej príslušné označenie (zadný štítok, pečiatka ústavu). Podmienka je inak upravená a vhodná na svoj vek. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 200. Dobré. Číslo objednávky: 808878.

Výživa - Krusen, Felix:
Jesť a žiť! Diéta bez strachu a povier.
116 s. OCT. - Analýzy a perspektívy, zväzok 21. - Prvé vydanie. - Bezchybný, rovnako dobrý ako nová položka. Článok č: 8768DB.

Základné informácie o výžive - zložkách potravy:
Výživa a potravinová veda.
Pevná väzba. Veb Fachbuchvlg., Lpz., Hlwd. 352 s. 1964 so 62 obrázkami a 44 tabuľkami, stav: 2. jazyk: nemčina. Číslo objednávky: 13677.
Znalostná výživa, GEO:
GEO Knowledge Nutrition 7/2019 „Vegetariánske a vegánske“
Časopis pre jedno vydanie. Darujte a pomôžte pri nákupe od viac ako 10 000 recyklovaných kníh, poštovné zdarma, vrátane faktúry s DPH. Jazyk: Nemčina Hmotnosť v gramoch: 410. Dobré. Číslo objednávky: 45992.

Federálne ministerstvo pre výživu, poľnohospodárstvo a lesy [vyd.]
Správa o federálnej pracovnej konferencii o manažmente krajiny pri zlepšovaní poľnohospodárskych štruktúr 23. - 25. októbra 1963 v Geisenheime/Rheingau: [Prednášky]/Ed. Spolkové ministerstvo pre výživu, poľnohospodárstvo a lesy
AID (Poľnohospodárstvo, pomoc v domácnosti, hodnotiace a informačné služby) [1964] Bad Godesberg, 1964
brožovaná 29,5 cm známky opotrebenia (ľahké) bez prebal 98 strán/jazyk: nemčina/365 g/viac informácií: 2 ctn./Stav: obálka mierne narazená v rohoch a na okrajoch, svetlo pruhované, blok kníh v poriadku. Položka č.: 055908.

Lexikónová výživa Muermann, Bettina
Lexikónová výživa Muermann, Bettina
Bočné okraje mierne zažltnuté, inak si zarezervujte veľmi dobre. Použité: Dobré. Číslo objednávky: 1005PDX0ZTA.

Surová strava - význam pre ľudskú výživu, ako aj uplatnenie v sociálnom potravinárskom priemysle a v domácich potravinách [Unknown Binding]
Surová strava - význam pre ľudskú výživu, ako aj uplatnenie v sociálnom potravinárskom priemysle a v domácich potravinách
Neznáma väzba. viazaný. Použité: Veľmi dobré. Číslo objednávky: 0312UPBKFG4.

Nemecká spoločnosť pre výživu (Vyd.)
Strava starších ľudí.
Nemecká spoločnosť pre výživu, Frankfurt a. M.
28 strán Veľmi dobrý stav. Číslo objednávky: 13223.
Nemecká spoločnosť pre výživu (Vyd.)
Strava starších ľudí.
Nemecká spoločnosť pre výživu, Frankfurt a. M., 1969
28 s., S niekoľkými ilustráciami. Veľmi elegantná kópia. Číslo položky: 14475.

Nemecká spoločnosť pre výživu (Vyd.)
Strava starších ľudí
Self-publishing, Frankfurt, 1969
Obálka mierne vtieraná, 27 str., Ilustrácie, zošívanie Publikované v mene Federálneho ministerstva zdravotníctva. Gramy 600. Číslo položky: 40632.

Nemecká spoločnosť pre výživu (Vyd.)
Strava starších ľudí
Frankfurt, vlastné vydanie, 1969
8 °, zošité. Obálka na 27 stranách je mierne ošúchaná, zhnednutá, inak v dobrom stave. Jazyk: nemčina Hmotnosť v gramoch: 46. Dobré. Číslo objednávky: 16122.

Inštitút pre výživu:
Žite zdravšie - dobrá chuť a dobré zdravie - príručka správnej výživy -
Berlín: Ústredná agentúra pre reklamu v potravinárskom priemysle, 1961
14,5 cm, strany: 96 ilustrované farebnými kresbami zelených chorých. Materiál, dobrá kópia! NDR; Kuchárska kniha; Kniha receptov; Recepty na varenie; Jesť; Výživa; Stolová kultúra; Informácie o recepte; Kuchárske knihy; Kulinárske umenie; Sable; Wnuck; DR. KrauЯ; Magyar, Elek; Suppina; Položka č .: 30315.

Bavorské štátne ministerstvo pre výživu, poľnohospodárstvo a lesy (vyd.):
Podpora pestovania pasienkov a poľných krmovín v Bavorsku. Správa bavorského štátneho ministerstva pre výživu, poľnohospodárstvo a lesy o opatreniach v oblasti manažmentu trávnych porastov a krmív podporených z federálnych fondov v rokoch 1951-53.
Mníchov, Bayerischer Landwirtschaftsverlag., 1955
150 strán Brosch. Miestami svetlý tieň trochu zafarbené, s početnými Obr. Číslo položky: 16012BB.

Cez výživu, zdravo
Kuchárka/sprievodca stredomorskou kuchyňou: Zdravá a chutná strava. 100+ chutných receptov, ktoré si môžete vychutnať
Nezávisle zverejnené, 2019
Črevá/Veľmi dobré: Kniha alebo ochranný obal s niekoľkými známkami opotrebenia na obale, na ochrannom obale alebo na stranách./Opisuje knihu alebo prebal, ktorý vykazuje určité známky opotrebenia buď na väzbe, na prebale alebo na stránkach. Objednávkové číslo: M01079507159-V.

Výživa rastliny. - J. Donat/A. Hock:
Výživa rastliny. Polmesačník o pokroku v poľnohospodárstve a poľnohospodárskom hnojení doma i v zahraničí. Zväzok 33, číslo 23, 1. decembra 1937: J. Donat - Metóda charakterizácie pôdnej štruktúry./A. Hock: Štúdie humusu o typických čiernozemských pôdnych formáciách (záver).
Mäkký obal. 4 °. 30x21 cm. Zelená originálna brožúra, malý podpis na prednej strane obálky. Kompletné na stranách 356 - 376. S dodatkom o veľkosti dvojitého listu: Poloha najdôležitejších kultúr v tropickej Afrike s prehľadom klasifikácie rašelinísk a rašelinových druhov. K09201-300620. Číslo objednávky: 300620.

Spolkové ministerstvo výživy, poľnohospodárstva
Genetické zdroje pre potraviny, poľnohospodárstvo a lesníctvo
Séria publikácií, séria A: Angewandte Wissenschaft číslo 467. 92 s. S tabuľkami. ISBN: 3784304877. Landwirtschaftsverlag. Minster. 2000. Dobrý stav. Kartón/brožovaná väzba. Meno na titulnej strane. Jazyk: nemčina/nemčina. Článok č .: AI2991.

Danone Institute for Nutrition
Výživa pre deti - vzdelávacie materiály pre základné školy
Inštitút Danone Rosenheim, 2011, 2011
129 strán, krúžkové zakladače, s fóliami, veľmi dobrý stav. Položka č .: 40470.

Spolkový minister pre výživu, poľnohospodárstvo
Výskumné projekty v oblasti poľnohospodárstva, potravinárstva, lesníctva-
a ekonomika dreva, ako aj veterinárna medicína 1983 Časť I: Poľnohospodárske vedy (okrem živočíšnej výroby). Ústredie poľnohospodárskej dokumentácie a informácií. 786 s. 8. Vlastné vydanie. Bonn-Bad Godesberg. 1984. So stopami používania/použitého stavu. Kartón/brožovaná väzba. Zakrivené rohy. Jazyk: nemčina/nemčina. Číslo objednávky: 2B3018.